Малайзійська група експертів не потрапила на місце катастрофи Boeing останні новини на сьогодні 11 вересня правда ру 2014 рік

Група малайзійських поліцейських не змогла виїхати на місце аварії літака авіакомпанії Malaysia Airlines на сході України, так як в регіоні зберігається загроза безпеці. Група малайзійських поліцейських не змогла виїхати на місце аварії літака авіакомпанії Malaysia Airlines на сході України, так як в регіоні зберігається загроза безпеці

Про це повідомляє газета New Straits Times з посиланням на главу МВС країни Ахмада Захида Хаміді. За його словами, 30 співробітників малайзійської поліції знаходяться в даний час в Києві і не можуть отримати доступ до місця аварії, так як регіон "до сих пір кваліфікується як небезпечний". "Ми будемо чекати слушного часу для того, щоб група змогла продовжити розслідування", - цитує видання Хаміді.

За його словами, експертам з Малайзії, Нідерландів та Австралії необхідно потрапити на місце авіакатастрофи для збору доказів до настання зими. "Нам необхідно потрапити на місце аварії якомога швидше, тому що скоро почнеться зима, нам буде складніше зібрати докази, так як вони будуть засипані снігом", - зазначив він.

Нагадаємо, 9 вересня Нідерланди опублікували попередню доповідь про катастрофу малайзійського Boeing. З неї випливає, що причиною аварії Boeing стало "руйнування, викликане потраплянням в лайнер безлічі зовнішніх об'єктів". При цьому в документі немає точних даних про характер зовнішнього впливу, що призвів до розвалу літака в повітрі, пише Росбалт.

Читайте також:

США впевнені в тому, що Boeing був збитий ракетою "земля-повітря"

Міністр оборони Малайзії прибув до Москви для координації розслідування аварії Boeing 777

Володимир Михайлов: Про "Боїнг" забудуть, як забули про збитий при Кучмі Ту-154

Читайте останні новини на сьогодні, 11 вересня 2014 року