Меню для групи Вконтакте

  1. Створення аватара спільноти
  2. Графічне меню для групи Вконтакте
  3. Відкрите меню для групи Вконтакте

Багато користувачів соціальних мереж, створюючи сторінки співтовариств, не замислюються над тим, що їх слід барвисто і стильно оформляти, щоб потенційні учасники групи виявляли бажання - вступити в них. Крім красивого, тематичного аватара, необхідно створити зручне меню групи. Вконтакте, в минулі роки, меню було однією зі складових будь-якої громадської сторінки. Але з деяких пір цю функцію прибрали. І тепер, щоб створити менюшку, необхідно витратити якийсь час. Щоб ви могли заощадити останнім, скористайтеся описом різних способів створення навігації по сторінці спільноти, представленому в даній публікації.

Щоб ви могли заощадити останнім, скористайтеся описом різних способів створення навігації по сторінці спільноти, представленому в даній публікації

Створення аватара спільноти

Перш ніж створити меню для групи Вконтакте, необхідно підібрати або зробити самостійно гарний аватар. Для цього потрібно пройти в пошукову машину Яндекс або Гугл і вбити в пошуковий рядок фразу "шпалери на робочий стіл" . З'явиться відразу безліч сайтів, на яких можна скачати об'ємні картинки з високою роздільною здатністю. Щоб скоротити час пошуку, варто приписати до названого вище словосполученню конкретне слово, відповідне тематиці вашої спільноти. Якщо ви не знаєте конкретно, яка картинка вам потрібна, то рекомендую вводити пошукову фразу в пошуковій системі в розділі «Картинки». А там вже вибрати те, що привертає погляд.

Якщо не знаходиться картинки, яка могла б прикрасити сторінку вашої спільноти, то можна зробити її самостійно. Для цих цілей краще використовувати спеціальний графічний редактор . Думаю, ви швидко розберетеся з тим, як з ним працювати. Аватар слід створювати максимального розміру - 200х500 пікселів. Розміри картинки висвічуються в редакторі зліва, внизу. Великий аватарчик необхідний для того, щоб він потім гармонійно виглядав на сторінці, якщо ви вирішили зробити меню для групи Вконтакте. У мене вийшов аватар, який ви бачите на зображенні нижче.

У мене вийшов аватар, який ви бачите на зображенні нижче

Створити такий аватарчик можна, таким чином: спочатку натискаєте в графічному редакторі на слово «Файл», розташоване зліва, вгорі. У випадаючому меню потрібно вибрати «Новий малюнок». У віконці, яке з'явиться перед вами, треба виставити розміри - 200 на 500 пікселів. Потім вибираєте потрібний вам колір в палітрі відтінків, яка розташовується зліва знизу. Далі, робите заливку, використовуючи значок відерця. Після цього, натиснувши на букву «А», прописуєте назву спільноти. Бажано вказати і основний сайт групи. Потім можна аватарку прикрасити якимись картинками. Шукати їх слід в Гуглі. Краще якщо вони будуть на прозорому тлі. Такі знаходять, вводячи пошукову фразу і приписуючи одне зі слів: «вектор», «кліпарт», «png». Ось так, виходить, створити аватар, з яким буде гармоніювати відкрите меню для групи Вконтакте .

Якщо вам здається нудним однотонний аватар, то можна, знайшовши високоякісну картинку, обрізати її до потрібних розмірів. Для цього використовують графічний редактор або програму з «Microsoft Office», яка називається «Picture Manager». Після того як ви відріже картинку до розмірів двісті на п'ятсот пікселів, можна прописувати на ній назву групи і вказувати адресу свого сайту. Відтінок для напису необхідно підбирати контрастний, щоб його добре було видно на строкатою зображенні. А ще краще накласти невелику однотонну картинку з назвою спільноти, на строкатий аватар. Якщо ви змогли зробити аватарчик, то створення меню в групі Вконтакте здасться вам не менш складним процесом.

Графічне меню для групи Вконтакте

Картинки для меню групи Вконтакте підбираються, таким же чином, як і для аватара. Але краще, коли аватарчик збігається з меню. Тому, якщо ви хочете останнім зробити красивим, вам слід виділити, на знайденому вами зображенні, ту частину, яка буде аватаром і ту, яка стане меню групи. Для цього вихідне зображення підганяють під потрібні розміри. Картинка меню не повинна перевищувати розмірів 388Х260 пікселів. До них слід додати максимальний розмір аватара 200х500. Таким чином, виходить, що картинка для красивого оформлення групи повинна бути 588 на 500 пікселів. Підганяємо розміри в програмці «Picture Manager». Потім дублюємо її в папці, в якій вона зберігається, і вирізаємо з кожної картинки по одній частині - для автара і для меню. Зробити це можна все в тій же програмі. Потім необхідно завантажити обидві частини зображення в графічний редактор і написати на аватарке назву спільноти, а на меню найменування кнопок. В результаті у вас вийде щось типу того, що ви бачите на зображенні, розташованому нижче.

