Microsoft дозволила розробникам завантажувати Windows 8.1 RTM

Microsoft все-таки прислухалася до прохань розробників - і змінила своє рішення з приводу доступності Windows 8.1 RTM в MSDN і TechNet. Раніше компанія заявляла, що Windows 8.1 RTM опублікують в MSDN одночасно з релізом для широкої публіки, тобто 18 жовтня 2013 року. Це суперечило стандартної практиці, відповідно до якої версію викладали для розробників як мінімум за місяць до офіційного релізу.

Завчасне доступ до RTM дає можливість ще раз перевірити код і обкатати програми на предмет можливих несовместимостей. Тому розробники додатків під Windows висловлювали масове невдоволення зміною політики Microsoft.

На щастя для них, компанія пішла на задній хід і змінила некоректне рішення. Вчора Windows 8.1, Windows 8.1 Pro RTM, а також Windows Server 2012 R2 RTM стали доступні передплатникам MSDN і TechNet.

1 Pro RTM, а також Windows Server 2012 R2 RTM   стали доступні   передплатникам MSDN і TechNet

Збірку Windows 8.1 Enterprise RTM викладуть трохи пізніше протягом вересня. Що характерно, компанія Microsoft продовжує наполягати, що реліз RTM - це не фінальна версія Windows 8.1, а робота над операційною системою ще не закінчена.

Для розробників виклали також реліз-кандидат Visual Studio 2013, який можна скачати тут .

Огляд нових функцій Visual Studio 2013 см. тут . Наприклад, в новій версії середовища розробки можна посилати авторам програми фідбек у вигляді смайлика.

Наприклад, в новій версії середовища розробки можна посилати авторам програми фідбек у вигляді смайлика

Дополнительная информация

rss
Карта