Мобільні додатки - 10 кращих платформ для створення мобільних додатків

Якщо Ви коли-небудь хотіли створити мобільний додаток для свого бізнесу, блогу, продукту або сервісу, але відмовилися через брак часу і бюджету, то це не єдиний випадок.

Хороша новина в тому, що зараз вже не потрібно витрачати тисячі доларів і місяці роботи, щоб вийти на ринок мобільних додатків. Є багато мобільних платформ, які допоможуть Вам створити додаток в рамках бюджету, швидко і без наявності особливих знань програмування.

За допомогою мінімальних інвестицій, Ви можете створити і керувати мобільним сайтом або додатком, використовуючи одну з платформ з цього списку, щоб отримувати переваги від збільшення популярності, інтересу і доходу від Ваших клієнтів.

Всі новини та новинки
світу мобільних технологій

1. Appery.io

Appery - це хмарний сервіс зі створення мобільних додатків на Android, iOS і Windows Phone, включаючи open-source фреймворк Apache Cordova (Phone Gap) з доступом до вбудованих компонентів.

Так як це хмарний сервіс, нічого не потрібно встановлювати і завантажувати, а почати роботу просто. Візуальний редактор перетягуванням компонентів будує призначений для користувача інтерфейс. Можна підключитися до будь-якого REST API миттєво додавати хмарну базу даних і зв'язати її з додатком, якщо потрібно зберегти дані.

В каталозі плагінів Appery є вся необхідна функціональність, щоб створити свої власні плагіни. Є хороші можливості для співпраці, можна ділитися мобільним проектом з командами розробників, бізнес-користувачами і споживачами в режимі реального часу.

Ціна: є безкоштовна і преміум-версія ($ 180).

2. Mobile Roadie

Mobile Roadie - конструктор додатків для iOS і Android. Платформа підтримує всі медіа-формати, автоматично імпортуючи RSS, Twitter або ключові слова з Google News і оновлюючи призначений для користувача чат в режимі реального часу.

Безкоштовний сервіс Mobile Roadie Connect показує попередній вигляд Вашого застосування, так, як його будуть бачити користувачі. Mobile Roadie перевіряє якість і доцільність Вашого контенту.

Ви можете переносити контент прямо в додаток, на сайт або в блог. API не залежить від мови, так що можна передавати дані в різних форматах, включаючи XML, JSON, PHP, CSV і HTML. Можна легко створити унікальний вид додатка, застосувати його на всіх платформах, і використовувати маркетингові інструменти після запуску.

Ціна: $ 125 в місяць (Core-версія) і $ 667 в місяць (Pro-версія).

3. TheAppBuilder

TheAppBuilder надає забезпечення, придатне для співробітників, клієнтів, заходів і рекламних засобів, використовуючи два підходи. Створюйте додаток онлайн-інструментами, користуючись навчанням або автономною роботою TheAppBuilder для настройки структури програми та наповнення його початковим контентом.

Використовуючи спеціальну бібліотеку AppLibrary, користувачі мають доступ до вікна з численними додатками, яке може бути оформлено в стилі Вашого бренду. Є можливість захистити загальнодоступні і приватні додатки паролями, розсилаючи їх через віртуальний магазин і створюючи умови для інтеграції директорій TheAppBuilder's Active Directory і існуючих користувачів.

Оновлення структури і контенту додатки зробити нескладно навіть після запуску, тому що можна робити нескінченну кількість змін і застосовувати їх на мобільних платформах в один клік. Платформа підтримує iPhone, iPad і Android, а оновлення вступає в силу через хвилину після підтвердження.

Ціна: цінова політика за запитом

4. Good Barber

Good Barber - це платформа для створення додатків на iPhone і Android, що дозволяє контролювати кожну деталь Вашого застосування без написання коду. Дев'ять кольорових, високонастраіваемих схем дизайну, 350 красивих іконок і більше 600 шрифтів Google Fonts дозволять стартувати з легкістю.

Крім додатків iPhone і Android, є безкоштовна мобільна версія сайту для доступу через браузер на телефоні, яку можна пов'язати з Вашим доменом, якщо Ви хочете, щоб це була офіційна На вашому сайті.

Кожен раз, після застосування нових параметрів Ви отримуєте візуальний звіт. Надсилайте унікальні push-повідомлення і конвертуйте читачів в корисних користувачів, дозволивши їм додавати статті, фото і відео. Ви можете налаштовувати додаток, додаючи розділи відео, фото, аудіо, шоу, і т.д.

Ціна: стартова версія - $ 16 в місяць, повноцінна - $ 32 в місяць

5. Appy Pie

Appy Pie - хмарний інструмент для самостійного створення додатків, що дозволяє користувачам, які не володіють навичками програмування, робити додатки для Windows, Android, iOS, і публікувати їх на Google Play або iTunes. Не потрібно нічого завантажувати або встановлювати - просто перетягніть сторінки для створення мобільного застосування онлайн. По завершенню, Ви отримуєте гібридне додаток на основі HTML5, що працює на всіх платформах, включаючи Blackberry. Всі перевірки проходять в режимі реального часу, є можливість відправляти push-повідомлення, монетизувати рекламу, дивитися поточну аналітику, відстежувати місцезнаходження по GPS, інтегрувати новинні стрічки соц-мереж, блогів, сайтів, аудіо, радіо, і т.д.

