«Мегафон» дарує 6 місяців безкоштовного спілкування при покупці iPhone

Дуже вигідна пропозиція!

Стільниковий оператор «Мегафон» оголосив про запуск нової акції . До 31 травня «Мегафон» подарує всім покупцям iPhone 7/7 Plus і iPhone 6s / 6s Plus шість місяців безкоштовного спілкування по тарифу «Включайся! Спілкуйся ». Звичайна абонентська плата за цим тарифом становить 600 рублів на місяць. Таким чином, економія при покупці iPhone в «Мегафоні» в травні дорівнює 3 600 рублів.

У новій акції «Мегафона» беруть участь практично всі моделі iPhone. Оператор дарує шість місяців безкоштовного спілкування за покупку:

Також по акції можна придбати відновлений iPhone 6s з 32 ГБ вбудованої пам'яті за зменшеною ціною 25 990 рублів . Покупка цієї моделі є, мабуть, найбільш вигідною.

iPhone 6 і iPhone SE так само беруть участь в акції, але за їх покупку «Мегафон» дарує три місяці безкоштовного спілкування. Вартість iPhone SE з 32 ГБ пам'яті - 18 590 рублів , А iPhone 6 обійдеться покупцям в 22 990 рублів .

«Включайся! Спілкуйся »- один з найпопулярніших тарифів« Мегафона ». В абонентську плату - 600 рублів на місяць - входить 15 ГБ трафіку, безлімітний трафік на месенджери WhatsApp, Viber, Facebook Messenger, Snapchat, eMotion, «тамтого» і соціальні мережі «ВКонтакте», «Однокласники», Facebook, Instagram, Twitter і 600 хвилин дзвінків на всі номери Росії. Крім цього, за тарифом діє безлімітний інтернет на прослуховування музики в метро через популярні стрімінговие сервіси, включаючи Apple Music, «Яндекс.Музика» і музику у «ВКонтакте».

джерело: Apple-iPhone.ru .

Ще айфоновскіе теми:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті «Мегафон» дарує 6 місяців безкоштовного спілкування при покупці iPhone