МММ-2011 | Блог Олексія Кравченко

Сьогодні вивів з МММ-2011 частину свого вкладу в розмірі 5000р, мій десятник зробив операцію швидко протягом години. Чому мені довелося зняти частину вкладу? Все просто терміново потрібні були гроші, лікується теж треба. Правильно Мавроді описував систему як велику тумбочку з грошима, потрібні гроші візьми, потім хтось інший візьме.

  • Так МММ-2011 фінансова піраміда заснована на довірі учасників.
  • Так ризик є так як 40% в місяць на вклад ні хто не нараховує.

Щоб не бути голослівним дивіться. Все по чесному Всім все платиться. Ми можемо багато чого!!

Як стати учасником системи МММ-2011 читайте в наступній статті, яку я підготую трохи пізніше.

Як стати учасником системи МММ-2011 читайте в наступній статті, яку я підготую трохи пізніше

Після невеликого піар і рекламної компанії стали розповзатися чутки про нову финасовой піраміді Сергія Мавроді МММ-2011. Мавроді особисто відвідував Тольятті. З'явилася реклама в маршрутних таксі про його нову піраміду. Варто відзначити той факт що в рекламі прямо офіційно попереджають Вас, що фінансова піраміда небезпечна для вашого фінансового благополуччя. Правильно на сигаретах теж попереджають, що куріння небезпечне для вашого здоров'я, все по чесному попереджений значить знаєш що тобі робити. Так і в будь-якої фінансової піраміди або структурі є свої ризики. Наприклад та ж сама біржа, та люди там заробляють на тих хто програвся.

Для початку я вирішив зареєструватися і спробувати отримати обіцяні 20 доларів які отримують нові учасники. Як з'ясувалося після введення даних на сайті, потрібно було чекати коли тебе прийде на твій поштову скриньку вказаний при реєстрації лист від десятника, сотника чи тисячника. Мені протягом наступного дня написали 2 десятника і один сотник. В результаті мене зареєстрував десятник з Уфи.

Далі буде…

Чому мені довелося зняти частину вкладу?

Дополнительная информация

rss
Карта