Мережевий маркетинг Катерини Бокітько.

 1. Я купую 140 літрів пофігізму Настав час розповісти читачам блогу про мою поїздку 2-4 червня в підмосковний...
 2. Network News підкорює Росію
 3. Закриту нараду журі конкурсу «МЛМ-блогер»
 4. Інтелект в мережевому маркетингу
 5. Монолог ментального спонсора
 6. Афоризми в режимі нон-стоп

Я купую 140 літрів пофігізму

Настав час розповісти читачам блогу про мою поїздку 2-4 червня в підмосковний пансіонат Гелиопарк Таласо, на тренінг Олександра Сінаматі «Бренд Лідера». Відразу скажу, що нам неймовірно пощастило з погодою - ввечері в понеділок природа дала нам можливість поїсти шашликів і перезнайомитися в неформальній обстановці, а потім весь час йшов дощ :), і це сприяло нашій дводенної згуртованій роботі над брендами ставків з різних компаній, присутніх на тренінг. Більшість приїхали - учасники інтернет-конкурсу « бренд Лідера »І члени журі.

Ліс, річка, густий прохолодне повітря підмосковного вечора і спів солов'я - ось перші враження від прогулянки біля пансіонату.

Нашим шеф-кухарем, який керував шашличним процесом, був Олександр Сінаматі. Як видно на фото, зображення чайок входять в моду не тільки на сайтах, але і на футболках :) Нашим шеф-кухарем, який керував шашличним процесом, був Олександр Сінаматі

Шашлику було багато-багато, і він був нескінченно смачним :)

Ось і перші знайомства, і перші особисті історії.

Зустрічають по одягу! Бренд лідера починається з брендових дрібничок, які елегантно демонструє Андрій Полухін :)

Імідж Андрія доповнюють мега-круті черевики.

Поки тренінг не почався, ми вирішили ввечері, в барі, факультативно попрацювати над брендом лідера і відточити ключові жести :)

На наступний день, несподівано для всіх, з цих жестів за допомогою мозкового штурму групи вийшов розпізнавальний знак мережевики 2.0 ...

Отже, тренінг. Чесно кажучи, я планувала потусуватися в приємній обстановці з цікавими людьми і відпочити на природі, але не тут-то було ... Тренінг був дуже насиченим, цілком і повністю практичним, коротше, справжнім лідерським заходом. Мета тренінгу - навчитися в усній та письмовій формі дуже коротко (за 3 хвилини) розповісти про себе і свій бізнес, представити свої конкурентні переваги, виявити цільову аудиторію і фактично, «продати їй себе».

Ми складали свої особисті історії, розповідали їх один одному в міні-групах, ділилися враженнями, потім переробляли історії, додавали потрібні модулі, потім знову все скорочували і залишали тільки найголовніше ...

Як з'ясувалося, людям абсолютно нецікаві докладні біографії з описом милих серцю оповідача деталей. В особистому презентації важливі яскраві, незабутні образи, які повинні лаконічно показувати вигоду від майбутньої співпраці. За підсумками тренінгу я збираюся повністю переписати статтю «Про мене».

Один з модулів тренінгу - покупка і продаж один одному відсутніх або надлишкових якостей ...

Прикупила 140 кг пофігізму, і вже зараз відчуваю ефект. Ось наприклад вчора: запізнилася до клієнтки на годину (!), І що ви думаєте? Ніяких мук совісті! А раніше б змучилася ... Тільки не намагайтеся повторити це вдома :)

Кому-то навпаки - була потрібна Дисципліна. Але ми залили її товаришеві до упору, повний бак :)

Увечері 3 червня, після тренінгу, в холі пансіонату відбулася прес-конференція Дмитра Смакотін на тему Мережевий Маркетинг 2.0. Були висловлені основні принципи, історія питання, дані пояснення. У цій замітці я не ставлю собі за мету дати конспект цієї зустрічі - вже дуже скоро буде викладений відредагований подкаст, який зможуть завантажити і прослухати всі бажаючі. Для тих же, хто поки зовсім не в курсі цієї концепції, скажу, що це нова еволюційна ступінь розвитку традиційного мережевого маркетингу, фактично, мережевий маркетинг 21-го століття - красивий, грамотний, ефективний бізнес :)

Антон Агафонов зробив програмну заяву для преси: «Я залишаюся в мережевому маркетингу 1.0» :)

Увечері того ж дня, в ресторані пансіонату, члени журі інтернет-конкурсу «Бренд Лідера» провели секретну нараду і обговорили підсумки. Переможці конкурсу будуть урочисто оголошені 10 червня!

