Моя сторінка в Контакте - що робити з цим Ласкаво просимо

  1. Як влаштована «Моя сторінка» і що з нею можна зробити
  2. Як налаштувати статус і додати запис на моїй сторінці в ВК
  3. Налаштування «Моєї сторінки»

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. В одній з попередніх статей ми у всіх можливих подробицях розібрали реєстрацію і варіанти входу в Контакт (З точки зору зручності і безпеки). Тепер же настав час познайомитися безпосередньо з тим, що нам надає «Моя сторінка», на яку ви потрапляєте відразу після входу в ВК і вгорі якої ви можете спостерігати вітальну напис «Ласкаво просимо».

розібрали реєстрацію і варіанти входу в Контакт

По суті, це те саме основне, з чого і складається вся соціальна мережа Вконтатке. Саме сотні мільйонів «Моїх сторінок» і формують величезний інтерес аудиторії до цього проекту. Є ще, звичайно ж, і групи , і паблік , Але саме особисті профілі жителів мережі є профілюючими в цій системі. За даними, що містяться на цих сторінках, можна, наприклад, вести пошук людей в ВК або дізнаватися ближче тих, хто вас зацікавив під час спілкування на просторах цієї соціалки.

«Моя сторінка» - це ваша візитна картка, яку будуть переглядати і вивчати сотні і тисячі жителів ВК. Тому має сенс приділити її оформлення належну увагу, а також подбати про налаштування безпеки, щоб всякі «редиски» не могли б отримати звідти дуже вже детальну інформацію про вас, серйозно підриває вашу безпеку (не тільки віртуальну, а й реальну). Будьте відкритими до спілкування, але в той же час і пильними. Як це зробити? Давайте подивимося...

Як влаштована «Моя сторінка» і що з нею можна зробити

Отже, які можливості надає нам соціальна мережа Вконтакте?

  1. По-перше, ви можете залишити на сторінках цієї мережі інформацію про себе (заповнити профіль) в тому обсязі, в якому вважаєте за потрібне (інформація можете бути реальна, а може і вигадана). Все це буде відображатися на так званій «Моїй сторінці», яка завжди доступна з лівого меню будь-якої сторінки в Контакте.
  2. По-друге, ви можете задати налаштування доступу до наданої вами особистої інформації - кому саме і що буде видно на вашій сторінці.
  3. По-третє, природно, в мережі ви можете спілкуватися з іншими користувачами (листуватися). Причому це можна робити як приватно (через особисті повідомлення, які будете бачити тільки ви з опонентом), так і публічно, виставляючи вашу переписку на загальний огляд і можливе обговорення. Останнє здійснюється шляхом залишення повідомлень на так званій «стіні» (дуже важливому розділі «Моєї сторінки»), або при спілкуванні в групах або коментуванні чужих повідомлень.
  4. По-четверте, за допомогою стрічки ви зможете відслідковувати всі події відбуваються на сторінках ваших друзів або спільнот (груп або паблік), на які ви підписалися.
  5. Ну, і ще можна коментувати, а також до купи завантажувати різний медіа-контент (фото, відео, документи) і створювати опитування.

Як бачите, саме ваша сторінка в Контакті (а також «мої сторінки» інших користувачів, з якими ви подружилися або просто хочете поспілкуватися) є основою всієї мережі (її цеглинками). Саме на їх базі будується спілкування, а такі інструменти як групи і паблік є допоміжними. Давайте спробуємо розібратися з пристроєм і настройками «Моїй сторінці» в Контакте.

Виглядати вона у вас можете приблизно так (все залежить від того, наскільки серйозно ви підійшли до процесу її оформлення):

Виглядати вона у вас можете приблизно так (все залежить від того, наскільки серйозно ви підійшли до процесу її оформлення):

Для того, щоб додати або поміняти фото (його ще часто називають аватаром або юзерпік ) На «Моїй сторінці», досить буде просто підвести до нього курсор миші і вибрати потрібний пункт меню, що випадає.

