Матеріали в Joomla 2.5 Вибрані

У попередніх публікаціях ми з вами познайомилися з загальними відомостями матеріалів в Joomla 2.5, а так само докладно розглянули Всього матеріалів в каталозі і власне матеріали (статті) . У цій статті я познайомлю вас з обраними матеріалами в Joomla 2.5.
Так що це за обрані матеріали та навіщо вони потрібні? Все дуже просто: вибрані матеріали відображаються на головній сторінці. Для відображення можна залишити один матеріал, а можна кілька. Це дуже зручно наприклад, для новинних сайтів. Можна налаштувати відображення матеріалів на головній сторінці так, що воно буде схоже на лист газети.

Вибрані матеріали знаходяться там же, де і всі інші матеріали, в меню «Матеріали».

Відображення обраних матеріалів в «Менеджері матеріалів» таке ж, як і звичайних матеріалів, відсутній тільки стовпець «Вибрані». Елементи управління практично однакові і детально розглянуті в статті «Матеріали в Joomla. Статті ». Тому ми не будемо їх детально розглядати. Зверніть увагу: елементи управління практично однакові, але не абсолютно. Замість кнопки «Вибрані» додалася кнопка «Видалити».

Вона видаляє матеріал з розряду обраних.


За замовчуванням обрані матеріали відображаються на головній сторінці у вигляді блогу категорії. Детальніше відображення матеріалів буде розглянуто в наступних статтях про меню в Joomla. Налаштування відображення обраних матеріалів знаходяться в настройках матеріалів на вкладці «Блог / Вибрані».

Слід пам'ятати, що ці установки можуть бути перевизначені в налаштуваннях пункту меню.
Ось і все, що я хотів вам розповісти. Автор сподівається, що матеріал буде корисний починаючим користувачам Joomla. Слідкуйте за новинами або підпишіться на розсилку .

Про автора:

Мене звати   Андрій Золкін Мене звати Андрій Золкін . З більш, ніж п'ятнадцяти років роботи в сфері інформаційних технологій, десять років працюю з системами, що базуються на відкритому вихідному коді. На сторінках сайту Aitishnik.Ru веду блоги по CMC Joomla і Debian GNU / Linux.

Ще статті про Joomla 2.5

Дополнительная информация

rss
Карта