Переможці конкурсу будуть урочисто оголошені 10 червня

Остання фотографія: мені набридло писати і переписувати свою самопрезентацію, і я зобразила її у вигляді інтелект-карти , Що заощадило багато часу і зусиль :)

Всі фотографії з нашої поїздки дивіться тут: http://picasaweb.google.com/smakotin

Posted: 07.06.2008 under Цікаві люди , Подорожі , події МЛМ , Школа мережевого маркетингу .
Коментарі: 12

MLM-репортаж

У квітні 2008 року в Москві проводився «Круглий стіл» - зустріч МЛМ-лідерів і менеджменту мережевих компаній У квітні 2008 року в Москві проводився «Круглий стіл» - зустріч МЛМ-лідерів і менеджменту мережевих компаній. Зустріч організував Ігор Мінін, головний редактор газети «Планета МЛМ». Тема для обговорення - мережевий бізнес через інтернет - була цікавою для мене, і я із задоволенням взяла участь в дискусії. Там я і познайомилася з керівництвом компанії Інтвей - Євгеном Поповим (директором зі стратегічного розвитку) і Валерієм Острикова (СЕО).

Так як на своєму сайті і в розсилках я часто пишу статті на общеіндустріальние теми, і цікавлюся всім, що відбувається в світі МЛМ, через тиждень Євген Попов запросив мене в офіс Intway, де провів цілу екскурсію по всіх службах і кабінетах компанії, познайомив мене з менеджерами та партнерами Інтвей. Я дізналася про напрямки діяльності, плани та перспективи, багато побачила і сфотографувала. З нашої зустрічі вийшов фоторепортаж.

Posted: 13.05.2008 under Цікаві люди , події МЛМ .
Коментарі: 7

Network News підкорює Росію

У вихідн У вихідн  Перші дні, 15 і 16 березня 2008 року, я була присутня на урочистому «предоткритііі» російського представництва холдингу Network News Перші дні, 15 і 16 березня 2008 року, я була присутня на урочистому «предоткритііі» російського представництва холдингу Network News.

Network News - українська тренінгова компанія для ставків, що видає також журнал з однойменною назвою. Читачі, які стежать за публікаціями МЛМ-блогерів, знають про те, що в січні 2008 року ця компанія організувала і провела в Києві великий семінар Бодо Шефера і Смільяна Морі. Журнал «Network News» виходить вже кілька років і добре відомий як українським, так і російським мережевикам. Всім учасникам події подарували його свіжий, 40-й номер.

На захід з'їхалися мережевики з багатьох компаній. Мені, як представнику віртуальної МЛМ-преси :), була надана можливість зайняти місце в першому ряду, звідки можна було фотографувати все, що відбувається на сцені і в залі.

Подія відкрили Президент холдингу Network News Сергій Істомін, російські представники і організатори заходу Ігор і Ламара Жабін, і головний редактор газети «Планета MLM» Ігор Мінін. Говорили про підвищення престижу професії дистриб'ютора-сетевика, про об'єднання зусиль лідерів-тренерів з різних компаній, про розвиток цивілізованого спілкування між представниками різних компаній, ніж відразу завоювали мою увагу.

