Маленька примадонна: Ліза Галкіна довела кровну спорідненість з Пугачовою

Дівчинка росте точною копією мами.

Дівчинка росте точною копією мами

Напередодні Нового року Максим Галкін нарешті опублікував довгоочікуване відео з дітьми, за якими встигли скучити передплатники гумориста. Спадкоємці Пугачової і Галкіна постали в образах помічників по будинку - Гаррі перетворився в майстри з повним комплектом інструментів, а Ліза вибрала роль помічниці по кухні. Сімейне відео з розумними і кмітливими дітьми зоряного подружжя привело в захват фанатів, які оцінили креативність і доросле мислення двійнят.

Особливо шанувальників здивувала Ліза Галкіна, яка на мить перевтілилася в свою легендарну маму, скопіювавши її жест і погляд. «Помічницю викликали?», - запитала Ліза у тата, після чого, зрозумівши, що хотіла сказати не так, видала: «Помічницю переплутала з майстринею». «Майстриня ще краще», - спробував заспокоїти доньку гуморист. «Не!», - тихенько зазначила Ліза, махнувши рукою, і розчарування відвела погляд убік, поклавши підборіддя на руку. Жести і навіть погляд Ліза повністю скопіювала у мами, ніж лише довела кровну спорідненість з Пугачовою.

Крім того, з упевненістю можна сказати, що всілякі чутки про те, що примадонна не живе з дітьми або не приділяє їм уваги, не більше ніж вигадки. Діти проводять час з мамою дуже часто і бачать її кожен день, про що свідчить те, що Ліза з точністю повторює не тільки жести, погляд і міміку матері, але і її легендарні фрази. Швидше за все, з часом маленька примадонна буде копіювати маму повним ходом і стане новою Пугачової зі старими манерами.


Мирослава Донцова

«Помічницю викликали?