Місячне затемнення 2018 - що можна і не можна робити - що чекає українців - що чекає все знаки зодіаку - коридор затемнень - місячне затемнення 2018 дата

Затемнення відбудеться в знаку Козерога. Причому більш тривалого місячного затемнення в цьому сторіччі вже не буде. Затемнення відбудеться в знаку Козерога

Ілюстрація / REUTERS

Місячне затемнення 27 липня 2018: час

Розпочнеться місячне затемнення 27 липня, о п'ятницю, о 23.22 за київським часом (о 20:22 - за Гринвічем).

Як відзначають астрологи, триватиме місячне затемнення аж 103 хвилини - більш тривалого місячного затемнення в цьому сторіччі вже не буде. Про це повідомляє " Главред "З посиланням на Telegram-каналу" Сухарева вежа ".

Місячне затемнення 27 липня-2018: де буде видно

Повне місячне затемнення 27 липня зможуть побачити жителі Близького Сходу, південної і східної Африки, а також центральної і південної частини Азії.

Напівтіньове ж затемнення можна буде побачити практично з будь-якої точки Землі - за винятком Чукотки, Камчатки і Північної Америки.

Жителі Європи (в тому числі і України), Південної Америки і Західної Африки зможуть спостерігати затемнення при сході Місяця, а Східної Азії та Австралії - при її заході.

Місячне затемнення 27 липня: в якому знаку

Місячне затемнення 27 липня відбудеться в знаку Козерога. Саме в цьому знаку на даний момент знаходиться в екзальтації ретроградний Марс. Причому в той день - вперше з 2003 року - Марс буде в великому протистоянні.

Місячне затемнення 27 липня: вплив на кожен знак Зодіаку

"Загалом, ми станемо свідками рідкісної конфігурації світил, яка запустить нові потужні процеси і зміни в житті майже кожного жителя Землі. У найближчий місяць багато хто зможе відчути припливи агресії (яку складно буде контролювати) і бунтарства", - зазначає астролог.

У політичному контексті для можновладців настає не найсприятливіший час. Адже значно зростають ризики масових протестів і військових переворотів. Причому високі ризики збережуться аж до початку вересня, коли Марс і Сатурн вийдуть з ретроградного стану.

Нагадаємо, відомий астролог Влад Росс каже про те, що в період "кривавого" місячного затемнення слід побоюватися військових дій. "Адже Марс - це бог війни, а тут найтриваліше затемнення поблизу нього. Тому ситуація може розгортатися дуже драматично. Наприклад, такі події можуть почати розгортатися на Близькому Сході", - підкреслив Росс.

Це затемнення не кращим чином може позначитися і на психіці жіночої частини населення. Напади істерії можливі навіть у самих сангвінічним представниць прекрасної статі. Тому чоловікам необхідно в цей період бути вкрай акуратними в спілкуванні з жінками, щоб не "потиснути бурю".

Місячне затемнення 27 липня: що не можна робити

Астрологи закликали відмовитися від спостереження за місячним затемненням. "Це саме дурне, що можна буде зробити ввечері 27 липня. Більш дурним можуть стати тільки рясні узливання алкоголю в цей день", - пише "Сухарева вежа".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Дополнительная информация

rss
Карта