Олександр Сінаматі познайомив ставків зі своєю системою навчання бізнес-тренерів і коучингом, а потім представив наступного оратора - Сергія Всехсвятського. У цей момент я дуже пошкодувала, що не взяла диктофон, так як взаємний промоушн цих двох «китів» бізнес-тренінгу можна було б сміливо викласти на сайті у вигляді аудіофайлу як еталон бездоганного, і в той же час нестандартного промоції :)

Сергій Всехсвятский зробив чудовий, чудово логічно вибудуваний огляд економічної ситуації, в якій зараз працюють мережеві компанії. Він довів, що фактично МЛМ-компанії в більшості своїй продають товари, аналогічні тим, що пропонують магазини і аптеки, і з кожним днем ​​«унікальність» товарів МЛМ-компаній поступово відходить у минуле. Що стосується пропозиції роботи і заробітку, тут мережеві компанії конкурують зі звичайними робочими місцями і дрібним бізнесом. Так, в мережевих компаніях можна почати бізнес з нуля або майже з нуля, але основним внеском в мережевий бізнес є не гроші, а час і зусилля. Так в чому ж тоді перевага нашого бізнесу? Сергій Всехсвятский бачить його в зміні, трансформації особистості, прекрасному навчанні ставків, і саме це конкурентна перевага він пропонує активніше просувати на ринку.

Після цього виступу я прийняла рішення відвідати його семінар на наступний день, хоча до цього їхати на нього не збиралася :)

Ще однією зіркою, яка підкорила зал, став Станіслав Санніков з Ульяновська, молодий хлопець, вже не перший раз проводить тренінги для Network News, лідер компанії RA. Станіслав привіз на подію в Москву велику молодіжну команду - близько 150 осіб.

Станіслав привіз на подію в Москву велику молодіжну команду - близько 150 осіб

Як потім з'ясувалося за чашкою кави з Сергієм Всехсвятським, не тільки мені під час виступу Стаса згадалися слова пісні: «Де та молода шпана, що зітре нас з лиця землі?» 🙂 Вона вже тут ...

Станіслав розповів свої секрети лідерства та поділився досвідом, як він вивозить на події великі структури. Правда, коли Стас згадав про те, що йому доводиться стежити за порядком в поїзді, що везе велику молодіжну команду, розпалену спиртними напоями, я із задоволенням згадала, що у нас в Edelstar сухий закон. І навіть якщо хтось через недосвідченість бере з собою на виїзні заходи міцні напої, він не знаходить собі однодумців, а спиртне привозиться з заходу назад, в нерозпечатаному вигляді. Якщо Станіслав прочитає ці рядки, можу порадити йому ввести таке правило і в своїй структурі.

На суботньому семінарі також виступили тренери Вищої ліги - лідери мережевих компаній, які викладають на суспільну аудиторію в рамках проекту Network News - Олександр Долін (RA), Юрій Філь (Джерело Здоров'я), Олександр Кушнерук (Джерело Здоров'я), Тасбулат Міргаліев (Фенікс').

Неділя 16 березня було повністю присвячено семінару під офіційною назвою «Сесія творчої лабораторії Сергія Всехсвятського». Основна тема - що робити з дистриб'ютором, як його пестити, плекати, виховувати, мотивувати і чи завжди це потрібно робити, і в яких кількостях. Відразу скажу, що день був дуже насиченим, матеріал - складним, і я не стала б направляти на такий семінар зелених новачків. Але рятували два фактора.

По-перше, Сергій володіє дивовижною здатністю концентрувати на собі увагу і підтримувати залізну дисципліну. У приміщенні, де сиділи чоловік 50-60, було б чути, як пролетить муха (якби мухи водилися в готелі Holyday Inn). Обмінюватися репліками з Ігорем Мініним, з яким ми сиділи за першою партою :), доводилося в письмовому вигляді ...

І по-друге, складний матеріал семінару Сергій досить часто приправляли анекдотами, жартами і оригінальними артистичними прийомами :)

І по-друге, складний матеріал семінару Сергій досить часто приправляли анекдотами, жартами і оригінальними артистичними прийомами :)

Сергій заборонив вживати слово «сподобалося» щодо семінару, так як метою таких зустрічей є не розвага, а прийняття рішень і конкретні дії. Тому можу написати, що висновки зроблені і рішення прийняті, приступаю до конкретних дій!

Ви запитаєте, де і коли відбудуться наступні семінари Network News, як придбати журнал, і хто зможе бути присутнім на офіційному, урочистому відкритті цього проекту в травні 2008?

