МегаФон.ТВ - безкоштовно, без трафіку

 1. опис
 2. Способи підключення. вартість
 3. Безлімітний інтернет-трафік на тарифах «Включайся!»
 4. Як відключити МегаФон.ТВ

Мобільний оператор Мегафон випустив нову лінійку тарифних планів під назвою «Включайся!». Такі пропозиції дуже вигідні, дають безліч переваг і безкоштовні пакетні послуги. Серед них є можливість використовувати МегаФон.ТВ безкоштовно на будь-якому пристрої.

ТВ безкоштовно на будь-якому пристрої

опис

Абоненти підключилися до тарифного плату з серії « Включайся! »Можуть використовувати МегаФон.ТВ. При реєстрації в даному сервісі вони отримують безкоштовний трафік для перегляду улюблених передач, фільмів і серіалів. Безкоштовний перегляд доступний тільки на одному пристрої, а якщо використовується додатковий контент, то плата буде стягуватися.

МегаФон.ТВ дає можливість переглядати 150 телевізійних каналів, 30 з яких надається в максимальній якості. Використовувати сервіс можна на будь-якому сучасному гаджет, персональному комп'ютері, а також Smart-телевізорах. Головне, щоб був доступ до інтернету.

Абоненти можуть вибирати фільми, серіали або телепередачі сервісу за рекомендаціями, використовуючи оцінки інших користувачів. Багато з пакетних пропозицій безкоштовні, за них не списується інтернет-трафік, а якщо буде потрібно підключати додатковий контент, то оплата здійснюється зручними методами.

За кожен місяць використання нараховуються бонусні бали . Серед можливих пакетів можна виділити:

 • «Мегафон» - включає 50 стандартних безкоштовних каналів.
 • «Мегафон-Бізнес» - дає можливість переглядати 50 безкоштовних каналів, в основі яких лежать бізнес мовлення.
 • «Мега» - в пакет включено 150 каналів, плата за які списується щодня, в розмірі 15 рублів.
 • «Основний» - входить 80 каналів, вартість становить 9 рублів в день.
 • «Спортивний HD» - в нього входить тільки 9 каналів, на яких є новини спорту і не тільки. Всі вони надаються в максимальній якості, вартість контенту - 5 руб. / Сут.
 • «Великий дитячий» - рекомендований для тих абонентів, у яких є діти. Його ціна становить 15 рублів кожен день. Для перегляду надається 22 каналу.
 • «18+» - пропозиція для дорослих. Сума підключення 15 руб. / Добу, за ці гроші будуть показувати 5 каналів.
 • «Кіно HD» - рекомендується для перегляду новинок кіно, класики, бестселерів і все це в кращій якості. У пропозицію включено 21 канал за ціною 9 грн. / День.
 • «Наш футбол HD» - в пакет включено всього 1 канал, але футбольні трансляції в максимальній якості. Пропозиція підійде для любителів спорту. Ціна - 7 рублів в день.
 • «Базовий» - входить 20 стандартних каналів, за які не буде потрібно нічого платити.

Крім описаних пакетів існують інші. Детально ознайомитися з їх описом і вартістю можна на офіційному сайті оператора.

Способи підключення. вартість

Щоб почати переглядати телебачення, потрібно виконати кілька простих дій по підключенню. Сервіс МегаФон.ТВ можна використовувати незважаючи на інтернет-провайдера.

Активація на ноутбуці або персональному комп'ютері:

 1. Необхідно упевниться, що пристрій підключено до інтернету і може в нього заходити.
 2. На пристроях обов'язково повинна бути операційна система Windows або Mac.
 3. Якщо описані пункти перевірені, то буде потрібно перейти на сайт МегаФон.ТВ, пройти швидку реєстрацію.
 4. Після цього треба скачати і встановити спеціальний плагін, що дасть можливість зручно використовувати сервіс, його назва VeriMatrix ViewRight Plugin.

