Миттєве залучення відвідувачів

Бувають моменти, коли нам потрібно швидко залучити відвідувачів на свій сайт Бувають моменти, коли нам потрібно швидко залучити відвідувачів на свій сайт. Наприклад, ми хочемо встановити на своєму блозі рекламу, і для того, щоб зробити в очах рекламодавця свій блог більш привабливим, нам потрібно підвищити лічильник відвідуваності. Більшість, в цьому випадку вдається до нерозумних, брудних методів: спам в icq, e-mail, накручування лічильників. Але такі способи складно назвати ефективними. Вони є шкідливими як для блогу, так і для іміджу автора. При розкритті ваших чорних методів, з вами ніхто не захоче більше працювати, і на іміджі, репутації, власному бренд можна ставити хрест. Тому я розповім вам про чесні методи швидкого залучення відвідувачів. А точніше, про тих місцях, звідки найкраще залучати трафік.

1. Форум SearchEngines

Як відомо, на SE дайджесту блогосфери немає, а посилання з підписів, внизу повідомлення, не зможуть дати нам потрібний ефект. АЛЕ, там є чудові розділи, які повністю задовольняють наш запит.

  1. Оцінка блогу - в цей розділ заглядають часто. За годину, з нього у мене прийшло близько 80 відвідувачів, і ще 200 за наступну добу. Просто, пишіть що створили блог, і хотіли б почути об'єктивну критику про нього. І люди обов'язково зайдуть.
  2. Питання від новачків - тут ще легше. Задаєте питання, бажано не дуже простий, над яким люди повинні поміркувати. Наприклад: «Я тут створив блог (в слові блог обов'язково вставляємо на себе ссилочку) і хотів би запитати з приводу нього.» І питаєте щось про індексацію, оптимізації, або розкручування. Форум дуже доброзичливий, і новачкам дійсно допомагають. За першу годину було близько 50 переходів, і ще 100 за наступну добу. А якщо питання цікаве, то трафік може йти ще довго.
  3. Хостинг - тут ви пишете, що тільки переїхали на новий хостинг, і хотіли б перевірити його швидкість. Вставляємо посилання на блог, і отримуємо свої 100-150 відвідувачів за годину. І в подальшому, потік може збільшиться.

Працюючи з цим форумом, головне не перестаратися з піаром своїх посилань. За таке часто банять.

2. Twite.ru

У цьому, гучним останнім часом сервісі, є відмінна можливість для реклами. Створюємо нову компанію з продажу твітів, і пишемо приблизно наступний рекламний твіт «Спасибі @Leo_Craft)))) Відмінний сайт підкинув - http: / / magicseo.net/«. Як бачите, тут я прорекламував і себе в твіттері, і свій сайт. Також подбав про те, щоб твіт виглядав найбільш живим. За 150 рублів, я отримав близько 50 переходів, і таким результатом залишився задоволений. Тут головне створити правильний рекламний твіт. Не потрібно відкрито щось хвалити. Імітуйте зацікавленість, саме за такими твітів люди клікають частіше за все.

3. Біржі посилань.

Цей спосіб підійде для тих, хто має хоча б мінімальні пузомерки, у вигляді тИЦ 10, PR 2. Ось що потрібно робити: створюєте нову компанію в біржах посилань, бажано Gogetlinks, або Rotapost. Далі, ставите саму мінімальну ціну, на розміщення постових, оглядів, посилань-картинок, контекстних посилань у себе на сайті. Ціна повинна бути набагато менше, ніж у блогів з більш скромними показниками. Природно, що рекламодавців відразу зацікавить ваш сайт, і вони захочуть перевірити його, і обов'язково на нього зайдуть. І зовсім не потрібно, приймати заявки рекламодавців. Вам головне, зробити так, що б вони захотіли подивитися на ваш сайт. Таким способом, ви досягнете швидкого напливу відвідувачів.

Використовуючи всі ці три методи у цілому, ви досягнете дуже непоганих результатів. Рекламодавці будуть раді сайту, з відвідуваністю в 500 чоловік, і можливо, багато хто з цього числа стануть вашими постійними відвідувачами.

Корисне:

@Buduguru розповість вам про інтеграцію API Twiiter з WordPress в статті: Інтеграція API Twitter в ваші сайти за 5 хвилин . (Цю інтеграцію, ви можете подивитися, якщо наведете мишку, на мій нік - @Leo_Craft)