Повідомляю, що ми з Сергієм Істоміним, Президентом Network News, домовилися про подальшу інформаційне співробітництво, тому слідкуйте за оновленнями блогу, підпишіться на розсилку « Школа мережевого маркетингу «, Коротше, як кажуть телевізійники,« залишайтеся з нами »і будете в курсі :)

PS Всі фотографії, зроблені мною 15 і 16 березня 2008, тут: http://picasaweb.google.com/bokekaterina/NetworkNews

Posted: 18.03.2008 under Цікаві люди , події МЛМ .
Коментарі: 16

Закриту нараду журі конкурсу «МЛМ-блогер»

28 лютого 2008 року в Москві відбулася закрита секретне засідання членів журі конкурсу «МЛМ-блогер», на якому особисто були присутні Олександр Сінаматі, Антон Агафонов, Катерина Бокітько, Дмитро Смакотін, а також Павло Лапшин (був на зв'язку по телефону і інтернету).
Було випито багато кави і чаю, з'їдено національне татарське блюдо чак-чак, проведено ретельний аналіз блогів претендентів на призові місця. При виявленні блогів-переможців застосовувалися найсуворіші математичні методики,

починаючи від виставлення балів усіма членами журі, закінчуючи такими серйозними науковими способами статистичного аналізу, як ... (втім, поки це залишається в найсуворішому секреті).

Прикінцеві моменти бурхливої ​​дискусії були пов'язані з переможцем, який претендував на 1-е місце в конкурсі.

Фінал секретної наради журі, на якому все ж було визначено найкращого з кращих МЛМ-блогерів, був знятий на приховану відеокамеру. Сенсаційні відеокадри, що показують таємну кухню наради журі, стануть доступні для перегляду широкою громадськістю 1 березня 2008 року, разом з оголошенням результатів конкурсу.

Posted: 28.02.2008 under Цікаві люди , події МЛМ .
Коментарі: немає

Інтелект в мережевому маркетингу

Існує величезна кількість різних способів важко і
багато працювати, мало заробляти, і відчувати себе
«Жертвою обставин». Саме такі «жертви» і
придумали прислів'я «Працею праведним НЕ наживеш палат
кам'яних ». Багато років тому наші предки вже здогадалися,
що успіх в житті не дуже-то залежить від кількості і
важкості праці. Найбільшого успіху домагалися
завжди ті, хто шукав якісь нові способи
організувати своє життя, замислювалися, яким чином
прийняти правильні рішення.

Англієць Тоні Бьюзен, творець методики
інтелект-карт (mind maps), проаналізував чернетки і
записи відомих творчих людей,
таких як Леонардо да Вінчі, і багато чого дізнався про роботу
мозку. У школі нас учили писати план твори, креслити
таблички і писати конспекти у вигляді нумерованих
списків. Але мозок вирішує завдання асоціативно,
представляючи поставлену задачу у вигляді образів, і
ніколи - у вигляді нумерованих списків або пунктів
таблиці.

Інтелект-карти - оргігінальний, красивий, цікавий,  дотепний спосіб допомогти мозку уявити рішення  завдання Інтелект-карти - оргігінальний, красивий, цікавий,
дотепний спосіб допомогти мозку уявити рішення
завдання. Саме цьому і вчив на вчорашньому тренінгу в
Москві Дмитро Смакотін - лікар-психолог,
бізнес-тренер, інтернет-підприємець. Було багато
кайфу, драйву і креативу :)

Для демонстрації асоціативної роботи мозку Діма
попросив учасників тренінгу намалювати центральний
образ - «Гроші», і потім написати до нього ряд
асоціацій. Потім учасники поділилися своїми
асоціаціями. Я була вражена тим, які абсолютно
різні асоціації у різних людей викликає це слово!
Списки учасників семінару були абсолютно різними, і
слова з цих списків майже не повторювалися. наприклад,
мій список асоціацій до слова гроші:

-Кошелек,
-Банк,
-Пластик,
-Копілка,
-Чек
-Вебмані,
-Доллари,
-Дохід,
-Прибуток,
-Продажу.

