MapCare - оновлення карт

  1. ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Програма MapCare ™ пропонує з цього часу безкоштовне оновлення карт Hyundai для навігаційної системи, що входить в заводську комплектацію Вашого нового автомобіля Hyundai

Програма MapCare ™ пропонує з цього часу безкоштовне оновлення карт Hyundai для навігаційної системи, що входить в заводську комплектацію Вашого нового автомобіля Hyundai. Оновлення карт охоплюють всю Європу (понад 45 держав), і їх можна отримати тільки в автосервісах, уповноважених Hyundai. Оновлення карт здійснюється дуже просто! Все необхідне виконується в автосервісі в ході регулярного техобслуговування в якості безкоштовної послуги. Знайдіть найближчий до Вас автосервіс Hyundai тут.

Оновлення карт доступні для моделей i10, i20, i30, i40, Tucson, KONA, IONIQ і Santa Fe, починаючи з 2010 року випуску, за умови, що вони обладнані встановленої на заводі навігаційною системою LG, і імпортером автомобілів є Hyundai Motor Baltic Oy.

Зв'яжіться з найближчим автосервісом, уповноваженому Hyundai , І з'ясуйте, чи підпадає навігаційна система Вашого автомобіля під дію програми Hyundai MapCare ™, і проведіть перше оновлення карт.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Чи поширюється програма Hyundai MapCare ™ і на інші навігаційні системи, встановлені на автомобілі пізніше?
Ні. Безкоштовна програма Hyundai MapCare ™ доступна тільки для встановлених на заводі навігаційних систем LG.

У мене автомобіль Hyundai з уже наявною навігаційною системою. Чи підпадає навігаційна система мого автомобіля під дію програми Hyundai MapCare ™?
Так. Зверніться до уповноваженого Hyundai автосервіс, там програма Hyundai MapCare ™ доступна для всіх моделей, які були імпортовані підприємством Hyundai Motor Baltic Oy, починаючи з 2010 року. Автосервіс Hyundai встановить, чи сумісна навігаційна система Вашого автомобіля з програмою.

Який термін гарантії у навігаційної системи автомобіля?
На встановлену на заводі Hyundai навігаційну систему LG дається трирічна гарантія.

Чи підпадає навігаційна система мого автомобіля під дію програми Hyundai MapCare ™?
Який термін гарантії у навігаційної системи автомобіля?