Програма-планувальний особливо корисною для лікарень, салонів краси, спа і т.д., особливо якщо є функція тач-дзвінка і QR-коди. У кодову сторінку можна включити свій код і плаваючі фрейми.

Ціна: є безкоштовна і преміум-версія ($ 33 ​​в місяць)

6. AppMachine

AppMachine - легка у використанні платформа для створення і розробки професійних iOS- і Android-додатків. Використовуючи інтерфейс з перетягуванням, можна об'єднати різні елементи і багато функцій, інформацію, фото і відео. Ці елементи дозволяють пов'язувати додаток з Facebook, Twitter і онлайн-магазинами. Дизайн додатка може бути унікальним, вибирайте шляху навігації, кольору, іконки і шрифти, повністю контролюючи структуру і перевіряючи всі за допомогою Previewer.

Тестируйте Ваше додаток у міру його створення і стежте за прогресом на комп'ютері, мобільному або планшеті. Як тільки ваша заявка повністю протестовано і готове до роботи, можна його опублікувати і просувати, аналізуючи призначені для користувача дані. AppMachine має всі можливості, щоб воно з'явилося в магазинах App Store і Google Play.

Ціна: оплата проводиться один раз, початкова версія коштує $ 499, версія для дизайнерів - $ 899, а для розробників - $ 1299.

7. GameSalad

GameSalad дозволяє створювати і публікувати гри на різних платформах, включаючи iOS, Android, HTML5 і OS X. Це інтерфейс з перетягуванням, який можна швидко запустити без знання мови програмування.

Тут є редактор карти і персонажів - на оформлення місцевості, створення навичок, картинок, звуків і навігації персонажів йде більшість часу. Великим плюсом є активне форум-спільнота з доступом до розділів «допомогу» і «поради» від інших незалежних розробників.

GameSalad недавно об'єдналася з Amazon , Щоб можливості були оптимізовані спеціально під платформу Kindle Fire, включаючи інтеграцію внутрішніх покупок з GameCircle API.

Ціна: є безкоштовна і професійна версія ($ 299 в рік)

8. BiznessApps

BiznessApps - це платформа, яка допомагає дуже просто створювати бізнес-додатки. Вона надає безліч функцій, включаючи замовлення їжі, кошик, програми лояльності, вичерпну аналітику і набагато більше.

Проста у використанні система управління контентом дозволяє створювати додаток в лічені хвилини, і налаштовувати все за допомогою Вашого власного вбудованого дизайну. Також є попередній перегляд в режимі реального часу для перевірки дизайну і процесу розробки додатків.

Можна миттєво оновлювати додаток онлайн і змінювати все, без необхідності відправляти тривалий запит в Apple або Google. Також проходять щотижневі вебінари по темі того, як зробити гарне мобільний додаток за допомогою платформи BiznessApps, і є сотні навчальних статей, що полегшують процес ще більше.

Ціна: початкова ціна за мобільний сайт - $ 29 в місяць і $ 59 в місяць за мобільний додаток

9. AppMakr

AppMakr - платформа для створення iOS-, Android- та HTML5-додатків, без необхідності програмування. Вона була заснована в 2009 році, і нещодавно придбана компанією Infinite Monkeys , Ставши найбільшою платформою для розробки в усьому світі.

Можна зробити стільки додатків, скільки Ви хочете, проводити необмежені оновлення, push-повідомлення, додавати фотогалереї з високою роздільною здатністю, поточні оновлення, музику і відео-трансляцію, чат, інтеграцію Google Maps, календар загальних подій, внутрішній магазин і багато чого іншого.

Ви можете слідкувати за усіма своїми додатками через інформаційну панель, легко налаштовувати їх вигляд і функціональність, додавати контент з вкладками, попередньо переглядати додаток в режимі реального часу і публікувати його в віртуальних магазинах одним кліком.

Price: є безкоштовна версія, а вартість одноразової публікації - $ 99

10. ShoutEm

ShoutEm - конструктор додатків з повноцінним управлінням контентом, хорошими інструментами заманювання користувачів, можливостями для монетизації, і безперервним процесом публікації, щоб створити рішення, що підходить під більшість вимог. Конструктор інтерфейсу пропонує багато варіантів для кастомізації, і кожне застосування може бути інтегровано в існуючі джерела контенту на зразок WordPress, Foursquare, Facebook, Twitter, SoundCloud, і т.д. Численні можливості для монетизації швидко приносять дохід, від електронної комерції і внутрішніх підписок до угод і купонів, з підтримкою всіх великих мереж.

Додатки можна публікувати через акаунт розробника в iTunes і Google Play, оновлюючи їх в режимі реального часу. ShoutEm також пропонує постійні авто-оновлення, щоб залишити програму попереду всіх аналогів на iOS і Android.

Ціна: початкова версія - $ 19.90 в місяць, безлімітний - $ 119.90 в місяць

джерело

Дополнительная информация

rss
Карта