Мобільний арбітраж трафіку

 1. Мобільні партнерки
 2. Як написати хороший текст
 3. Що робити якщо немає ідей для тексту
 4. Як зробити гарний банер за кілька секунд
 5. Реєстрація кабінету
 6. Налаштовуємо таргетинг для мобільного арбітражу
 7. Налаштовуємо таргетинг: практика
 8. Демографія
 9. інтереси
 10. Налаштування ціни
 11. З якою платформою працювати
 12. Як тестувати оголошення
 13. Як підмінити посилання
 14. Як встановити трекер
 15. Робимо заміну посилання: практика
 16. Для новачків в мобільному арбітражі трафіку
 17. отримуємо посилання
 18. тестування оголошень
 19. додаткові партнерки

Арбітраж трафіку досить поширена тема в інтернеті. У сьогоднішній статті мова піде про мобільний арбітражі. Будуть розглянуті питання вибору оффера, написання хорошого тексту, пошуку ідеї для тексту, створення банера, націлювання, установки трекера і багато інших.

Сьогодні в статті

Мобільні партнерки

Як вибрати оффер для мобільного арбітражу трафіку

Мобільні партнерки досить сильно відрізняються від товаришок, тому тут оффер особливої ​​ролі не грає. Вибираючи оффер для мобільного арбітражу, дивіться, що б ціна за конверсію (в даному випадку установку) була не меншою 30 рублів. Чим більше тим краще. Нижче 30 брати не варто, а то можете злити в мінус, поки досвіду мало. Намагайтеся вибирати оффер на максимально широку аудиторію. Наприклад, ігри підійдуть майже всі школярам до 18. А наприклад, додаток з пошуку найдешевших квитків підійде людям десь від 24 з позначкою «мандрівники» і тд. Чим ширше аудиторія вашого оффера, тим краще.

Як написати хороший текст

Вконтакте дозволяє використовувати тільки 75 символів. Цього мало, щоб написати хороший продає пост для мобільного арбітражу, але досить, щоб показати свою пропозицію. Тут найкраще працює формула ODC. Для тих, хто не в курсі ODC розшнуровувати як offer, deadline, call to action або кажучи по-російськи, пропозиція, обмеження за часом, заклик до дії.

Тобто ваше завдання придумати якесь цікаве пропозицію і обмежити його за часом. Такий текст легко влазить в 75 символів.

наприклад:

1) Більш 5.000 закладів громадського харчування з доставкою в 1 клік!

Скачай поки безкоштовно!

2) Скачай і вибери блюдо!

Безкоштовно останній день! Успей скачати!

3) Почни торгувати бінарними опціонами вже сьогодні! Завантажуй поки безкоштовно!

Ось кілька прикладів тексту, які непогано працюють і дають хорошу конверсію.

Добре буде працювати якщо ви покажете, що тільки сьогодні можна скачати безкоштовно, наприклад таким способом [33р> безкоштовно], така фішка дає підвищення ctr.

Використовуйте соціальні фактори, наприклад: «вже більше 2млн завантажень» або «найкраща гра цього місяця за версією журналу Ігроманія» і тд. Люди в принципі більш охоче взаємодіють якщо бачать, що іншим людям це подобається, тому активно використовуйте цей метод у своїй рекламі!

Що робити якщо немає ідей для тексту

Якщо ви ллєте на ігри, то скоріше за все у вас ступор, так як не знаєте яку пропозицію можна зробити. Відповідь проста - скопіювати з продажника. Наприклад ви вибрали гру Galaxy Legend. Йдемо на сайт партнерки, в моєму випадку - ad1 і вибираємо цю гру зі списку.

Як бачите, перед вами цілий параграф, який можна скопіювати і обрізати до 75 символів, або взяти якісь ідеї або фрази або просто скопіювати особливості гри.

Варіантів багато, потрібно тестувати. Тут важливу роль відіграє креатив і розуміння цільової аудиторії. Чим більше різних варіантів ви придумаєте, тим вище будуть результати.

Як зробити гарний банер за кілька секунд

Для цих завдань існує один чудові сервіс, ось посилання https://appintop.com/ Взагалі, цей сервіс призначений для реклами, але у нього є безкоштовна функція, генерації банерів, причому банери виходить дуже навіть привабливими.

