Mobile-review.com развлекушкі з софтом і ціна спілкування

  1. Про легальному ICQ-софт
  2. Почім прес-реліз?

У вогкі кризові часи хочеться заощаджувати не на їжі-пиття, а на чому-небудь менш актуальному для благополуччя рідного організму. І одночасно хочеться, дуже хочеться бути всім з себе таким легальним і ліцензованим, ходити з гордо піднятою головою і не боятися помсти правовласників.

Про легальному ICQ-софт

В продовження матеріалу про безуспішних пошуках чесного і легального ICQ-клієнта. Питання спочатку був спровокований масованим відключенням «несанкціонованих» клієнтів, хотілося роздобути щось свідомо легальне і застрахована від каральних рейдів скривджених правовласників. Спасибі всім, хто відгукнувся і написав, окремі чуйні й турботливі громадяни навіть не полінувалися пріаттачіть до своїх листів свіжі версії програм-клієнтів. Пропонувалися і не зовсім стандартні рішення, цитата з листа:

«З приводу відсутності офіційних мобільних клієнтів: для смартфонів Nokia існує цілком офіційний мультипротокольний IM +. У разі Nokia 5800 посилання на його завантаження знаходиться в розділі "завантажити! / Додатки". Вимагає оплати, нормально розуміє російську мову і працює у фоновому режимі. Так що пасаж зі статті "Ретельно обнишпорив офіційний сайт в пошуках хоч чогось підходящого для використання на мобільному пристрої, поки не знайшов" звучить трохи дивно ... »

Взагалі-то нічого дивного не знаходжу і прямого зв'язку між відсутністю «фірмового» мобільного клієнта на сайті ICQ і присутністю такого в розділі «Downloads» Nokia не бачу. Мені здається, що компанії ICQ, як то кажуть, сам бог велів розмістити на своєму сайті посилання на легальні і «офіційно схвалені» мобільні клієнти. Як мінімум - повідомити про існування таких не тільки для раритетних телефонів Siemens поза-поза-поза-позаторішніх моделей. Якщо вже не спромоглися виготовити власні версії. Або, судячи по вмісту Apple Store, все-таки спромоглися, але інформацію про них ретельно приховують. Хоча думка покопатися в розділі «Downloads», безумовно, здорова, спасибі. Тим більше що цей IM + в розділі бачив, але почитати опис не турбувався.

Як «ліричного відступу». Розділ «Downloads» я люблю і поважаю до глибини душі, іноді знахідки просто радують і надовго підвищують настрій. Років зо два тому в цьому розділі лежала чесно-безкоштовна утиліта для розпакування архівів, вгадайте, в якому форматі? Правильно здогадалися, у вигляді zip-архіву. Приблизно так само веселився, намагаючись відкрити замок дверцят свіжокуплені пральної машини, інструкція, як ви розумієте, лежала всередині за тією самою замкненими дверима. Правда, на сервері Nokia зараз цю справу поправили, позбавили користувачів джерела гарного настрою. Ще цей розділ може слугувати непоганою розминкою для мізків, щось на зразок кросворду за чашкою кави. Справа в тому, що все, ну абсолютно всі програми в цьому розділі є такі як безкоштовні (Free), що насправді, звичайно ж, зовсім не так. Мало не весь софт платний, але цікаво пограти в «вгадай мелодію» і спробувати заздалегідь вгадати суть «безкоштовності» чергової пропозиції. Адже хоч чимось же зобов'язані виправдати чудову напис Free? Бувають дуже цікаві рішення, набагато цікавіше банальних trial periods в тиждень або дві. «Безкоштовний» офісний пакет дозволяє безкоштовно читати документи, якщо надумаю редагувати, чесне слово, заплачу. «Безкоштовна» іграшка з катається кулькою запропонувала безоплатно поганяти кулі аж дві години або віддатися назовсім рублів за 500, для зовсім жебраків - бюджетний варіант ліцензії на три дня рублів за 150, точної цифри не пам'ятаю. Ну, і так далі за списком «безкоштовного» ПО.

