Мобільний зв'язок і інтернет в Туреччині

  1. Wi-Fi
  2. Інтернет кафе
  3. Мобільний інтернет і зв'язок у роумінгу
  4. SIM-ка турецьких операторів

Автор: Миру Козак
контент-менеджер сайту компанії "Хороший Відпочинок"

mirakozak   miirrami mirakozak miirramiЯк економити на мобільному зв'язку за кордоном - один з найбільш частих питань, з якими кожен задається перед початком подорожі. Чи вигідно залишатися в роумінгу з рідним оператором або чи ж краще купити картку місцевої мобільного зв'язку. Давайте розберемося, як йдуть справи з мобільним зв'язком в Туреччині і який варіант для цієї країни стане найбільш оптимальним.
Wi-Fi

Якщо ви плануєте оселитися в готелі високого рівня (4 або 5 зірок), проблем з доступом до Мережі у вас не виникне, оскільки бездротовий доступ до Інтернету в таких готелях входить в число послуг, що надаються і, як правило, є безкоштовним.

Інтернет кафе

Якщо в готелі не маєте доступу до Мережі або ж він перевантажений, або є ще какае-то причина, по якій ви не можете повноцінно функціонувати на просторах Інтернет простору, ви завжди можете скористатися Wi-fi-му однієї з місцевих кав'ярень і / або ресторанів
Якщо в готелі не маєте доступу до Мережі або ж він перевантажений, або є ще какае-то причина, по якій ви не можете повноцінно функціонувати на просторах Інтернет простору, ви завжди можете скористатися Wi-fi-му однієї з місцевих кав'ярень і / або ресторанів. Також, практично на всіх курортах Туреччини можна знайти інтернет-кафе. Розцінки на послуги чимало залежать від розташування по відношенню до центру міста і можуть варіюватися від 1 до 7 $ за годину. Специфіка таких закладів в тому, що вони досить шумні через молоді, яка збирається для комп'ютерних ігор. Однак якщо є гостра необхідність підключення до інтернету, а поблизу немає нічого більш підходящого, краще, звичайно, скористатися послугами інтернет-кафе.

Мобільний інтернет і зв'язок у роумінгу

З мобільним інтернетом в Туреччині також всі добре
З мобільним інтернетом в Туреччині також всі добре. Мобільне покриття тут не працює хіба що в самих віддалених місцях і гірських районів країни. Але якщо ви збираєтеся скористатися саме цим варіантом доступу до Мережі, варто врахувати той факт, що GPRS в роумінгу - не самий бюджетний варіант. На сьогоднішній день тарифи українських операторів наступні:
Дзвінки: Vodafon - 2 грн / хв; Lifecell - 3 грн / хв; Kyivstar - 2 грн / хв.
Інтернет: Vodafon - 0,35 грн / мб; Lifecell - 0,3 грн / мб; Kyivstar - 0,35 грн / мб.
SMS: Vodafon - 1,5 грн / шт; Lifecell - 1 грн / шт; Kyivstar - 1 грн / шт.
Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті свого оператора.

До мінусів роумінгу також відноситься і досить заплутана схема тарифікації, через що при такому доступі в інтернеті можна витратити чимало фінансів.

SIM-ка турецьких операторів

Якщо ви їсте в Туреччину не на день і знаєте, що активно будете використовувати мобільний зв'язок та інтернет, краще придбати SIM-карту місцевих операторів
Якщо ви їсте в Туреччину не на день і знаєте, що активно будете використовувати мобільний зв'язок та інтернет, краще придбати SIM-карту місцевих операторів. Майже всі вони надають послуги GPRS, які більш вигідні в порівнянні з роумінгом українських операторів зв'язку в цій країні. Так, пакети мережі Avea - 4 Гб за 29 лір / 200 грн (0,05 грн / мб) - це найбільш оптимальний варіант. Також популярні карти Turkcell і Vodafone.Купити sim-карту в Туреччині можна в будь-якому магазині мобільного зв'язку, однак варто врахувати, що в невеликих курортних містах цих магазинів може взагалі не бути. Тому слід заздалегідь придбати необхідну вам карту в більшому місті. Перед покупкою sim-карти уважно ознайомтеся з усіма тарифами, їх нюансами і виберіть найбільш підходящий вам. Не забудьте уточнити способи активації карти і всю необхідну для налаштування інформацію, інакше без активації потрібного вам пакета ви навряд чи зможете заощадити на послугах доступу до інтернету, оскільки місцевий трафік досить високий.


Можливо, вам буде цікаво:

Швидкий пошук цін на тури в усіх напрямках →

Швидкий пошук цін на тури в усіх напрямках →

Коментарі

Дополнительная информация

rss
Карта