Перше, що потрібно зробити, це зайти на сайт і зареєструватися.

Перше, що потрібно зробити, це зайти на сайт і зареєструватися

Як тільки зареєструвалися, переходимо до головного меню і тиснемо кнопку «додати кампанію» у верхньому лівому кутку, в вікні вводимо посилання на свою гру (не партнерська), посилання можна отримати у вашій партнерці.

Як тільки зареєструвалися, переходимо до головного меню і тиснемо кнопку «додати кампанію» у верхньому лівому кутку, в вікні вводимо посилання на свою гру (не партнерська), посилання можна отримати у вашій партнерці

Потім пройде невелика завантаження і кампанія буде створена, відкриваємо її і тиснемо на вкладку «banners».

Потім пройде невелика завантаження і кампанія буде створена, відкриваємо її і тиснемо на вкладку «banners»

Якщо серед необхідних країн немає Росії, то додайте її, натиснувши на кнопку «показати / приховати країну». Банери з'являться не відразу, потрібно почекати якийсь час, поки сервіс з створить, це може зайняти кілька хвилин. Як тільки банери створені, натискаєте на них і бачите величезну кількість різних банерів на будь-який смак.

Як тільки банери створені, натискаєте на них і бачите величезну кількість різних банерів на будь-який смак

Вибираєте, що сподобалася вам і зберігаєте собі на робочий стіл. Цих банерів вам з головою вистачить на тести.

Важливе зауваження: Вконтакте підтримує тільки банери розміром 600 на 336 пікселів, тому вибирайте великий банер і в фотошопі змініть розмір, зберігши пропорції.

Реєстрація кабінету

Сподіваюся у всіх є рекламний кабінет ВК, а якщо немає, то його треба обов'язково зареєструвати. Ви можете зареєструвати свій особистий, або агентський (про це пізніше). Що б зареєструвати кабінет, заходите на сторінку ВК, в самому низу сторінки ви знайдете вкладку «реклама», клікаєте на неї і створюєте будь тестове оголошення, можна просто виставити настройки за замовчуванням, воно нам потрібно тільки, щоб наш кабінет активувався. Потім можете його видалити. Ваш кабінет буде готовий до роботи. Вам достатньо просто поповнювати рахунок.

Налаштовуємо таргетинг для мобільного арбітражу

Відразу зазначу такий момент, що тут, так само, як і в звичайному націлення, є 2 техніки націлювання. Вузький і широкий. Вузький таргетинг ви налаштовуєте конкретно на вашу ЦА, по групах, по інтересам і тд. Тобто максимально її звужуєте. Суть способу в тому, що ви платите за клік набагато більше (через множинних налаштувань), але зате ви отримуєте необхідну ЦА, яка зацікавлена ​​в вашому реченні.

Метод широкого таргетингу полягає в тому, що ви налаштовуєте таргет на максимально широку аудиторію, при цьому виставляючи мінімальну ціну за 1000 показів. При широкої аудиторії і низькою ціною, ваші оголошення відкручуватимуться досить ефективно, але тут мінус в тому, що CTR буде набагато нижче і незацікавлена ​​ЦА. Це все одно що стріляти з гармати по горобцях.

Якщо ви новачок, то використовуйте широкий таргетинг, так як вузький ви скоріше за все не зможете якісно налаштувати з першого разу. Розглянемо простий приклад: ви налаштували таргет на аудиторію в 10млн чол., За 1000 показів можна виставити ціну в 30 руб., При такій широкій аудиторії 30р. цілком достатньо, щоб відкручувати оголошення з хорошою швидкістю. Середній CTR при таких налаштуваннях буде 1-2% (може більше якщо створюєте гарне оголошення). Конверсія з переходу в скачування дорівнює приблизно 10% (цей показник можна знайти в партнерці). Тепер проста математика: при такому ctr ви будете отримувати 10-20 кліків з 1000 показів (візьмемо 15). Тобто приблизно 15 кліків за 30р. За 60р. ви отримаєте приблизно 30 кліків і 2-3 конверсії. Якщо оффер платить по 50р., То ви заробите 100-150р. ROI - до 250%. Врахуйте, що це дуже грубий приклад, чим вище ctr, тим вище прибуток, чим більше, а аудиторія і нижче ціна, тим вище прибуток і тд. Все залежить від вас і вашого креативу.