Для того, щоб додати або поміняти фото (його ще   часто називають аватаром або юзерпік   ) На «Моїй сторінці», досить буде просто підвести до нього курсор миші і вибрати потрібний пункт меню, що випадає

До речі, «мої сторінки» багатьох відомих людей позначені галочками, що стоять після імені та прізвища - це означає, що їх власники пройшли верифікацію своєї офіційної публічної сторінки :

До речі, «мої сторінки» багатьох відомих людей позначені галочками, що стоять після імені та прізвища - це означає, що їх власники пройшли   верифікацію своєї офіційної публічної сторінки   :

Зроблено це для того, щоб відрізняти фейки (Підроблені профілі) від реальних сторінок популярних особистостей. Офіційні (підтверджені службою Вконтатке, тобто з галочкою) сторінки відомих людей в Контакте можна подивитися і пошукати тут , А відстежувати появу нових - тут .

Як налаштувати статус і додати запис на моїй сторінці в ВК

Для зміни статусу потрібно буде просто клікнути по ньому мишею і ввести новий слоган (є цілі сайти зі списком чумних статусів, які ви можете запозичити).

До речі, іноді може бути доречно відобразити емоцію в своєму статусі - про те, як вставити в статус Контакт смайлик , Читайте в наведеній статті).

Також в статусі буде транслюватися музика, яку ви слухаєте через вбудовані в ВК можливості. Тобто людина, що переглядає вашу сторінку, зможе її теж послухати і зрозуміти, що у вас є багато спільного (або навпаки). Якщо ви це вважаєте зайвим, то при редагуванні статусу просто зніміть показану на скріншоті галочку.

Ще в статусі буде відображатися в яку гру ви, наприклад, зараз граєте (маються на увазі гри з додатків для Вконтакте). Це може послужити своєрідним запрошенням до вас приєднатися. Якщо і це вам здається зайвим для відображення на вашій сторінці, то в налаштуваннях програми (гри) можна буде зняти галочку «Показувати додаток на моїй сторінці під час гри».

Трохи нижче на вашій сторінці в ВК розташована так звана стіна. За замовчуванням на ній можете залишати записи тільки ви, а інші користувачі соціальної мережі можуть залишати до них коментарі, якщо це не змінити в настройках. Залишити повідомлення на стіні вашої сторінки дуже просто - вводите його в розташованій над усіма записами формі. При бажанні, до нього можна буде додати фото, відео, аудіо, графіті, замітку, документ, карту або опитування за допомогою розташованої трохи нижче кнопки «Прикріпити».

Якщо вставити в поле введення повідомлення на вашій стіні в Контакте посилання на будь-яку сторінку в інтернеті, то замість неї в частки секунди з'явиться заголовок цієї сторінки, зображення та її опис. Я, наприклад, таким чином расшарівать (ділюся) на свій сторінці в ВК анонси своїх нових публікацій на блозі.

Якщо ви хочете залишити на «Моїй сторінці» приватну запис, яку повинні будуть бачити тільки ваші друзі, то спочатку потрібно буде клікнути по числу записів на вашій стіні (див. Попередній скріншот), а потім у вікні, ввести повідомлення і не забути поставити галочку в поле «Тільки для друзів».

Взагалі, налаштувати те, хто саме може залишати записи на вашій сторінці (стіні) Контакту, буде можливо, просто перейшовши з лівого меню в «Мої налаштування», а потім на вкладку « Конфіденційність »(В розділ« Записи на сторінці "):

За замовчуванням додавати і бачити (записи і коментарі до них) можете тільки ви, але налаштування приватності на «Моїй сторінці» соціальної мережі Вконтакте дозволяють варіювати все це справа в досить широкому діапазоні.