Активація на планшетах і мобільних телефонах:

 1. При використанні операційної системи iOS 7.0 і старше необхідно упевнитися, що телефон може виходити в інтернет, після цього буде потрібно зайти в AppStore, в пошуку написати Мегафон ТВ і встановити додаток. Авторизація повинна відбутися автоматично і доступ буде відкритий.
 2. Якщо використовується гаджет, на якому встановлена ​​операційна система Андроїд, версії 4.0 і вище, то потрібно також перевірити доступ до інтернету, перейти в маркет додатків (Google Play) і завантажити потрібну програму. Авторизація автоматична.
 3. Активація на телевізорах «Smart TV» від 2013 року. Слід перевірити доступ до мережі, на пристрої повинна бути можливість підтримки операційної системи Tizen. Зайшовши в меню Smart TV треба знайти і встановити МегаФон.ТВ. Після цього можна починати перегляд.

Для управління сервісом, підключення або відключення пакетів необхідно використовувати мобільний додаток на телефоні або користуватися спеціальному сайтом від Мегафон для телебачення. Управління інтуїтивно зрозуміле і просте. Складнощів з ним не повинно виникнути.

Послуга підключається безкоштовно. Якщо не використовується тарифний план з сімейства «Включайся!», То буде списуватися абонентська плата в розмірі 5 рублів в день. При підключенні пакетів з серіалами списується плата від 9 до 17 рублів в день.

Абонентська плата та інтернет-трафік може не списуватися в деяких випадках:

 • Якщо абонент використовується тарифний план з лінійки «Включайся!».
 • Якщо користувачі підключають один з платних пакетів для мовлення ТБ.
 • Абоненти, що використовують інші акції від оператора.

Списання абонплати здійснюється протягом доби після активації будь-якого пакета телебачення. Після цього вона стягується по разу на добу. Якщо клієнт деактивує, а потім знову активує певні пропозиції і все це відбувається за 1 день, то списання плати здійснюється в подвійному розмірі.

Безлімітний інтернет-трафік на тарифах «Включайся!»

При підключенні тарифного плану з сімейства «Включайся!», Є можливість дивитися улюблені серіали, телепередачі і фільми безкоштовно, не витрачаючи інтернет-трафік. Для цього достатньо буде записати мобільний додаток і дивитися ТБ з телефону або планшета.

Крім безлімітного трафіку, абоненти оператора отримують щомісячні бонуси:

 • На тарифі «Слухай» можна використовувати 50 каналів.
 • З активним пропозицією «Спілкуйся» - 50 каналів і 2 фільми.
 • Тариф «Дивись» - пакет з 50 каналів і 4 фільми.
 • « Включайся! Преміум »- 100 каналів і 4 фільми.

Як відключити МегаФон.ТВ

Для деактивації недостатньо видалити додаток. Плата все одно може списуватися, тому потрібно використовувати методи відключення сервісу:

 1. Дзвінок в службу підтримки по телефону 0500. Після зв'язку з оператором потрібно попросити відключити сервіс, він робить це самостійно в віддаленому режимі або висилає інструкції по смс.
 2. Текстове повідомлення. Якщо використовуються базові пакети, то треба відправити текст «stop 1» по телефону 5060. Якщо застосовується пакет 18+, то за тим же номером відправляється смс з текстом «stop 2».
 3. Використовувати сервісні запити для базових пакетів * 506 # 0 # 1 # і * 506 # 0 # 2 # для пакета 18+.
 4. Через персональний кабінет можна легко відключити підписки на різні пакети і сам МегаФон.ТВ. У розділі з послугами треба знайти потрібний пункт і натиснути на кнопку відключення.
 5. Якщо виникають труднощі, то краще відправитися в фірмовий салон, де співробітники самі відключать сервіс. Для цього потрібно мати при собі паспорт або водійське посвідчення.

Деактивация МегаФон.ТВ проводиться за кілька хвилин.