Mobile-review.com МТС: «Все, що потрібно»

  1. MAXI Plus - «на всі руки майстер»
  2. Опція «Все, що потрібно»
  3. резюме
  4. PS

Нова «всеосяжна» опція на популярному тарифі MAXI Plus. Зовні виглядає відмінно і багатьом сподобається, однак підійде не всім. Але, оскільки «безопціонний» варіант тарифу нікуди не подівся, вибір є, і скаржитися нема на що.

Один з нечастих випадків, коли при першому погляді на параметри буквально дух захоплює: «Ось адже щастя яке привалило!». Потім, при уважному розгляді, починають проявлятися специфічні особливості і виникати сумніви. Остаточні крапки над i розставляє калькулятор, і приходить розуміння того, що при всій красі і привабливості нового тарифу підійде ця «одяг» далеко не всім користувачам MAXI Plus.

Попередній новинний анонс «пакета послуг» був опублікований 29 січня тут . Я не обмовився, MAXI Plus з опцією «Все, що потрібно» дійсно можна розглядати в якості нового тарифу. При підключенні опції змінюється абонентська плата і призначений для користувача профіль, область застосування тарифу «обрізається» зверху і знизу. Можна припустити, що маркетологи захотіли використовувати цінний бренд MAXI Plus і реалізували альтернативний тариф у вигляді опції. Крім того, така форма тарифного конструктора дозволяє гнучко маневрувати набором «елементів-цеглинок» і їх ціновими параметрами в різних регіонах.

MAXI Plus - «на всі руки майстер»

Ключова перевага цього контрактного тарифу полягає в його універсальності, опис можна подивитися тут . За досить скромну (для Москви) абонплату розміром в 225 руб. ми отримуємо 150 хвилин дзвінків на всі місцеві мережі (в тому числі на міські телефони) і регіональні мережі МТС, тобто ціна хвилини становить 1.5 руб. Наступні хвилини місцевого зв'язку тарифікуються по 2.20 руб., Дзвінки на регіональні мережі МТС - стандартні 5.0 руб. / Хв.

При підключенні 15-відсоткової знижки за лояльність кількість включених хвилин збільшується до 172 (ціна хвилини близько 1.31 руб.), А всі місцеві хвилини понад пакет тарифікуються по 1.87 руб. Нагадаємо: тариф контрактний, і 15-відсоткова знижка поширюється на всі виклики, а не тільки на дзвінки всередині мережі. У такому вигляді MAXI Plus є прямим конкурентом тарифу RED Energy для тих, хто стабільно наговорює близько 100 хвилин на місяць на інші мережі. Або, підходячи з протилежного боку: якщо ви на RED Energy витрачаєте на дзвінки в середньому 200-250 руб. / Місяць, то на MAXI Plus ви за ті ж гроші отримаєте набагато більше «товару». У такому вигляді тариф займає нішу мало-середньо говорять користувачів, 170 хвилин на місяць це не так багато, а 225 руб. - помітно менше середнього ARPU.

Але це ще не все. Основна «фішка» тарифу - додаткові пакети 150 і 300 хвилин (зі знижкою - 172 і 344 хвилин), які можна підключити додатково, будь-який з них або обидва разом. Ціна пакету 150 хв. - 210 руб., Пакета 300 хвилин - 390 руб. Разом, з урахуванням знижки, ми отримуємо 688 хвилин всіх місцевих викликів і дзвінків на МТС-Росія за 825 руб. абонентної плати на місяць. Підсумкова ціна хвилини - 1.20 руб., Або навіть 1.19 руб. у варіанті доп. Пакету 300, що дає в сумі 516 хвилин за 615 руб. абонплати на місяць. Запам'ятаймо ці цифри, вони нам ще знадобляться. Очевидно, що в такому вигляді тариф стає вельми привабливим рішенням для багато розмовляють.

Нарешті, можливість підключити внутрішньомережний анлім за 250 руб. перетворює цей тариф в цілком відповідний бізнес-інструмент. За 865 руб. абонентки ми отримуємо анлім всередині мережі та 516 хвилин дзвінків на всі місцеві номери і МТС-Росія. Вважаючи внутрішньомережеві дзвінки за 2/3 голосового трафіку (нормальна пропорція), отримуємо в сумі майже 1550 хвилин. Це вже досить близько до умовних безлімітів. А для мовців в основному усередині мережі базовий варіант тарифу + анлим за сумарні 475 руб., Теж дуже непогано.

Так, мало не забув. У MAXI Plus є можливість підключити прямий міський номер за додаткову плату в розмірі 980 рублів на місяць (1204.80 руб. Загальна абонплата), параметри тарифу при цьому не змінюються.

