MMO-SHOP.RU | Продати аккаунт World of Tanks

 1. мінімальні вимоги
 2. Не намагайтеся нас обдурити!
 3. Як продати аккаунт WoT
 4. Як відбувається операція
 5. причини відмови
 6. оплата

Втомилися від раків в Рандома

Втомилися від раків в Рандома? Продайте аккаунт World of Tanks нам! Тільки в нашому магазині зробити це дуже швидко і зручно, і звичайно ж з гарантією оплати , Які вагоміші ніж у більшості ігрових гарант-сервісів. Нижче Ви прочитаєте про те як продати аккаунт WoT нашого сервісу, а так само дізнаєтеся чому не варто намагатися нас кинути.

Увага! Ми купуємо тільки особисті акаунти з ПОШТОЮ, змінити яку неможливо. Не звертайтесь з таким питанням на підтримку гри - після цього аккаунт не купимо. Так само не здумайте нам пропонувати під виглядом особистого брут аккаунт або намагатися перепродати чужий.

Зверніть увагу: не всі акаунти WoT ми готові купити. Нас цікавлять тільки вигідні пропозиції. Найбільше ми зацікавлені в покупці акаунтів з Type 59 / T57 Heavy / WT auf E 100 / Foch 155 / FV215b 183, а так само тих, у яких прокачано пристойну кількість топової техніки, хороша статистика і є прем танки 7-8го рівнів в ангарі . Так само цікавлять акаунти з невеликою кількістю боїв + 1-2 прем танка 8го лвла + 0-2 топа.

мінімальні вимоги

Для продажу аккаунта WoT нам, він повинен проходити по 2 мінімальним вимогам:

1. Наявність мінімум 3 танків [X рівня] / [преміумних VIII рівня] за винятком випадків, коли на акаунті є такі танки як: 1 Type 59, БТ-СВ, Pz. II J.

2. Виконання одного з умов:

 • Дата прив'язки телефону до аккаунту від 12 місяців ( можна подивитися тут );
 • Наявність чеків (з терміналу) або можливості зробити скріншот оплат по грі (з Qiwi, Яндекс.Деньги, Приват24, EasyPay, інтернет-банку і т.д.): золота, прем-аккаунта, прем-танків і т.д. 12+ місячної давності, на яких видно емейл від аккаунта.

Якщо Ваш аккаунт не проходить хоча б по одному з даних вимог, можете навіть не звертатися до нас із заявкою - не створюйте штучну чергу заявок.

Не намагайтеся нас обдурити!

Не намагайтеся нас обдурити

Якщо Ви вважаєте себе найрозумнішим і замислили "геніальний план" по продажу аккаунта WoT, отримання оплати за нього і подальшого повернення аккаунта через службу підтримки - хочемо відразу Вас попередити: нічого не вийде. Ми забанили аккаунт і вийде що Ви отримали гроші після продажу аккаунта WoT і банально "нагадили" нам. У нас уже було парочку таких випадків і нам довелося заблокувати дуже хороші акаунти.

Увага! У разі виявлення спроби відновити доступ до проданого нам аккаунту або поштою - Ваші особисті дані (фото з розворотом паспорта в першу чергу) будуть викладені в мережу і стануть загальнодоступними. З цього просимо Вас не робити дурниць після отримання оплати.

Як продати аккаунт WoT

Як продати аккаунт WoT

Увага! Чи не відв'язуйте телефон від аккаунта до здійснення угоди. Це дуже важливо! Якщо нас зацікавить Ваш аккаунт і ми приступимо до здійснення угоди - відв'язувати телефон від аккаунта і пошти ми будемо самі з Вашою допомогою (від Вас знадобиться повідомити коди з SMS). Про те як відбувається угода читайте нижче (див "Як відбувається операція").

Для того що б продати аккаунт World of Tanks Вам потрібно: перевірити чи проходите Ви по мінімальним вимогам . Якщо пройшли - заповніть заявку та відправте нам. Відповідайте на всі питання відразу з уточненнями, або Вам доведеться чекати довше рішення за Вашою заявою. Термін розгляду будь-якої заявки до 72 годин. Чи не відповісте на всі питання відразу - надішлемо у відповідь лист з питаннями, на які не відповіли і будете чекати ще до 72 годин. Крім того: обов'язково зберігайте історію листування при відповідному листі!

Далі ми повідомимо Вам в листі на пошту, вказану Вами в заявці, цікавить нас Ваш аккаунт чи ні. Якщо Ваш аккаунт зацікавив нас і влаштовує Ваша ціна - зв'язуємося і приступаємо до угоди. Якщо Ваша ціна не прийнятна і при цьому нас цікавить Ваш аккаунт WoT - ми запропонуємо свою. Зверніть увагу що ціна, яку ми пропонуємо - торгу не підлягає. Якщо Вас вона не влаштовує - нічим допомогти не можемо.

Як відбувається операція

 1. Якщо ми схвалили Вашу заявку - на пошту Ви отримаєте інструкцію з підготовки необхідних даних. Після того як Ви все підготували - виходьте з нами на зв'язок за допомогою Skype або ICQ.
 2. Ми запитуємо у Вас підготовлені дані. Перевіряємо їх. Задаємо питання по аккаунту.
 3. Запитуємо у Вас логін: пароль від аккаунта. Перевіряємо ангар і особистий кабінет на сайті WG.
 4. Міняємо з Вашою допомогою пошту від аккаунта.
 5. Осля телефон від аккаунта.
 6. Міняємо пароль від аккаунта і ще раз все перевіряємо.
 7. Запитуємо реквізити оплати угоди і оплачуємо.

Весь процес займає звичайно не більше 40 хвилин. Прочитати про гарантії .

причини відмови

Якщо ми відмовили Вам - то справа точно не в ціні (якщо ціна не влаштовує - ми пропонуємо свою). І причини ми Вам не зобов'язані повідомляти. Але швидше за все Ваш аккаунт не підходить нам по одній або декільком з наступних причин:

 • є підозра що аккаунт брут або не належить Вам;
 • не влаштовує статистика аккаунта;
 • поганий набір танків;
 • занадто багато топових танків не куплено / продано (при цьому досліджені);
 • погана історія у аккаунта (спроба продажу, бан і т.д.);

оплата

В даний момент ми оплачуємо тільки за допомогою WebMoney і Яндекс.Гроші. Якщо у Вас немає гаманця ні в одній з цих систем, рекомендуємо завести гаманець Яндекс.Денег.

Увага! обов'язково зробіть іменний статус для свого гаманця (це просто). Ви позбудетеся від багатьох обмежень, піднімете максимальний ліміт на балансі до 60.000 рублів і зможете вивести гроші одним із способів, зазначених нижче.

Гроші з гаманця Яндекс.Денег можна вивести за допомогою:


Варто врахувати що виводити гроші на банківський рахунок (не плутати з банківською картою) можуть тільки ідентифіковані користувачі Яндекс.Денег.

Дополнительная информация

rss
Карта