У вогкі кризові часи хочеться заощаджувати не на їжі-пиття, а на чому-небудь менш актуальному для благополуччя рідного організму

Повертаємося до нашого фірмового легальному месенджер IM +. Ця тваринка запросила грошей відразу і в ультимативній формі, ніяких тобі випробувальних термінів та інших пустощів. Таїнство «безкоштовності» (маркування Free присутній) на цей раз залишилося нерозгаданим, напевно, мали на увазі відсутність вимоги заплатити за програму ще до її скачування. На мій погляд, 700 рублів за ICQ-клієнт все-таки дорогувато, але справа не в цьому: якісна річ рідко буває дешевою, і взагалі будь-який продукт коштує рівно стільки, скільки за нього готові заплатити. Питання в тому, наскільки річ якісна і чи підходить споживачеві в моїй особі. При всій малозначність суми в 67 руб. платити ці гроші тільки за можливість «помацати» софтинку якось неспортивно чи що.

платити ці гроші тільки за можливість «помацати» софтинку якось неспортивно чи що

Тим більше що деякі сумніви в професійну придатність клієнта присутні. На дозвіллі покрутив встановлений безкоштовний IM (без плюса) і результатом не надихнувся. З російською мовою не дружить (основна проблема), імена контактів не вказує (тільки номера UIN-ів), функціональні можливості і налаштування мізерний, інтерфейс аскетичний і т.п. Як казав один мій знайомий, «це не вихід і навіть не виїзд з положення». Дякую автору процитованого вище листа, повідомив про підтримку російської мови в IM +, але платити за можливість заглянути в мішок з котом все одно не хочеться. Я не вередував і не чіпляюся, проблема дійсно існує. Поки що її намагаються вирішити силовими методами за принципом «не пущать!», А треба б паралельно пропонувати цивілізовані рішення за прийнятні гроші. Інакше - безвихідь.

Почім прес-реліз?

Раз вже зайшла мова про гроші, хочу трохи позанудствовать на тему зручності і ціни спілкування з прес-службами шанованих операторів. В основному зі своїх шкурних інтересів, але прикриваючись турботою про колег-журналістів. Давно збирався і навіть скріншоти заготовив, але за іншою плинністю руки не доходили. Бувають дрібниці, які за певних умов виявляються далеко не дрібницями і здорово докучають.

Бувають дрібниці, які за певних умов виявляються далеко не дрібницями і здорово докучають

Хочу поділитися гарячої новиною: нашому брату-журналісту іноді доводиться переміщатися по країні і навіть - уявіть собі! - залишати її межі. При цьому широкосмуговий доступ до мережі далеко не завжди буває під рукою, а працювати все одно треба, в тому числі і зі смартфоном в руках. Мобільний GPRS-доступ здорово виручає, але в багатьох російських містах цей доступ ледачий і нестабільний - це ще одна гаряча новина. А в міжнародному роумінгу ще й дуже дорогий - це гаряча новина номер три. Красиві бланки і якісно промальовані логотипи радують око і гріють душу, але прес-релізи все-таки читають, а не укладають їх в рамки під скло для прикраси інтер'єру. Підозрюю, що і новини публікують для їх уважного прочитання, а не «для галочки» факту публікації в ЗМІ.

Підозрюю, що і новини публікують для їх уважного прочитання, а не «для галочки» факту публікації в ЗМІ

Мегафон-Москва. Хочеться попросити все залишити як є і ні в якому разі нічого не покращувати-удосконалювати. Простий текст в «тілі» листа, вордовскіе файли вагою в сотню кілобайт із логотипом типографської якості ... Так і задумано, або просто у дизайнерів руки не дійшли - поняття не маю, але добре б воно так і залишилося. Хоча без сюрпризів теж не обходиться: приспавши пильність, інший раз ка-а-ак вставлять в прес-реліз про нові призначення якісне фото мегабайт на п'ять-сім.

Хоча без сюрпризів теж не обходиться: приспавши пильність, інший раз ка-а-ак вставлять в прес-реліз про нові призначення якісне фото мегабайт на п'ять-сім

МТС. І раніше майже бездоганне оформлення стало ще краще. Нестандартні дизайнерські шрифти, кольори-півтони, логотипи - все продумано і витримано в єдиному стилі, тепер ось симпатична облямівкою з'явилася з боків прес-релізів. Якісна така облямівкою вагою в мегабайт. Справедливості заради скажу: останнім часом намітилися поліпшення, «тіло» листи тепер радує відсутністю прикрас і стандартним шрифтом. А якщо ще й облямівкою знищать або хоча б раз в десять полегшать, то стане зовсім добре. Зате новинна стрічка на сайті МТС - на тверду «п'ятірку»: зручно, без особливих надмірностей, і все потрібне легко шукається / видобувається.