Налаштовуємо таргетинг: практика

На даному етапі у вас вже повинен бути текст для мобільного арбітражу, зображення і поняття як націлювати, так що зараз переходимо до практики. Налаштування тут такі ж, як і в звичайному націлення, прочитайте минулу главу по таргетированной рекламі.

Все, що тут потрібно налаштувати при широкому націлення - географію і демографію (в деяких випадках інтереси якщо аудиторія дуже широка).

Перше, що ви повинні зробити - це додати Санкт-Петербург і Москву в виключення, щоб збити ціну. Ціна падає відразу в 2 рази. Орієнтування по цих містах дуже дорогий, тому якщо будете налаштовувати рекламну кампанію на них, то робіть це в найостаннішу чергу в окремій РК.

Порада: Створюйте кілька РК, кожну, налаштовуючи на певну країну. Мета - охопити максимальну ЦА. Наприклад, перша РК у вас буде налаштована на Росію, друга на Україну, третя на Білорусь і тд. Ціна за 1000 показів в країнах СНД в 3-5 разів нижче, ніж по Росії, і якщо ви цього не зробите, то втратите величезну частку трафіку, причому досить дешевого.

Демографія

Тут, думаю, все зрозуміло. Якщо просуваєте гри, то ставите вік до 18. Якщо додатки, то вік вашої ЦА. Наприклад, якщо просуваєте оффер aviasales, то тут ще можна поставити галочку мандрівники.

Примітка: Ціна на чоловічу і жіночу аудиторія дуже сильно відрізняється. Жіноча аудиторія коштує набагато дешевше, ніж чоловіча, так що, якщо є можливість, то робіть 2 РК, одну на чоловіків, іншу на жінок.

Жіноча аудиторія коштує набагато дешевше, ніж чоловіча, так що, якщо є можливість, то робіть 2 РК, одну на чоловіків, іншу на жінок

інтереси

Інтереси налаштовуйте тільки в тому випадку, якщо робите вузький таргетинг і впевнені в своїй ЦА. Вам тут потрібно буде налаштувати тільки групи. Групи шукайте на сайті allsocial і вибирайте самі великі з обраної тематики.

Примітка: Іноді варто налаштовувати категорії інтересів, так як в деяких випадках можна дуже серйозно збити ціну за клік.

Налаштування ціни

Як я вже писав вище, ціну ставимо 30р. (Для країн СНД можна менше). І обов'язково поставте галочку «обмежувати до 100 показів на людину». Якщо погано відкручується, то трохи підніміть ціну, робіть це плавно, на 1-2 рубля за раз. Як тільки ваше оголошення набере нормальну швидкість, ціну можна почати знижувати так само по 1-2 рубля.

Порада: При мобільному націлення, намагайтеся налаштовувати максимально широку аудиторію. Бажаний охоплення - від 5млн.

З якою платформою працювати

З власного досвіду можу сказати, що при мобільному арбітражі краще працювати з андроїдом. У більшості випадків за андроїд оффер платять менше, зате аудиторія ВК набагато більше і ціна нижча. Моя порада - починайте з андройда. Якщо оффер погано відкручується або дає низькі результати, то просто переходите на IOS або допрацьовуйте вашу РК.

Як тестувати оголошення

Принципи тестування тут точно такі ж, як і зі звичайною таргетированной рекламою. Процес описаний в блоці по таргетингу, так що перечитайте.

Список пунктів, які потрібно протестувати:

 • Аудиторія (якщо вузький таргетинг)
 • зображення
 • текст
 • фінальний тест

Примітка: У мобільній рекламі на тести доведеться витрачати мало не в 100 разів більше, ніж у звичайній через високу ціну за перехід. Тут потрібно відкручувати оголошення приблизно до 3000 переглядів, потім відключати і тестувати наступне. На одне таке оголошення ви витратите приблизно 90р., Але кліків буде цілком достатньо, щоб зробити висновки і визначиться з ЦА. Хороший ctr тут починається від 1,5%, все що вище - добре, все що нижче 1% - відключайте. Для тіста вам цілком вистачить 5 банерів і 5 текстів, але знову-таки, чим більше, тим краще.