Якщо ви зробили все правильно, то в кінцевому підсумку у вас вийде гарне меню для групи Вконтакте. Написи на зображенні повинні бути розмітки і вести користувача мережі на розділ спільноти або вашого сайту. Для цього зображення меню розрізається на рівні частини в тому ж графічному редакторі. Використовуються для цього опції, які підкреслені червоним, на зображенні, яка розташована під цим абзацом. Спочатку створюєте новий файл в графічному редакторі розмірами 388Х500 пікселів. Потім, клікнувши по квадратику, намальованому пунктиром, потрібно виділити частину меню і натиснути на «Вирізати». Вирізану частину поміщають в новий файл. Так, проробляють з кожною частиною зображення меню. Але розміщують частини поотдаль один від одного. Потім картинку копіюють в папці, куди ви її зберегли. І там роблять стільки її копій, скільки кнопок в меню. Потім у програмі «Picture Manager» обрізають кожну кнопку, щоб не залишилося білих смужок.

Багато адміністратори спільнот соціальних мереж, створюють меню для групи Вконтакте безкоштовно за допомогою програми Фотошоп. У ній розрізати картинки простіше, але навчитися працювати з нею складніше, ніж з графічним редактором. Коли картинки будуть готові, кожну з частин меню завантажують в «Фотоальбом» групи. Потім копіюють у кожної таку частину photo-74275248_336227765 і поміщають її в такий код [[photo-74275248_336227765 | 388x51px; noborder; nopadding | http: // лінк на розділ вашого сайту або спільноти]]. Скопіювати рядок коду можна на даній сторінці . У коді спочатку йде частина адреси фотографії, завантаженої в фотоальбом спільноти. Потім вказуються розміри картинки. Подивитися їх можна в графічному редакторі, внизу картинки, зліва. Потім в код вноситься повноцінна посилання на розділ вашого сайту або спільноти. Весь код групи складається з стількох рядків, скільки у вас вийшло частин меню. Тобто якщо п'ять кнопок, то код меню складається з п'яти рядків.

Тепер, коли код складений, робимо меню для групи Вконтакте видимим на сторінці. Для цього пройдіть в «Управління співтовариством», там потрібно вибрати «Матеріали», відзначити їх обмеженими і зберегти зміни. Потім на сторінці спільноти слід натиснути на «Свіжі новини» та на «Редагувати». Потім справа вгорі, в вікні редагування повідомлення, потрібно натиснути значок, що складається з двох галочок, що дивляться в різні сторони, і вибрати «Режим wiki-розмітки». Після цього код поміщається в віконце повідомлення і натискається кнопка «Зберегти сторінку». Не забудьте перед збереженням перейменувати сторінку на «Меню» або «Меню групи». Тепер переходите в ваше співтовариство і клікайте по назві меню. Ви побачите приблизно таку картину, яку можете спостерігати на зображенні, розташованому нижче.

Ви побачите приблизно таку картину, яку можете спостерігати на зображенні, розташованому нижче

Тепер ви знаєте, як створити з однієї картинки аватар і меню для групи Вконтакте. Розміри зображень вказані в тексті і на зображенні вгорі. Орієнтуючись на них, вам не доведеться сотні разів розрізати картинку і завантажувати її частини в фотоальбом спільноти. Тепер саме час, пояснити вам, як створюються гарні кнопочки для меню групи. Спочатку перейдіть на сайт cooltext.com і виберете дизайн кнопки, яка найкраще підходить вашому спільноті. Задайте потрібний відтінок і створіть кнопочку. Краще вибирати розмір тексту 30 і писати в один рядок, тоді кнопки вийдуть оптимальними. Колір для напису при створенні кнопочки слід вибирати той же, що і для кнопки. А підписувати кожну, шрифтом іншого кольору, треба в графічному редакторі. Потім кожну з кнопок необхідно завантажити в фотоальбом групи. В результаті створюється такий код для кожної кнопочки

[[Photo-74275248_336227765 | 388x51px; noborder; nopadding | лінк на розділ сайту або спільноти]]. Скопіювати код можна на цій сторінці . Рядки кодів потрібно розміщувати поруч один з одним, щоб не було великих відступів. В результаті у вас вийде щось типу того, що ви бачите на зображенні нижче.

