«Мегафон» запустив в Росії майже безлімітний мобільний інтернет за копійки

Відмова від абсолютно безлімітного мобільного інтернету в Росії обернувся величезним невдоволенням з боку абонентів, оскільки весь російський ринок цифрових послуг йшов до цього всі останні роки і дійшов, але лише на пару місяців. Оскільки всі тарифні плани з абсолютно безлімітним мобільним інтернетом за фіксовану ціну вже недоступні для підключення, то кожен з операторів прагне по-своєму компенсувати цю втрату. Так, «Мегафон» запустив в Росії майже безлімітний мобільний інтернет за копійки.

Так, «Мегафон» запустив в Росії майже безлімітний мобільний інтернет за копійки

Тепер абонентам найпопулярніших тарифних планів оператора «Мегафон» є кілька послуг, які надають безлімітний мобільний інтернет до певних сервісів за копійки, тим самим дозволяючи споживати необмежену кількість інтернет-трафіку при використанні певних програм, сервісів і відвідуванні веб-сайтів. Всього за 2 рубля на добу (60 рублів на місяць), абоненти тарифів «Пиши», «Говори», «Спілкуйся», «Слухай», «Дивись», «Теплий прийом S 2017» і «Теплий прийом M 2017» можуть підключити послугу під назвою «Месенджери +», яка надає повний безліміт при використанні месенджерів WhatsApp, Viber, eMotion, Telegram, Facebook Messenger і «тамтого».

Всього за 2 рубля на добу (60 рублів на місяць), абоненти тарифів «Пиши», «Говори», «Спілкуйся», «Слухай», «Дивись», «Теплий прийом S 2017» і «Теплий прийом M 2017» можуть підключити послугу під назвою «Месенджери +», яка надає повний безліміт при використанні месенджерів WhatsApp, Viber, eMotion, Telegram, Facebook Messenger і «тамтого»

Крім цієї послуги, користувачі тарифних планів «Говори», «Спілкуйся», «Дивись» і «Теплий прийом M 2017» можуть скористатися послугою «Музика», яка за 4 рубля на добу (120 рублів на місяць) надає необмежений інтернет-трафік до музичних сервісів BOOM, «Яндекс.Музика», Zvooq і «ВКонтакте Музика». Любителям слухати музику в режимі онлайн таку пропозицію точне припаде до душі, оскільки воно дозволить заощадити велику суму грошей за цілий місяць.

Любителям слухати музику в режимі онлайн таку пропозицію точне припаде до душі, оскільки воно дозволить заощадити велику суму грошей за цілий місяць

Якщо ж хтось любить активно користуватися соціальними мережами «ВКонтакте», «Однокласники» і Facebook, то йому підійде послуга під назвою «Соціальні мережі», за яку потрібно платити за все 4 рубля на добу (120 рублів на місяць), а натомість отримувати від оператора «Мегафон» безлімітний інтернет-трафік до цих соцмережах. Якщо тарифний план надає інтернет на всій території Росії, то і всі три цих послуги будуть працювати в цих же регіонах без додаткових доплат з боку абонента. Звичайно, це не справжній безліміт, але цілком непогана його заміна, причому за копійки.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.