Модем перестає працювати. Чи не працює модем Білайн: інструкція щодо вирішення проблеми

 1. Чи не працює модем Білайн відразу після підключення
 2. Чи не працює модем Білайн, а раніше нормально функціонував
 3. Проблеми з обладнанням
 4. Вірусне зараження комп'ютера
 5. Самі початкові проблеми інтернет-підключення
 6. Проблеми з комп'ютером
 7. Технічні запитання
 8. Причини і способи усунення проблем 4G модему МТС
 9. Причини і способи усунення проблем 4G модему Мегафон
 10. Причини і способи усунення проблем 4G модему Білайн

Всім привіт, погода зовсім зіпсувалася і своїми частими грозами навіяла нову тему для написання статті. Причини по яким не працює ADSL модем може бути кілька. Починаючи від розриву лінії зв'язку до виходу з ладу самого модему. Як перевірити з якоїсь причини не працює Інтернет. Потрібно методом виключення розпізнати причину поломки і усунути її. По-перше потрібно згадати після чого перестав працювати Інтернет - чи проводилися ремонтні роботи в будинку або на прилеглій території, була гроза або нестабільна напруга в мережі живлення. Індикація модему може повідомити чи є з'єднання з вузлом зв'язку чи ні Лампочка DSL зазвичай повинна світитися постійно. Якщо вона не світиться або періодично моргає - це означає, що порушена лінія зв'язку. Проміжною ланкою в лінії встановлений спліттер який також може вийти з ладу і порушити роботу Інтернету. Для перевірки необхідно відключити спліттер, а модем під'єднати безпосередньо до вхідного телефонного дроту, відключивши при цьому також і телефон. Якщо Інтернет так і не запрацював - залишається перевірити працездатність самого модему, замінивши його на завідомо справний - можна попросити у сусіда або у одного у якого в даний момент все працює. Якщо з іншим модемом зв'язку також немає - сміливо дзвонимо в абонентську службу провайдера із заявкою на усунення несправності. Якщо з модемом сусіда інтернет заробив - робимо висновок, що наш модем несправний. Всім привіт, погода зовсім зіпсувалася і своїми частими грозами навіяла нову тему для написання статті

Несправності модема також можна розділити на складні і "прості" не потребують вкладення великої кількості коштів на ремонт. Знову повторюся потрібно згадати з якої причини перестав працювати Інтернет або модем. Якщо незадовго до цього була гроза - то швидше за все через перенапруження вийшов з ладу блок живлення модему. Несправності модема також можна розділити на складні і прості не потребують вкладення великої кількості коштів на ремонт Визначивши по маркуванню робоча напруга і струм - можна підібрати справний блок живлення для заміни, купивши на радіоринку. Якщо індикація модему працює справно але Інтернету немає або робота модему нестабільна - можливо пошкоджено вхідні лінія з широкосмугового доступу (телефонному тракту) Дуже часто модеми виходять з ладу через перенапруження по телефонній лінії. Якщо Вам необхідно створити якісний сайт або розкрутити вже створений, можете звернутися в веб-дизайн студію для створення, регіональних студій не так багато, наприклад створення сайтів в Раменському бажано довірити професіоналам, тому можна сміливо звертатися в дану студію для створення або просування сайту.

Ще однією причиною нестабільної роботи модему може з'явитися вихід з ладу конденсаторів які знаходяться на платі модему. Через стрибки напруги, або якості самих елементів ємність конденсаторів з часом втрачається - це також може привести в поломок або нестабільної роботи модему або Інтернету.
Ще однією причиною нестабільної роботи модему може з'явитися вихід з ладу конденсаторів які знаходяться на платі модему

Якщо питання стоїть про ремонт або придбання нового модему - то варто все ж з'ясувати скільки коштує новий модем і скільки буде коштувати ремонт Вашого старого модему - якщо різниця не дуже велика - я раджу придбати новий модем заплативши трохи більше грошей, Ви купуєте свідомо справний пристрій з гарантійним талоном. Чого можуть не дати після ремонту старого.

Чому багато користувачів звертаються до мобільного інтернету навіть в домашніх умовах? Здавалося б, дротове підключення дає більшу швидкість і якість. Але існують і серйозні проблеми.

 1. Бездротовий USB-модем можна придбати в найближчому салоні зв'язку буквально за п'ять хвилин. Поки ви будете йти додому, мережа вже буде підключена.
 2. Для підключення проводового інтернету потрібно складання договору, який зовсім не просто буде анулювати. Провайдери часто перешкоджають розірвання договорів, щоб не втрачати клієнтів.
 3. Якщо вам набрид мобільний інтернет - просто перестаньте за нього платити. Через пару місяців номер буде заблокований автоматично.
 4. Найважливіша перевага - мобільне підключення коштує набагато дешевше, ніж стаціонарне. Цей фактор особливо значущий в наш кризовий час. Дійсно, навіщо оплачувати високошвидкісний доступ, якщо для ваших прогулянок по мережі, рідкісного перегляду фільмів на YouTube цілком вистачає мобільного доступу за 350 рублів на місяць?