Зі списків учасників тренінгу тільки одне слово «банк»
збіглося з моїми асоціаціями, у інших людей ці слова
були зовсім іншими. Для мене це було наочним
доказом того, що люди мислять зовсім
по-різному, і різні слова для них означають зовсім немає
то, що для мене, наприклад.

Пам'ятайте, як у Маяковського: «Ми говоримо Ленін,
маємо на увазі - партія, ми говоримо партія -
маємо на увазі Ленін »...

Далі взагалі пішло щось неймовірне, тому що
учасники тренінгу почали малювати свої інтелект-карти
і вирішувати свої власні завдання. У творчому процесі
спалахували осяяння. Наприклад, одному з учасників
легко прийшло рішення такого завдання, як «шорт по
ф'ючерсах або НЕ шорти? », інший учасник намалював
план своєї пенсійної програми, а я намалювала
інтелект-карту бізнес-презентації компанії Edelstar.

», інший учасник намалював  план своєї пенсійної програми, а я намалювала  інтелект-карту бізнес-презентації компанії Edelstar

Більше я вам нічого не скажу, дивіться фотки:
http://picasaweb.google.com/bokekaterina/xNofSF

До речі, 23 і 24 лютого Дмитро Смакотін проведе в
Москві свій став уже знаменитим семінар з навчання
ставків роботі в інтернеті «Бізнес в режимі
нон стоп". подробиці тут .

Posted: 03.02.2008 under Цікаві люди , Креатифф , події МЛМ .
Коментарі: 1

Монолог ментального спонсора

Тиждень тому прочитала в інтернеті, що в Росію приїжджає відомий тренер і автор книг про мережевий маркетинг, а тепер лідер компанії Agel Ренді Гейдж. Мені хотілося своїми очима побачити, і на власні вуха послухати автора «багаторівневий грошової машини», і тому в п'ятницю, 14 грудня я опинилася в битком набитому залі московського готелю «Салют».

Місць не було, але це не збентежило мене і ще кількох гостей, які сіли прямо на стіл, що стоїть збоку від сцени. Серед публіки, прямо навпроти якої ми розташувалися, було помічено кілька чоловіків, виголених налисо в стилі Ренді Гейджа. Дупліціруют спонсора :)

Зустріч розпочав президент компанії Agel Крейг Бредлі.

Крейг Бредлі перерахував кілька великих американських компаній, що стали зразком для наслідування і створення компаній-клонів - Amway, Herbalife, Tahitian Noni, і ось, на ринок виходить гігант індустрії - Agel. Скрасивши сухий доповідь, Крейг Бредлі розповів про презентацію в літаку по дорозі в Москву, про те, як він дегустував в літаку продукти Agel і повідомив по секрету свого сусіда, що це омолоджуючі продукти, а взагалі-то йому 95 років ... І звичайно, по законом жанру, в виступі неодноразово згадувалася ідея глобальної експансії і велика американська «million dollar idea».

Потім на сцену вийшов Ата Мамедов і оголосив, що Ренді Гейджа не буде, він знаходиться в США, і зустріч проведе він сам. Бажаючим вийти із залу була надана така можливість, вийшли чоловік 5-10, решта, включаючи нас з Олександром, вирішили залишитися і послухати ще одного гуру МЛМ.

Далі Ата Мамедов провів 2-х годинну презентацію на тему «Чому Agel», про яку я зараз і розповім.

Ата почав зі своєї особістої історії, яка булу вкраплена и в іншу часть виступа. На самому качана ВІН подякував свою Першу Компанію Гербалайф за отриманий досвід, за ті, что «допомогла Вижити в цьом бізнесі». Далі він згадав про співпрацю з Vision.

