«Мегафон» запустив в Росії безлімітний мобільний інтернет

Охочі випробувати всі принади необмеженого інтернет-з'єднання від одного з найбільш популярних операторів повинні викласти 1300 рублів на місяць.

Охочі випробувати всі принади необмеженого інтернет-з'єднання від одного з найбільш популярних операторів повинні викласти 1300 рублів на місяць

Оператор стільникового зв'язку «Мегафон» порадував своїх абонентів новиною про те, що запустив в Росії безлімітний мобільний інтернет. Відповідна інформація напередодні з'явилася на офіційному сайті компанії. До слова, повноцінним белімітом дана пропозиція назвати не можна, оскільки мова йде про користування мобільним інтернетом в нічний час доби.

Тут абонентів за 1300 рублів на місяць насправді чекає саме справжнє роздолля. Ніяких обмежень по трафіку або швидкості з'єднання дійсно немає. Тим часом, навіть в денний час користувачі даного тарифу зможуть активно користуватися інтернетом, але лише з певними умовами. Справа в тому, що в даний час доби абонентам доступно лише 30 Гб трафіку.

Раніше ми писали, що «Тінькофф Мобайл» заманює клієнтів безлімітним мобільним інтернетом. Новий стільниковий оператор пропонує абонентам взяти участь в апробації даної пропозиції всього за 999 рублів на місяць.