Опція «Все, що потрібно»

Щоб не плутатися і заради простоти чисел, далі все порівняння будемо робити без урахування знижки за лояльність. Нова опція «Все, що потрібно» знижку в усіх напрямках не скасовує і включені в абонентки тепер вже 300 хвилин перетворює в 344, так що порівняння буде коректним. Отже, при підключенні послуги «Все, що потрібно» тариф починає виглядати наступним чином:

  • Кількість хвилин в пакеті - 300 (замість 150)
  • Безлімітний інтернет з телефону (БІТ) - безкоштовно (замість 199 руб.)
  • Безлімітні SMS та MMS - безкоштовно (замість 300 руб.)

Стільки «всього і відразу» за такі смішні гроші, правда? Якщо платити за все це по повній програмі на звичайному MAXI Plus без опції, то вийде аж 934 руб. замість «опціонних» 500, майже вдвічі дорожче. І ті, кому безлімітні SMS і MMS необхідні, нову опцію безумовно оцінять. А ті, хто не веде настільки бурхливу SMS-листування? Давайте розбиратися.

Зросла до 500 руб. / Місяць абонентська плата відразу ж виводить тариф із зони інтересу мало-середньо говорять абонентів, це зрозуміло. Не будемо шукати «вакуумного сфероконя», який і SMS-повідомлення тоннами розсилає, і при цьому з месенджерів, форумів і соц. мереж зі смартфона не вилазить. Таких унікумів мало, погодьтеся.

А як справи з «балакунами»? На жаль - теж не дуже здорово. От би замість безлімітних SMS / MMS включили в ці 500 руб. безліміт всередині мережі, ех ... Але це не для Москви, такий варіант передбачили для Санкт-Петербурга. Неприємний сюрприз полягає в тому, що з підключеною опцією «Все, що потрібно» пакети 150 і 300 хвилин стають недоступні і для багато розмовляють абонентів середня ціна хвилини помітно підростає. Наприклад, на MAXI Plus за повний набір пакетів ми платимо 825 руб. і маємо за них 600 хвилин (все вважаємо без знижки). На новому «опційному» тариф за ці ж 600 хвилин ми заплатимо 940 руб. А якщо порахувати зі знижкою? Виходить 825 руб. за 688 хвилин на MAXI Plus і тисяча сто сорок три рубля за ті ж 688 хвилин на тарифі з опцією «Все, що потрібно». Ви впевнені в тому, що саме таке «все» вам потрібно? Що не кажи, а зайві 318 руб. / Місяць на дорозі не валяються. Як бачимо, для дійсно багато говорять нова опція може помітно збільшити витрати.

Ще одна «випадає» категорія - активні користувачі внутрішньомережевого анлім і мало дзвонять на інші мережі. На MAXI Plus анлим на 50 руб. дешевше, ніж на RED Energy і 475 руб. за анлім + 172 хвилини на інші мережі є популярним рішенням. Додамо БІТ і отримаємо 674 руб. З «опціонної» версією мінімальний цінник за таку комбінацію складе 750 руб. Хвилин на інші мережі більше, але чи всім вони потрібні?

Нарешті, увагу тим, хто використовує MAXI Plus для дзвінків на регіональні мережі МТС: в «опційному» варіанті максимальне число включених хвилин становить 344 (зі знижкою), а не 688. Все хвилини понад - по 4.25 руб. за хвилину. Так що користувачам, активно спілкується з регіонами, опція явно протипоказана.

резюме

Для розмовляють дуже багато і користуються тарифом MAXI Plus в якості бюджетної заміни безліміту нова опція виявиться шкідливою і призведе до додаткових витрат. Для мало-середньо розмовляють абонплата в 500 руб. виглядає загороджувальної. Ефективна ніша нової опції - розмовляють з абонентами інших мереж в середньому 250-500 хвилин на місяць, що користуються при цьому послугою БІТ і (бажано) відправляють скільки-то SMS / MMS-повідомлень. Тобто призначена для користувача ніша помітно звузилася, але в цій ніші нова опція справді буде вигідна. З урахуванням того, що «старий» MAXI Plus в архів не відправляють, опцію «Всі, що потрібно» можна гаряче вітати.

З урахуванням того, що «старий» MAXI Plus в архів не відправляють, опцію «Всі, що потрібно» можна гаряче вітати

PS

Неначе спеціально «для подражнити» на Ленінградському сайті МТС виклали години на півтора Севрео-Західну версію опції «Все, що потрібно». Ось це дійсно те, що потрібно, внутрішньо-безліміт в наборі присутній і душу гріє. Бог з ними, з додатковими 20 хвилинами в день дзвінків на МТС-Росія, і заздрити Пітерської абонплаті 390 руб. в місяць за опцію теж не станемо. Але внутрішньо анлім в Московській версії дуже не завадив би. А то виходить 500 + 250 (безліміт) = 750, це вже в два рази дорожче, оюідно.

Обговорення на форумі >>>


Сергій Потресов ( [email protected] )
Опубліковано - 04 лютий 2011 р

Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

А ті, хто не веде настільки бурхливу SMS-листування?
А як справи з «балакунами»?
А якщо порахувати зі знижкою?
Ви впевнені в тому, що саме таке «все» вам потрібно?
Хвилин на інші мережі більше, але чи всім вони потрібні?