Мінімийка Karcher - купити мийки високого тиску - karcher-ovcharoff

  1. Мінімийка Karcher
  2. Мінімийки Karcher в асортименті
  3. мінімийки

Сертифікований дилер Компанії ТОВ Керхер
Каталог

» Побутова техніка » мінімийки

Вперше мийки високого тиску були винайдені Альфредом Керхер в 1950 році як інноваційний метод чистки. В даний час його винахід було кілька разів вдосконалено і модернізовано, тепер даний метод перетворився в новітній спосіб очищення поверхонь від бруду - з використанням не тільки води, але і поверхнево-активних речовин.
Мийки високого тиску торгової марки Karcher призначені для здійснення прибирання поза домом. Головний принцип роботи мийки заснований на тому, що струмінь води, яка подається під досить високим тиском, швидко і ефективно здатна очистити від бруду садово-господарський інвентар, фасади будинків і транспортні засоби.
Мийки високого тиску Karcher німецької торгової марки укомплектовані шлангом високого тиску, пістолетом з мопла, грязьовий фрезою, а також фільтром високого очищення, що значно розширює спектр завдань, які виконуються апаратом, що робить устаткування ще більш універсальним.

Пропоновані на нашому сайті мийки не тільки дуже ефективні, але і зручні у використанні. Сконструйований спеціальний відсік для всього приладдя дозволяє зберігати частини комплекту в одному місці, не вимагаючи при цьому витрат часу на пошук тієї чи іншої частини. Вага всього агрегату складе не більше 10 кілограм, тому досить легко переносити обладнання.

Мінімийка Karcher

Кожна господиня чи господар, які цінують і люблять чистоту, прийдуть в істинний захват від надійної сучасної техніки, яка здатна буде допомогти в процесі збирання на дачі, в будинку або в гаражі. Для прибирання великих площ незамінними помічниками можуть стати мийки високого тиску. Моделі, що відносяться до розряду «побутових», відрізняються досить високою потужністю і продуктивністю. Мінімийка Karcher швидко і ефективно впорається з будь-якими, навіть найсильнішими забрудненнями. Наш магазин минимоек Керхер допоможе Вам зробити правильний вибір при покупці минимойки Керхер.
Мінімийка Керхер відрізняється не тільки ефективністю видалення забруднень з поверхні, але і економічністю, екологічною безпекою, а також зручністю у використанні. Бак, який забезпечені минимойки, легко знімаються і заповнюються водою і спеціальними засобами для ефективного очищення бруду з поверхні.

Технічні характеристики і якісні показники говорять про те, що дана техніка призначена для допомоги господарям, які люблять і цінують чистоту. Якість техніки від компанії Karcher вселяє покупцям надійність, впевненість і дає гарантії довгого терміну служби. Нескладно полегшити собі важка праця - досить купити мийки або минимойки на нашому сайті - в магазині минимоек

Мінімийки Karcher в асортименті

Сортування: ім'я (по зростанню) | ім'я (по спадаючій) | ціна (по зростанню) | ціна (за спаданням)

Товарів на сторінці: 10 , 20 , 50 , 100

мінімийки

Сторінки: 1 Показано 1 - 24 (всього 24 позицій)

Чистий і затишний будинок - мрія кожної господині. Благо, сьогодні утримувати будинок в чистоті допомагає інноваційна і функціональна техніка, вибір ...

далі »

Без пилососа в наш час важко обійтися, хоч як крути, але іншого варіанту ретельного прибирання поки не знайдено. Це безперечний факт, як і те, що ...

далі »

«Наш будинок - це наша фортеця» - говорить народна мудрість. А щоб в такому будинку було затишно і приємно жити, звичайно ж, він ...

далі »