Як підмінити посилання

Вконтакте є такий момент, що він не пропускає партнерські посилання, а тільки прямі посилання в AppStore і GooglePlay, тут тільки один вихід - це підміна посилань. Вконтакте пропускає посилання на мобільні трекери. Трекери бувають платні, безкоштовні і нуленние (зламані ліцензії).

Список платних трекерів, які пропускає Вконтакте:

 • AppsFlyer
 • Adjust
 • MobileAppTracking
 • AD-X
 • Kochava
 • Flurry

Ці трекери платні, ціна за кожен клік приблизно $ 0,02. Але ми з вами будемо використовувати нуленний трекер imobitrax, який ви зможете знайти в бонуси до цього курсу.

Як встановити трекер

Перш ніж ховати посилання, потрібно встановити трекер. Якщо ви користуєтеся imobitrax, то вам потрібно обзавестися хорошим VPS сервером з оперативною пам'яттю не менш 2гб. Якщо у вас є зайві 100 баксів, то рекомендую купувати тут http://beyondhosting.net/ http://inferno.name/ або http://aws.amazon.com/ru/

Якщо у вас обмежений бюджет, то рекомендую почитати цю статтю http://habrahabr.ru/post/174651/ тут докладно описано як отримати потужну виртуалку всього за $ 1.

Як тільки ви обзавелися сервером, насамперед вам потрібно створити базу даних MySQL. Це робиться за 5 хвилин. Якщо не знаєте як, то google вам на допомогу.

Наступним кроком, ви йдете в архів з самим трекером, знаходите папку account / mt і в цій папці знаходите файл mt_config.php Відкриваєте його в будь-якому текстовому редакторі (наприклад notepad ++) і заповнюєте його даними своєї бази:

Як тільки відредагуєте файл, копіюєте всі файли в директорію на сервері. Після того як файл Завантажити, переходите на свій вебсайт, посилання виду http://yoursite.com/your-folder-name/account/install.php. Заповнюєте поля своїми даними і все. Трекер встановлений. Потім можна видалити файл install.php з вашого сервера.

Якщо у вас виникли будь-які питання з установки, в папці з самим трекером є PDF Guide, де покроково розписано як встановити imobitrax.

Робимо заміну посилання: практика

У цьому розділі я вам розповім, як створити і налаштувати просту direct-кампанію в imobitrax. Переходимо відразу до справи ...

Насамперед, переходимо в вашому трекері у вкладку групи і створюємо нову групу. У «group name» пишемо назву групи, бажано просто написати назву оффера, щоб не заплутатися в подальшому.

Наступним кроком йдемо в «affiliate networks» і вбиваємо ім'я своєї партнерки.

Наприклад ad1.

Потім вам потрібно додати джерело трафіку у вкладці «traffic sources». У imobitrax вже спочатку встановлено кілька джерел, але VK там немає. Тому його потрібно додати.

Як тільки все готово нам потрібно створити саму кампанію. Для цього переходимо у вкладку «add campaign» і вибираємо тільки що створені групи. CPC (оплата за клік) вписуємо за замовчуванням, але його можна буде змінити, як тільки ви вважаєте точний після кількох тестів.

CPC (оплата за клік) вписуємо за замовчуванням, але його можна буде змінити, як тільки ви вважаєте точний після кількох тестів

Функція Blocking & Filter Options дозволяє фільтрувати трафік, але нам це не потрібно, пропускаємо і йдемо далі.

Функція Blocking & Filter Options дозволяє фільтрувати трафік, але нам це не потрібно, пропускаємо і йдемо далі

Токени ми використовувати не будемо, всюди поставте «no».

У вкладці «offers» прописуємо назву оффера, вставляємо вашу партнерську посилання і вибираємо партнерську мережу. Split ставимо 100, так як він нам теж не потрібен.

Split ставимо 100, так як він нам теж не потрібен

Натискаємо фінальну кнопку «створити компанію» і отримуємо нашу заповітну посилання, яке і потрібно вставляти Вконтакте.

Натискаємо фінальну кнопку «створити компанію» і отримуємо нашу заповітну посилання, яке і потрібно вставляти Вконтакте

Найцікавіша фішка в тому, що після модерації ви можете поміняти посилання на який-небудь платник або wapclick і викачувати трафік, поки модератори цього не помітять. Рекомендується зливати wap трафік на wapempire.com там є багато цікавих офферов з оплатою в 15-20 $.

