Модем Київстар 3G для ноутбука, 3G модем Київстар для інтернет, купити

  1. На що вистачить швидкості 3G модема Київстар?
  2. Як вибрати модем для ноутбука або ПК?
  3. Мобільний Wi-Fi: вибираємо 3G роутер

Національний GSM оператор Київстар є одним з лідерів українського ринку мобільного зв'язку. На території країни він з'явився в 1997 році. На даний момент число діючих абонентів перевищує 27 мільйонів чоловік, а покриття доступно на 99% від площі України.

Мобільний Інтернет Київстар є однією з найпопулярніших послуг. Взимку 2015 року компанія оголосила про запуск 3G, а через кілька місяців почала його тестування в Київській і Львівській областях. На даний момент швидкість з'єднання - до 3,6 Мбіт / с.

На що вистачить швидкості 3G модема Київстар?

3G модем Київстар - ідеальне рішення для комфортного серфінгу по просторах мобільного Інтернету. Цей компактний портативний роутер з 3G модемом забезпечить Вам стабільний і якісний доступ до Мережі в зручний час практично в будь-якому місці. Сучасний український ринок пропонує широкий асортимент подібних пристроїв, так що кожен користувач зможе підібрати модель "під себе".

На даний момент 3G мережу Київстар працює в неповному обсязі, послуга доступна лише в деяких великих містах України. Швидкість з'єднання досягає 3,6 Мбіт / с (з поетапним збільшенням до 42,2 Мбіт / с), завдяки чому користувач практично не обмежений Інтернет-серфінгу і виборі онлайн-розваг. Забудьте про "гальмують" web-сторінках і обривах! 3G модем Київстар - Ваш ключ до безмежного спілкування в соцмережах, читання новин, перевірці пошти, відеодзвінки, а також прослуховування музику і перегляду фільмів в режимі "онлайн".

Відзначимо, що на територіях, не покритих мережею 3G, абонентам все ще доступний мобільний Інтернет Київстар в стандарті 2G. Однак низька швидкість - всього до 256 кбіт / с - до певної міри обмежує свободу Інтернет-серфінгу користувачів, що мають в арсеналі мобільний 3G роутер .

Купити для доступу в Інтернет USB модем Київстар простіше і вигідніше всього на сайті компанії Happynet. Ви можете оформити замовлення через "Корзину" або зв'язатися з нами за контактними телефонами. Наші технічні фахівці завжди готові допомогти Вам з "кастингом" ідеального 3G обладнання. Всі настройки ми беремо на себе! Вам необхідно лише вибрати відповідний тариф Київстар.

Як вибрати модем для ноутбука або ПК?

3G USB модем - відмінний вибір для користувачів, які планують користуватися Інтернетом на ноутбуці, нетбуці, ПК або іншому пристрої з USB портом. Легкий, компактний, розміром з флешку - цей портативний помічник забезпечить Вам доступ до Мережі будинку, в офісі, на прогулянці або в подорож. Вартість модему МТС невисока, а завдяки маленьким габаритам, Ви зможете носити його в сумочці, косметичці і навіть кишені брюк або куртки.

При виборі мобільного модему рекомендуємо врахувати наступні моменти:

  • вихід під антену. Зовнішня антена - порятунок для тих, хто хоче посилити сигнал 3G мережі і зробити її роботу більш стабільною. За допомогою цього пристосування Ви зможете збільшити швидкість Інтернету 3G модема у кілька разів!
  • автоустановка драйверів. Ця корисна функція заощаджує не тільки час, а й нерви користувачів. Вам не потрібно думати про те, де завантажити і як встановити ПО для роботи модему. Просто підключіть його через USB - і насолоджуйтеся Інтернет-серфінгом! Рекомендуємо модель Sierra 313U. До речі, цей модем має 2 виходи під антену і підтримує стандарт 4G (актуально для подорожей за кордон).
  • карта пам'яті. Вбудований слот під карту пам'яті автоматично додає функціональності Вашому модему: Ви зможете використовувати його ще й як флешку. Модель Huawei E3531, наприклад, підтримує Micro SD до 32 ГБ.

Мобільний Wi-Fi: вибираємо 3G роутер

3G роутер - безперечний тренд сучасного ринку бездротового Інтернету. Це пристрій, розміром не більше телефону, має вбудований акумулятор і слот під sim-карту оператора. Працювати з ним легко і просто: досить просто включити гаджет - і Ви вже виходите в Мережу з будь-якого пристрою, обладнаного модулем Wi-Fi. 3g роутер мтс Проте популярний, є відмінності, які в основному полягають в карті покриття обраного оператора і в налаштуваннях.

Бездротовий мобільний Інтернет Київстар - вибір для тих, хто хоче мати доступ до Всесвітньої павутини відразу з декількох пристроїв. Сучасні 3G роутери роздають Wi-Fi до 10 користувачів одночасно в радіусі десятків метрів, забезпечуючи стабільний і швидкісне сполучення. Крім того, Ви сміливо можете взяти його з собою в поїздку за кордон, купити місцеву картку і бути завжди на зв'язку з вашими рідними.

Перш ніж вибрати роутер для 3g від оператора Київстар, радимо звернути увагу на кілька важливих факторів:

  • Ємність аккумулятору. Чим вона більше, тим довше Ваше пристрій зможе працювати в автономному режимі (без підзарядки). наприклад, Pantech Jetpack Mifi MHS 291L вірно служитиме Вам до 15 годин поспіль! А інтуїтивно зрозуміле меню робить "спілкування" з роутером максимально комфортним;
  • автоустановка драйверів. Як і у випадку з USB модемом, ця функція дозволяє значно заощадити час первинної настройки роутера;
  • дисплей. Швидкість з'єднання, стан мережі, кількість користувачів, рівень заряду - про все це роутер буде "повідомляти" Вам через невеликий інформативний мониторчик. Якщо він буде сенсорним, контролювати роботу пристрою стане ще простіше.

Автор: Роман

На що вистачить швидкості 3G модема Київстар?
Як вибрати модем для ноутбука або ПК?
На що вистачить швидкості 3G модема Київстар?
Як вибрати модем для ноутбука або ПК?