Ще дещо можна наколдовать в настройках на вкладці «Загальні» . Там можна, наприклад, налаштувати відображення на стіні тільки ваших записів, а також можна заборонити користувачам залишати коментарі до записів на вашій сторінці в Контакте:

Там можна, наприклад, налаштувати відображення на стіні тільки ваших записів, а також можна заборонити користувачам залишати коментарі до записів на вашій сторінці в Контакте:

Налаштування «Моєї сторінки»

Але повернемося до оформлення саме свій сторінки в Контакте. Ступінь заповнювання профілю ви можете бачити в процентному вираженні трохи нижче аватара. За кожне додатково заповнене важливе поле або дію нараховуються додаткові відсотки (наприклад, за фото аватара додасться 25 відсотків, за дані про школу ще 10 і т.д.).

Для того, щоб почати редагувати «Мою сторінку» (вводити вашу особисту інформацію), досить буде натиснути або на маленьку кнопочку «Ред» поруч з однойменною пунктом лівого меню, або натиснути на кнопку "Редагувати сторінку" , Розташовану під вашим аватаром (або тим місцем, де він повинен бути).

Скільки саме інформації про себе повідомляти - залежить від ваших цілей і завдань, заради яких ви пройшли реєстрацію в цій соціальній мережі. Якщо хочете, щоб всі бажаючі змогли б вас знайти в ВК, то вказуйте реальну інформацію (ім'я, прізвище, рік народження, місця і роки навчання і т.п.). Якщо, навпаки, хочете залишатися невпізнанним, то ніхто не заважає вам використовувати псевдонім.

Крім імені та прізвища, дати народження, міста, сімейного стану, мови і статі вам прямо-таки відразу (на вкладці «Основні») пропонують спалити весь ваш сімейний клан (або тільки ту його частину, яка щільно засіла в Контакте). Тут і дружину просять відшукати серед акаунтів ВК, і бабусю, і батьків, і дітей, і навіть онуків. Потрібно це все соціальної мережі для того, щоб люди могли простіше знаходити один одного, хоча б через родичів. Не забувайте натискати на кнопку «Зберегти».

на вкладці "Контакти" вам пропонують повідомити (за бажанням) мало не всі можливі контактні дані: домашній і мобільний телефони, скайп, адреса сайту і навіть повну домашню адресу ви можете викласти в загальний доступ при бажанні (чого я особисто вам не раджу робити).

на вкладці   Контакти   вам пропонують повідомити (за бажанням) мало не всі можливі контактні дані: домашній і мобільний телефони, скайп, адреса сайту і навіть повну домашню адресу ви можете викласти в загальний доступ при бажанні (чого я особисто вам не раджу робити)

Зверніть увагу, що номери телефонів можна буде показувати тільки певним користувачам, вибравши найбільш вподобаний вам пункт з меню, що випадає поруч зі словом «видно». Дуже зручна мулька.

вкладка « інтереси »Допоможе вашим новим знайомим заочно оцінити вас за інформацією знайденої на ваше сторінці, а також комусь із старих знайомих може допомогти знайти вас в море користувачів Контакту. За замовчуванням в ВК немає можливості вказати своє по батькові або нікнейм (За яким вас цілком можуть шукати ваші давні знайомі). Але не сумуйте. Всі ці дані можна буде вказати в полі «Про себе» в самому низу вмісту вкладки «Інтереси».

Якщо хочете, щоб ваші колишні однокласники та одногрупники могли б без праці вас відшукати на просторах ВК, щось не застосуєте додати на свою сторінку інформацію про освіту (Номер школи, роки навчання, назва ВУЗу і т.д.). Якщо ваші старі знайомі будуть вас шукати, то ця інформацію допоможе їм істотно звузити коло відповідних під ваші установчі дані осіб.

Ну, і ще три вкладки залишиться переглянути і при бажанні заповнити. Власне, все. Залишиться тільки напевно ще раз з налагодження приватності і безпеки Контакту пробігтися (ми їх вже торкалися побіжно трохи вище). Після цього можна буде приступати до знайомства (благо що своє портфоліо у вигляді сторінки-профілю ми вже підготували) і пошуку людей або будь-яких цікавих речей на просторах цієї воістину неосяжної соціальної мережі. Так, якщо раптом закортить, то свою сторіночку в ВК можна буде видалити , Але зробити це не так просто, як здається.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як це зробити?

Дополнительная информация

rss
Карта