Постійні відвідувачі сайту http://pro-mlm.ru/ пам'ятають мою критичну статтю на адресу спамерів від Agel, які ще півроку тому завалювали однотипними листами всі ящики російських дистриб'юторів. У своєму виступі перед сетевиками Ата Мамедов сказав, що він «дуже вдячний спаму, тому що саме завдяки спаму величезну кількість людей дізналися про Agel, а кому не подобається отримувати спам - нічого залишати свої е-мейли в інтернеті, або змініть почовий ящик». Досить дивна позиція людини, яка прожила кілька років в Європі, лідера американської компанії. Але на щастя, світ змінюється, спаму приходить все менше, дистриб'ютори Agel починають освоювати цивілізовані способи реклами в інтернеті і вчаться бути повноправними учасниками інтернет-спільноти ставків, а деякі навіть беруть участь в конкурсі МЛМ-блогів.

Основна суть доповіді Ата Мамедова зводилася до розповіді про пошук кращої мережевої компанії і критерії МЛМ-компаній, які він вважає найбільш важливими. Був зроблений огляд і детальний аналіз компаній.

Перший тип компаній.

- «Мульти ЛІВИЙ маркетинг», компанії-піраміди. Зазвичай пов'язані з інвестиціями. «Якби Роберт Кіосакі знав, що вони пропонують під виглядом 4-го квадранта грошового потоку, він би застрелився».
- Компанії, що продають навчальні диски. «Купіть диск і говорите на всіх мовах». Ата Мамедов підрахував, що собівартість такого диска становить 7-8 рублів, і вважає продаж таких дисків за ціною 300 $ шахрайством. Я теж не є великим прихильником подібних компаній, але все ж розумію, що в ціну диска входить не тільки ціна болванки, але і авторський гонорар його творцям. Ата Мамедов, автор книги «Діалог з ментальним спонсором», чомусь забув про це згадати.
- «Фонди». «Купіть за 1000 $ квадратний метр, закриєте матрицю - отримаєте квадратний кілометр».
- Біржові послуги, інвестиції.
- Інтернет-магазини за 200 $. «Іграшка, яка підкорить світ»

Другий тип компаній.

- Компанії, де є продукт, є маркетинг-план, є лідери. Але товарообіг не перевищує 50-100-200 $ млн. Менеджмент таких компаній не займається глобальної експансією, не зацікавлений в зростанні.

Третій тип компаній.

- «Старі хлопчики». Наприклад, Amway або Tahitian Noni. Професіонал МЛМ цілком може створити в подібній компанії залишковий дохід, але серйозний розвиток бізнесу і мільйони тільки там, де компанія на початку росту.

Важливими критеріями вибору компанії для Ата Мамедова є:

-Компанія на початку свого розвитку.
-Компанія зареєстрована в США.

За словами Мамедова, компанії зареєстровані в офшорах, Росії або Китаї не надають своїм дистриб'юторам юридичного захисту, «в таких компаніях неможливо продати своє робоче місце». Відомо, що бізнес-місця в американських МЛМ-компаніях офіційно продаються. Наприклад, так вчинив один з лідерів Agel американець Ренді Шредер. За 10 років в індустрії МЛМ він заробив 24 млн $, з них 7 млн ​​$ отримав від продажу свого бізнес-місця в структурі. Можливість продажу свого робочого місця Ата Мамедов вважає дуже важливою, що мабуть, пов'язано з його досвідом співпраці з Vision.

Правда, я і в кошмарному сні не уявляю собі ситуацію продажу своєї структури якомусь, скажімо, Васі Пупкину, але це звичайно, пов'язано з моєю нездатністю оцінити «велику американську мілліонодолларовую ідею». Ата Мамедов зауважив, що проживши в Європі 5 років і приїхавши в Росію, він зрозумів, що менталітет людей «там» і «тут» зовсім інший. Можливо, він поки не встиг помітити, що у російських дистриб'юторів їх партнери стають спочатку друзями, а потім лідерами структур. Питання їх «продажу» просто не обговорюються ...

Далі Ата Мамедов проаналізував ТОП-20 найбільших компаній в світі, і прийшов до висновку, що 19 з них працюють в індустрії Wellness. Тільки одна працює з косметикою - Mary Kay. Відповідно, пролунав гімн Wellness і нова думка - так як все копіюється, дуже скоро буде скопійований і продукт Agel. Саме тому необхідна глобальна експансія, треба якнайшвидше захопити ринок.

