Маркетплейс «Беру!» Може вирости в десятки разів в 2019 році

1863 перегляду

Прогнозами щодо розвитку спільного проекту «Яндекса» і «Ощадбанку» поділився Борис Іскрицький, керівник відділу розвитку бізнесу, Яндекс. Маркет на Всеросійському форумі по електронній комерції E-COM FLOW 2018 .

Сьогодні «Беру!» Тестує роботу через Постамат в відділеннях банку, обговорює інтеграцію з «Сбербанк-онлайн» і підключення до програми лояльності - «Спасибі». Такі заходи дозволять виділитися поміж конкурентів і вирости в десятки разів за всіма показниками в 2019 році.

«Проект успішний. Я не хочу називати імена конкурентів, але за півроку роботи ми обігнали кілька маркетплейсов за кількістю замовлень і по аудиторії, так і в принципі за іншими показниками, які були закладені », - зазначає Борис Іскрицький.

В майбутньому модель роботи маркетплейса може розширитися: компанія розглядає використання Дропшиппінг і крос-докінгу, натомість моделі роботи через склад «Беру!». Крім цього, в кінці осені 2018 року запуститься реклама проекту на телебаченні, поряд з вже запущеної рекламної підтримкою в інтернеті.

За півроку «Беру!» Виріс до 2,5 тис. Замовлень в день по 600 категоріях, до проекту приєдналося близько 400 партнерів, які надають свої товари на відповідальне зберігання на склад компанії, яка розміщує їх на сайті проекту, здійснює їх продаж і доставку .

«Даний проект - це з одного боку банк, а з іншого - IT-компанія, у якої не було офлайн-історії, але була онлайн. Ми "з'єднуємо" ті частини, які традиційного ритейлу не надто притаманне », - пояснює Борис Іскрицький.

Раніше повідомлялося про те, що на маркетплейсе «Беру» з'явився розділ з продуктами харчування.

Яна Морозова, Retail.ru

Стаття відноситься до тематиками: E-commerce, інтернет-магазини Поділитися публікацією: Джерело: Retail.ru Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.