Мегафон в Криму: докладні умови та вартість дзвінків, смс та інтернету

 1. Вартість послуг Мегафон в Криму та м.Севастополь
 2. Опція «Безлімітні входять в Криму»
 3. Як підключити
 4. Опція Мегафон «Інтернет в Криму»
 5. Як підключити або відключити «Інтернет в Криму»

Оператор Мегафон в рамках своїх роумінг-опцій пропонує окремі умови для користування послугами стільникового зв'язку на території Криму. Як відомо, більшість діючих тарифних планів мають не найвигідніші умови для подорожей на територію півострова, тому при поїздках туди краще задуматися про активацію роумінг-послуг. Ми ж пропонуємо розібратися з умовами, на яких абоненти Мегафон, які перебувають на території Криму можуть обслуговуватися.

Ми ж пропонуємо розібратися з умовами, на яких абоненти Мегафон, які перебувають на території Криму можуть обслуговуватися

Вартість послуг Мегафон в Криму та м.Севастополь

Спочатку пропонуємо ознайомитися зі стандартними умовами тарифікації використовуваних послуг, щоб бути впевненим в тому, що дзвінки, інтернет і повідомлення вас «не розорять». Основні нюанси використання послуг Мегафона в Криму виглядають так:

 • Вхідні дзвінки, що надходять з місцевих номерів телефону: безкоштовно;
 • Вхідні дзвінки, що надходять від абонентів, які перебувають на території домашнього або гостьових регіонів Росії: 2 рубля за хвилину;

На вхідні дзвінки можна заощадити з опцією «Безлімітні входять в Криму» (опис див. Нижче);

 • Виклики на будь-які номери на території РФ: 3 рубля за хвилину;
 • Отримання текстових повідомлень: безкоштовно;
 • Відправлення SMS на номери телефонів російських операторів: 2 рубля за 1 меседж;
 • Відправлення SMS на номери операторів інших країн: 5,95 руб. за 1 меседж;
 • Використання мобільного інтернету: 2,20 руб. за 1 мегабайт трафіку (враховується як вхідний, так і вихідний web-трафік).

На мобільному інтернеті заощадити можна з опцією «Інтернет в Криму» (опис нижче);

Ознайомившись з умовами користування послугами стільникового зв'язку від Мегафон в Криму, стає цілком очевидно, що дзвонити, відправляти меседжі і виходити в Мережу тут досить недешево. Однак якщо активувати додаткові опції, можна зробити перебування в роумінгу більш комфортним. Про ці пропозиції нижче.

Опція «Безлімітні входять в Криму»

Якщо на територію півострова ви прямуєте на відпочинок, вам навряд чи доведеться самому вчиняти будь-які дзвінки. Максимум - це вхідний дзвінок від родичів і друзів, від колег. І щоб зробити ці входять максимально вигідними, можна скористатися відповідною опцією.

Опція «Безлімітні входять в Криму» коштує 30 рублів в день. Абонентська плата списується не щодня, а лише в ті дні, коли ви будете приймати хоча б 1 вхідний дзвінок.

Як підключити

як відключити

Після повернення додому слід деактивувати послугу, що можна зробити декількома Способами:

 • В особистому кабінеті;
 • Через мобільний додаток;
 • При дзвінку на безкоштовний номер 88005500500 .

Опція Мегафон «Інтернет в Криму»

Зрозуміло, при сучасному поширенні інтернет-технологій, уявити собі навіть день без можливості виходу в Мережу буває досить складно. Тому, вирушаючи до Криму, необхідно подбати і про наявність інтернет-пакета. Благо, у Мегафона присутній відповідний роумінг-опція «Інтернет в Криму», умови якої виглядають так:

 • Абонентська плата: 99 рублів на добу;
 • Квота трафіку: 60 мегабайт;
 • Термін дії пакета: до завершення поточної доби (відповідно, якщо пакет був підключений о 22:00, він буде дійсний лише 2 години - до 23:59).

Як підключити або відключити «Інтернет в Криму»

 • Підключення та відключення опції є в особистому кабінеті абонента;
 • Додатковий спосіб відключення опції - це дзвінок на безкоштовний номер 88005500500 ;

Після активації перший пакет трафіку буде надано в момент виходу в інтернет. Тоді ж відбудеться і списання абонентської плати.