Ата Мамедов вніс в доповідь невелике пожвавлення і попросив гостя із залу уявити, що вони удвох опинилися у ванній кімнаті. Публіка, задрімала під монолог в задушливому залі, прокинулася і почала реагувати. «У ванній кімнаті» Ата Мамедов блискуче показав, як зубний порошок змінюється зубною пастою, тверде мило - рідким милом і шампунем. Відповідно, таблетовані біодобавки змінюють гелі, тому що це «просто і зручно».

З ванної кімнати увагу публіки преместілось в спальню, де сенсорні вимикачі змінили клавішні. Потім на прекрасно складеному ряді товарів була доведена думка, що прогрес не зупинити. Памперси замінили пелюшки, ТетраПак замінив скляні пляшки з-під кефіру, кулькові ручки прийшли на зміну чорнильним. Гелі Agel прийшли на зміну таблеткам від Гербалайф і сокам Ноні. Памперси, ТетраПак, кулькові ручки, і відповідно, гелі Agel - все це «мільярдні ідеї».

Після цього Ата Мамедов докладно розповів про підприємців, що стоять біля витоків Agel. Була висловлена ​​цікава думка: «Продаються все. У кожного є своя ринкова вартість. Хто не продається за мільйон доларів - продається за два. Хто не продається за два - продається за десять ». Як я вважаю, це просто була американська ідея, механічно перекладена і перенесена на простори Росії. Такі ідеї, також як ідеї продажу свого робочого місця, не знаходять великого відгуку у російських слухачів.

Agel не закликає своїх дистриб'юторів займатися продажами, а тільки бути споживачами продукції. Зрозуміло, що споживати продукцію на 200 $ в місяць в Росії готові далеко не всі, тому суть стратегії Agel - перенесення товарообігу в інші країни, з більш високим рівнем життя. Під час зустрічі Ата Мамедов 2 рази звертався до залу з проханням підняти руки тих, у кого є друзі і родичі за кордоном - руки піднімали 90% тих, хто сидить в залі. Нам з гостями, які сидять на столі, добре було видно зал, так як ми сиділи обличчям до публіки на столі, типу президії :) Ідея хороша - залучити росіян, і потім зробити упор на пошук ними кінцевих споживачів на заході, де щомісячне споживання продукту на 200 $ нікого не напружує.

На закінчення Ата Мамедов розповів про свої фінансові успіхи. За роки роботи в індустрії МЛМ заробив сумарно 2,5 млн $. 400 тис $ заробив в Agel. При догляді з Vision залишив чек в 42 тис $ на місяць, і за 16 місяців співпраці з Agel знову заробляє стільки ж. У структурі Ата Мамедова 17.000 дистриб'юторів, при тому, що він нікого не взяв зі своєї старої структури в Vision і побудував бізнес в Agel з нуля.
Звичайно, в невеликій статті неможливо перелічити всі, про що говорив Ата Мамедов під час 2-х годинної зустрічі.

Яке основне враження від презентації? Автор книги «Діалог з ментальним спонсором» дав чудовий огляд західних МЛМ-компаній, що говорить про його блискучих аналітичних здібностях. Втім, він і не приховує свого математичної освіти і червоного диплома. Також дуже до місця прозвучало невелике маркетингове дослідження нових продуктів - носіїв мільярдних ідей. Абсолютно вірно, виходячи з ситуації на російському ринку, обрана стратегія просування компанії на захід. Все це говорить про те, що Ата Мамедов - не тільки лідер-мережевик, а й аналітик, і маркетолог.

Правда, судячи з сміху в залі після старої жарти «дистриб'ютор - птах горда, поки не пнешь - не полетить» я прийшла до висновку, що в залі знаходилося досить багато нескаламученої мережевим досвідом публіки, навряд чи здатної оцінити широту і глибину представленої доповіді.

Розумію, що Ата Мамедов не потребує моїх радах і рекомендаціях, але хотілося б написати кілька побажань, так як іноді дрібниці краще видно з боку, і помітні незацікавленому і «незамилений» погляду.