Зате новинна стрічка на сайті МТС - на тверду «п'ятірку»: зручно, без особливих надмірностей, і все потрібне легко шукається / видобувається

Білайн. Прес-релізи - терпимо, хоча могли б бути і легше без особливого збитку для якості логотипу. Але ось Стрічка новин регулярно псує настрій. Доступний список за останній місяць, все. А якщо потрібно розкопати новина двомісячної або - не дай бог! - рчної давності? Спробуйте самі і переконайтеся - завдання дуже нетривіальна. Єдиний пропонований спосіб - «відмотувати» новини назад по одній, починаючи з останньої в поточному списку. Добре ще, якщо приблизно знаєш, що шукаєш, і можна спробувати нацькувати на сайт «Яндекс», а без знання ключових слів справа майже безнадійна або гнітюче трудомістке. Правда, в минулому році з'явився щотижневий дайджест новин з можливістю пошуку за період. Незручно, усі регіони в «загальному казані», заголовків не видно, але на безриб'ї ... Зате в Білайн придумали зробити спеціальний короткий номер прес-служби для безкоштовних дзвінків з мобільного, зручно.

Загалом, немає в світі досконалості, це сумна аксіома. Але від операторів мобільного зв'язку логічно очікувати деякого додаткового уваги до особливостей мобільного доступу до інформації.

Сергій Потресов ( [email protected] )
Опубліковано - 02 лютий 2009 р

Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Новини:

14.06.2019 Xiaomi в цьому році відкриє 100 нових магазинів в Росії

14.06.2019 Роскомнадзор вирішив замість блокувань накладати багатомільйонні штрафи за відмову зберігати дані в Росії

13.06.2019 AT & T анулював попередні замовлення на Samsung Galaxy Fold

13.06.2019 Названо докладні характеристики Motorola One Action

13.06.2019 Vivo Z1 Pro - три камери і екран з прорізом

13.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Війна проти Huawei і російська ОС "Аврора"

13.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Проблеми розмовних динаміків в сучасних смартфонах

13.06.2019 На російський ринок надходить продукція Creative з технологією супер аудіо-голографії Super X-Fi

13.06.2019 У Росії оголошено старт продажів смартфонів HONOR 20

13.06.2019 Відео на каналі: ОГЛЯД | Доступний планшет Samsung Galaxy Tab A10.1 (2019)

13.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Товариш майор, що стежить за вами

13.06.2019 У Тінькофф з'явився свій голосовий помічник - Олег

13.06.2019 Google розкрила дизайн нового смартфона Pixel 4

13.06.2019 У Китаї кажуть, що нова ОС від Huawei - на 60% швидше Android

12.06.2019 PayPal: Онлайн випереджає офлайн на російському ринку бронювання подорожей

12.06.2019 AMAZFIT Verge 2 - нові «розумні» годинник тепер і з ЕКГ в реальному часі і підтримкою eSIM

12.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | "Зливають" флагмани Huawei і Samsung

12.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Про шкоду 5G мереж

12.06.2019 Opera відкрила доступ до першого в світі ігровому браузеру Opera GX

12.06.2019 Samsung офіційно представила смартфон Galaxy M40

12.06.2019 HTC Desire 19 Plus - стильний бюджетник з потрійною камерою

11.06.2019 Firefox може отримати платну версію

11.06.2019 Стали відомі ключові характеристики Samsung Galaxy Note 10 і Note 10 Pro

11.06.2019 Віце-президента США попросили відкласти санкції проти Huawei

11.06.2019 Huawei підготував мільйон пристроїв з власною ОС

Підписка

Років зо два тому в цьому розділі лежала чесно-безкоштовна утиліта для розпакування архівів, вгадайте, в якому форматі?
Адже хоч чимось же зобов'язані виправдати чудову напис Free?
Почім прес-реліз?
?чної давності?