Чи не працює модем Білайн відразу після підключення

Перше, що можна припустити - зв'язок просто-напросто не встигли підключити. Зазвичай на підключення йде кілька часто. Якщо вас все ще не підключили - необхідно вручну активувати поповнення вашого рахунку. Через деякий час зв'язок повинна з'явиться.

Щоб USB-модем почав приймати інтернет, потрібно спочатку його коректно встановити і налаштувати. Підключати модем потрібно в працюючий комп'ютер, як то кажуть, по гарячому. Після цього ПК самостійно виявляє новий пристрій і пропонує його встановити. Можливо, доведеться пройти по Майстру підключення пристроїв.

У випадку з USB-модемом необхідно завантажити і встановити спеціальну програму. Якщо десктоп в автоматичному режимі не зміг знайти і запустити програму для керування мобільний допомогою мережі, можна зайти в Диспетчер файлів, знайти модем в списку Мій Комп'ютер і вручну запустити установку програми.

Залежно від тарифного плану, підключення USB-модема до Мережі проводиться або автоматично, або самостійно. Це потрібно було з'ясувати під час покупки модему в магазині. Автоматичне підключення та налаштування відбувається за умови динамічного IP-адреси. В цьому випадку при кожному з'єднанні відбувається повторне призначення IP-адреси, що не завжди зручно.

У цьому випадку комп'ютер кожен раз підключається за новою адресою. Якщо ж тарифним планом передбачений постійний IP, тоді, швидше за все, доведеться робити настройки самостійно. Візьміть в руки інструкції, надані провайдером послуг, і в точності зробіть як написано.

Чи не працює модем Білайн, а раніше нормально функціонував

Змінилися налаштування. А ви не забули внести абонентську плату? Перевірити баланс можна і при відключеному доступі. Недоплата якраз і є найпоширенішою причиною непрацездатності інтернету від Білайн.

Перевірте установки мережевого підключення. Увійти через програму модему або в системні настройки, як зручніше. Зробіть правильні настройки.


Зробіть правильні настройки

Дуже часто USB-модем припиняє працювати після надмірної активності в Мережі. Чи не відвідували ви останнім часом підозрілі сайти? «Погані» ресурси часто намагаються впровадити віруси вже на моменті завантаження сторінки.

Зазвичай, щоб вирішити проблему з підключенням досить провести процедуру відновлення системи попереднього стану. Якщо серйозних вірусних заражень не було, все налагодиться після ординарного відновлення системи.

Проблеми з обладнанням

Причиною непрацездатності можуть бути і фізичні несправності. Наприклад - перестало надходити харчування на модем. Для повірки просто витягніть пристрій і вставте його в інший USB-порт. Не забудьте перед відключенням модему увійти в Безпечне вилучення пристроїв і відключити його там. Інакше можна отримати додаткові проблеми.

До непрацездатності модему може привести елементарне скупчення пилу в системному блоці. Давно чистили комп'ютер від пилу? Пора згадати про це корисному заході.


Пора згадати про це корисному заході

Після цього перевірте, чи надійно підключені всі кабелі до використовуваного порту USB. Щоб повністю переконатися в справності модему, підключіть його до іншого комп'ютера або ноутбука. Якщо інтернет з'явиться - проблема в налаштуваннях ПК.

Налаштування Білайн істотно відрізняються від інших операторів. Тому, якщо ви раніше користувалися Услід інших провайдерів інтернету, корисно уважно ознайомитися з інструкцією з підключення мережі.

Вірусне зараження комп'ютера

Якщо Мережа перестала підключатися після активного серфінгу або відвідування не дуже перевірених сайтів, велика ймовірність, що комп'ютер заразився вірусами. На практиці навіть оснащення комп'ютера потужними антивірусами не допомагає захиститися від шкідливих вторгнень. Творці вірусів мають перевагу - новий вірус створюється завжди раніше лікувальний засіб.

Як вилікувати комп'ютер від вірусів? Для початку увійдіть в безпечне вмикання системи та запустіть Dr.Web. Якщо не допомагає, найнадійніший засіб - повторна установка Windows. У нових моделях комп'ютерів є опція скидання до фабричним налаштуванням. У цьому випадку навіть перевстановлення системи не буде потрібно.