- При відсутності кондиціонерів, вентиляції та вікон в приміщенні бажано 1 раз в 15 хвилин розповідати якийсь анекдот або забавний випадок, так як при кисневому голодуванні на тлі монотонного доповіді частина публіки просто засинає. З іншого боку, допускаю, що задрімала частина публіки просто не була для Ата Мамедова цільовою аудиторією, і він дозволив їй розслабитися.

- Продовжувати іслледовать загадку російської душі і відмінності в менталитетах західного і російського дистриб'ютора, з урахуванням цього, робити упор на ті чи інші критерії і цінності.

- «Продавати» не доход і чек, а спосіб життя успішної людини, так як цифри абстрактні і не здатні викликати яскравих візуалізацій в підсвідомості слухачів. З таким завданням чудово справлявся, і як я сподіваюся, справляється і зараз, відомий Ата Мамедову Леон Вайсбейн, здатний «продати» кроликів на галявині біля будинку вашої мрії, прогулянку на вертольоті над руслом Амазонки і запаморочливий захід над Тихим Океаном.

PS Окрема подяка за квиток на захід Сергію Мельнику :)

Posted: 15.12.2007 under Цікаві люди , події МЛМ .
Коментарі: 1

Афоризми в режимі нон-стоп

Вчора і сьогодні в Москві проходив семінар Дмитра Смакотін «Бізнес в режимі нон-стоп». Я вже втретє була присутня на такому семінарі, і для мене було дуже помітним зміна традиційного складу учасників. На зміну чайникам приходять самовари, а простих користувачів змінюють просунуті, і навіть дуже просунуті прользователі. Рівень інтернетизації ставків зростає з кожним днем!

Так як я вже давала свій відгук на аналогічний семінар в грудні 2005 року і в жовтні 2007 , То сьогодні нічого від себе писати не буду. Просто поділюся з вами нотатками з блокнота:

«Чим гуру ротлічается від не гуру? Гуру - прокинувся вранці і вирішив: «Я гуру!». Далі він починає говорити як гуру, вести себе як гуру ... »

«Навіть якщо знання роздаються безкоштовно, то приходити за ними потрібно зі своєю тарою»

«Шлях до серця кандидата лежить через халяву»

«Перш, ніж взяти, потрібно щось дати. Інакше в інтернеті не виходить. Станьте професіоналами в безкоштовному давании інформації »

«Мережевий маркетинг - всього лише інструмент, лопата для досягнення мети - нового способу життя»

«Дискусійна група Гугл - інструмент для реанімації померлих ставків»

«Типові мережевики 1.0 - це просто жах в інтернеті»

«Я сиджу на дієті хороших новин. Ми є те, що ми їмо. Чи не пхайте в свій розум всякі чебуреки, невідомо, ким і коли приготовлені »

«Кращий спосіб навчитися працювати в інтернеті - дивитися, як це роблять інші, і намагатися зробити краще. Другий спосіб: потрібно взяти чужу ідею і тупо її сперти »

І нарешті, ключова фраза:

«Визначте, що хоче ваш кандидат. Можливо, він хоче визнання. Наприклад, є люди, які западають на смішні блискучі предмети, якими нагороджують на сцені. »

У цьому весь Діма :)

Фотографії з семінару тут: http://picasaweb.google.com/bokekaterina/hZumWJ

Posted: 02.12.2007 under Цікаві люди , Інтернет бізнес , події МЛМ .
Коментарі: немає

Ось наприклад вчора: запізнилася до клієнтки на годину (!), І що ви думаєте?
Так в чому ж тоді перевага нашого бізнесу?
Як потім з'ясувалося за чашкою кави з Сергієм Всехсвятським, не тільки мені під час виступу Стаса згадалися слова пісні: «Де та молода шпана, що зітре нас з лиця землі?
Ви запитаєте, де і коли відбудуться наступні семінари Network News, як придбати журнал, і хто зможе бути присутнім на офіційному, урочистому відкритті цього проекту в травні 2008?
Яке основне враження від презентації?