Для новачків в мобільному арбітражі трафіку

Реєстрація в партнерках

Почнемо з самих азів. Розглянемо приклад реєстрації в мобіофферс. Переходимо на сайт mobioffers.ru і тиснемо кнопку «реєстрація».

Тут нічого складного немає. Вам потрібно придумати логін, пароль, ввести email і гаманець вебмані. В поле «докладніше про вашому трафіку» так і пишіть з чим ви працюєте. Наприклад: «В основному, займаюся рекламою в соціальній мережі ВК, а саме мобільною рекламою і паблік» і тд. Просто опишіть ті джерела, з якими ви збираєтеся працювати. Чим докладніше описано, тим краще.

Приблизний обсяг установок вказуєте десь 30-50. Це середня цифра. Можете вказати більше або менше. Як хочете. В поле «сайт» можете спокійно написати слово «немає». Якщо є свій сайт, то вказуєте його.

У таких партнерках як unileadnetwork.com реєстрація англійською. Тому використовуйте банальний google перекладач, в цю партнерку потрапити досить складно, так вас потім ще будуть допитувати у email (готуйтеся). Але чим складніше потрапити в партнерку, тим вона, як правило, краще.

отримуємо посилання

Як тільки ви зареєструвалися в будь-якої партнерке вам потрібно отримати партнерську посилання або створити, так називаємо, потік. Проблема полягає в тому, що ВК не пропускає партнерські посилання, тому є 2 варіанти вирішення цієї проблеми.

 1. використовувати трекери.
 2. використовувати агентські кабінети.

Для новачків установка трекера досить трудомісткий + віднедавна ВК заборонив пропускати imobitrax, тому рекомендую використовувати цей http://www.mobileapptracking.com/ Ми з вами буде починати саме з партнерських кабінетів. Покажемо на прикладі ad1.ru

Переходимо на сайт, йдемо до вкладки «інструменти» -> «агентські кабінети».

Переходимо на сайт, йдемо до вкладки «інструменти» -> «агентські кабінети»

Створюєте агентський кабінет ВК, чекаєте модерацію, як тільки його схвалять, поповнюєте баланс і можете приступати до заробітку.

Йдемо в «програми», вибираємо програму. Бажано вибирати гри від 50р. На початкових етапах мобільного арбітражу, якщо працювати з додатками з оплатою менше 40р., То є великий ризик злити в мінус.

Тому новачкам рекомендується вибирати від 50.

Так само рекомендую починати працювати з Андройд тільки з тієї причини, що андройда в ВК значно більше, ніж IOS. Отже, і трафіку ви зможете отримати значно більше.

Як тільки вибрали оффер для мобільного арбітражу, вам потрібно запитати доступ, є оффер, до яких запитувати доступ не потрібно. Після короткої модерації ви отримаєте доступ, де можете створити потік.

Натискаємо на цю кнопку.

І в настройках створення потоку вибираєте майданчик «арбітраж» (йде за замовчуванням) і вибираєте свій агентський кабінет ВК. Тиснемо «створити потік».

Ось і все, отримуємо ось таку посилання. Такий вид посилання, як cpl5.ru/*** ВК пропускає без проблем і більш ніж, більшість з них з легкістю проходять модерацію.

тестування оголошень

Це досить важлива тема, якщо Ви вирішили зайнятися мобільним арбітражем. Як і в звичайній таргетированной рекламі тут потрібно протестувати 5 пунктів:

• Цільову аудиторію

• Картинки (банери)

• Оголошення

• Фінальний тест (кращі з кращих)

Є такий чудовий сервіс http://admobispy.com/ який дозволяє моніторити інші оголошення. Сервіс платний, проте він сильно спрощує завдання зі створенням і тестуванням оголошенням. Так що користуйтеся.

додаткові партнерки

Крім ad1 і його агентського кабінету є й інші партнерки, у яких хороші відносини з ВК і вони дають посилання, які легко проходять модерацію. А саме партнерки http://mobionetwork.me/ і https://advertstar.ru/ Ці партнерки хороші тим, що їх посилання пропускає ВК і тим, що вони готові працювати з початківцями веб-майстрами, без зайвих питань.

Завантажити нуленний трекер для imobitrax мобільного арбітражу ви можете по посиланню нижче, поділившись статтею в соцмережах.