Якщо вам хочеться створити відмінне від звичного меню для групи Вконтакте, шаблони ви можете знайти тут . При кліці на кнопку з цифрою, висвічується дизайн меню. Зліва внизу потрібно клікнути на словосполучення «Код таблиці». Там висвітиться готовий код, який потрібно просто скопіювати. Всі коди для меню групи Вконтакте не зовсім допрацьовані. Розміри всіх цих меню зовсім не підходять до розмірів місця на головній сторінці біля аватара. Вони годяться, швидше за все, для розміщення на окремій сторінці спільноти.

Відкрите меню для групи Вконтакте

Раніше не становило жодних проблем зробити меню видимим, розміщеним на початку головної сторінки спільноти. Адже функціонал сторінок був під це заточений. Але тепер це складно, проте, можливо. Щоб зробити відкрите меню групи Вконтакте, спочатку треба відкрити в новій вкладці готове меню. Для цього необхідно клікнути на його назву правою кнопкою миші і вибрати відповідний пункт. Коли меню відкриється на окремій сторінці, треба клікнути на «Редагування», а потім на - «Повернутися до сторінки». В цьому випадку висвітиться чиста посилання на меню спільноти. Її адреса слід скопіювати. Обробляєте зображення, яке використовувалося для меню в графічному редакторі, вписуючи туди замість назв кнопок слово «Меню». Можна взяти для цих цілей вже готову, але не порізану на частини менюшку.

Потім створюєте, як зазвичай, запис в співтоваристві і прикріплюєте до неї це саме зображення. Потім вставляєте в віконце майбутнього повідомлення посилання на меню групи. Внизу висвітиться частина картинки менюшки, посилання прибираєте, а запис зберігаєте. Все, у вас вийшла публікація - картинка-посилання на меню спільноти. Тепер необхідно відкрити запис в новій вкладці, натиснувши на дату створення повідомлення правою кнопкою миші. Після цього треба клікнути на лінк «Закріпити». Якщо після всього цього, просто зайдете в свою групу, то побачите, що меню знаходиться поруч з аватаром. Однак розташовується воно не так, як потрібно. В цьому випадку рекомендується змінити розміри аватара, щоб картинки створювали одну, як це і було задумано спочатку.

В цьому випадку рекомендується змінити розміри аватара, щоб картинки створювали одну, як це і було задумано спочатку

Інший спосіб, що дозволяє показати готове меню для групи Вконтакте потенційним учасникам спільноти і клієнтам, має на увазі розміщення спеціального посилання в сервісах розкрутки і реклами. Скопіювавши адресу своєї спільноти, додайте до нього наступний набір символів? Ad_id = 1 Таким чином, вийде посилання такого типу http://vk.com/название_группы?ad_id=1 Але потрібно пам'ятати, що в шапці спільноти не повинно бути закріплених повідомлень. Тільки в цьому випадку група відкриється відразу з відкритим меню. Ще один спосіб показати сторінку своєї спільноти з відкритим меню - використовувати посилання такого типу http://vk.com/club******?ad_id=12489651236456 Замість зірочок треба вписати цифри з адреси сторінки групи, вони також називаються ай-ді Спільноти. Якщо ви використовуєте посилання другого типу, то не лякайтеся того, що сторінка вантажиться трохи довше звичайного. коди лінків ви можете скопіювати тут .

Тепер ви знаєте, як створюються безкоштовні меню для груп Вконтакте, і яким чином їх роблять відкритими і помітними відвідувачам. Тепер вам слід дізнатися, як зробити заголовок менюшки помітним. Для цього використовуються спеціальні символи, їх коди можна взяти на цьому сайті . Там вибираєте найбільш підходящі вашому спільноті значки, копіюєте їх коди, виділені рожевим, і вносите їх в рядок, в якій можна змінити назву групи. Краще розміщувати відразу кілька значків, щоб новому користувачеві групи хотілося поглянути на меню, над яким ви стільки працювали. В принципі, зараз створювати меню не має особливого сенсу. Адже його все одно не видно відвідувачеві, що прийшов з пошуку соціальної мережі. Але великим групам і комерційним, все ж варто робити барвисті менюшки, щоб через них люди переходили на ті матеріали, які адміністраторам хотілося б зробити найбільш помітними. Крім того, через кнопочки меню можна перенаправляти користувачів соціальної мережі на свій сайт або блог.

Copyright © kak-sarabotatj.ru

Скопіювавши адресу своєї спільноти, додайте до нього наступний набір символів?
Com/название_группы?
Com/club******?

Дополнительная информация

rss
Карта