Microsoft роздає піратам безстрокові ключі активації Windows 8 Pro

Протягом деякого часу Microsoft роздає всім охочим безстрокові ключі активації Windows 8 Pro . Їх дають разом з безкоштовним апгрейдом Windows Media Center , Який можна завантажити прямо з сайту Microsoft. Ключі мають необмежений термін дії і не вимагають повторної активації через 180 днів, як звичайні корпоративні ключі KMS.

апгрейдом Windows Media Center

Для піратів це стало ще одним з декількох можливих способів отримання ключа активації. Завдяки технології генерації ключів на сервері користувача Key Management Service (KMS) згенерувати підроблені ключі активації можна дуже просто, якщо підняти піратський KMS-сервер. Втім, при використанні даного методу потрібно вводити новий ключ кожні 180 днів, а у кожного користувача повинен бути персональний унікальний ключ.

Завантажити готовий «довічний» ключ прямо з сайту Microsoft, звичайно, набагато простіше, ніж в майбутньому мати справу з KMS. Тим більше, що такий ключ можна ввести в Windows 8 Pro замість раніше активованого ключа KMS, і позбутися від установки нових ключів кожні 180 днів.

Іншими словами, пірату досить отримати підроблений ключ KMS, а потім зробити апгрейд Windows Media Center - і замінити тимчасовий ключ на постійний, отриманий з сайту Microsoft. Більш того, у багатьох випадках активація спрацьовує навіть на свіжій системі, так що тимчасовий ключ зовсім не потрібен.

Апгрейд системи можна зробити, якщо зайти на вкладку System (див. Скріншот), натиснути посилання "Get more features with a new edition of Windows" і вставити 25-значний ключ, присланий в листі від Microsoft. Ключ з сайту надсилають протягом 72 годин після подачі заявки.

У зв'язку з цією історією можна згадати слова Білла Гейтса , Сказані ним в 2006 році з приводу китайських піратських копій Windows: «Якщо вже вони крадуть, хай крадуть наше». Він мав на увазі, що своєю популярністю Windows зобов'язана багато в чому завдяки піратству, відповідно до відомого правилом «Перша доза безкоштовно». Звичайно, це не означає, що Microsoft могла допустити витік ключів навмисне, щоб підвищити популярність нової операційної системи. Швидше за все, глюк пов'язаний з тим, що Media Center спочатку повинен був входити в частину платного пакету. В останній момент його вирішили зробити безкоштовним апгрейдом до 31 січня 2013 року, але Microsoft так і не змогла грамотно встановити систему менеджменту ключів.

Дополнительная информация

rss
Карта