зручність мобільного інтернету в незалежності і свободі пересувань - де б ви не знаходилися, досить увіткнути USB-модем в комп'ютер і весь світ у вас на екрані. Але буває і не так райдужно. Що робити, якщо модем Білайн не вдалося підключитися до інтернету? Залежно від конкретної ситуації можуть бути варіанти. Раніше у вас все відмінно працювало, а от сьогодні перестало? Або ж ви тільки що стали щасливим володарем новенького модему?

Якщо не бажає працювати тільки що куплений модем, вся справа в налаштуваннях підключення мережі. Може бути і така ситуація - в процесі завантаження програмного забезпечення стався збій і тому неправильно проходить інтеграція інтернету в систему комп'ютера. Можна спробувати видалити щойно встановлену програму сполучення і заново все встановити.

Якщо в інтерфейсі налаштувань мережевого підключення потрібно вводити IP-адресу і якісь додаткові дані, потрібно зв'язатися з провайдером і попросити повідомити вам всі ці необхідні дані для підключення.

Білайн виділяється серед конкурентів своєю досить високою вартістю тарифів. Навіщо тоді платити більше? Вся справа в якості послуги. Відео даного оператора йде набагато більш хай-ді, ніж у Мегафона, тим більше МТС. Крім того - якщо ви любитель свіжого повітря, тоді за містом, крім Білайну ви навряд чи що зловите.

Самі початкові проблеми інтернет-підключення

 • Баланс елементарно підійшов до порога відключення. Ви забули вчасно поповнити рахунок, тому інтернет і не включається. Зазвичай, при наявності деякого залишку на рахунку, провайдер пропонує продовжити користування послугами за рахунок обіцяного платежу. Якщо не пропонує, значить, грошей було зовсім мало, або щось не спрацювало в автоматиці.
 • Якщо ваш номер ще не заблокований остаточно, незважаючи на відсутність інтернету все одно можна перевірити залишок грошей на рахунку.
 • Якщо грошей немає, потрібно поповнити баланс і почекати деякий час, поки ваш канал заново підключать.

Інший варіант - термін внесення абонентської плати ще не настав, а інтернет уже вимкнули. Чому так? Якщо у вас безлімітний тариф з обмеженням по трафіку, тоді, швидше за все, ви занадто багато дивилися відео на YouTube і весь покладений обсяг уже з'їдений.


В цьому випадку залишається тільки замовити кілька мегабайт трафіку за окрему плату. Це можна зробити через особистий кабінет абонента або через автоматичну допомогу, виконуючи вказівки голосового інформатора. Або прочитайте інструкцію, там повинні бути вказані альтернативні способи підключення додаткового пакета трафіку.

Проблеми з комп'ютером

Гроші на балансі є, додатковий трафік оплачений, а все одно модем Білайн не вдалося підключитися до інтернету? Частою проблемою бувають збої в роботі самого комп'ютера. Ви не встановлювали нові програми? Або навпаки - щось видаляли недавно? У цих випадках в системі ПК можуть відбуватися порушення, і в першу чергу страждає саме інтернет-підключення.

Шукати, що саме змінилося в настройках комп'ютера досить складне заняття. Краще піти простим і перевіреним шляхом - зробити повернення системи до попереднього стану. Увійдіть в інтерфейс Відновлення Системи і виберіть точку на момент часу, коли зі зв'язком у вас все було в порядку. Після відновлення і перезавантаження комп'ютера зазвичай пристрій підключається до інтернету без додаткових запрошень, автоматом.


Після відновлення і перезавантаження комп'ютера зазвичай пристрій підключається до інтернету без додаткових запрошень, автоматом

Якщо є можливість, необхідно перевірити працездатність самого модему і сім-карти на іншому комп'ютері. Якщо при підключенні до обладнання інтернет є, тоді проблема в самому ПК. Якщо ж і на іншому комп'ютері Білайн не вдалося підключитися - вийшов з ладу модем або сімка.

Перевірити сім-карту можна, вставивши її в планшетний комп'ютер або смартфон, якщо вони є під рукою. Останнім часом сім-карти стали випускати досить тендітними і найменше фізичний вплив може привести до поломки і відсутності підключення до інтернету.

Якщо при перестановці сім-карти в інший модем або інший пристрій інтернет не з'явився - отже, проблема в карті. Одягайтеся в чисте і вирушайте прогулятися до найближчого салону зв'язку. Заміну сім-карт оператор виробляє абсолютно безкоштовно. Тільки паспорт громадянина не забудьте взяти. Якщо вдома немає можливості перевірити працездатність модему - прихопіть його з собою, в салоні зв'язку вам допоможуть.

Часта причина виходу з ладу модему - підгоряння живлять контактів USB-роз'єму. В такому випадку доведеться купувати новий модем, ремонт обійдеться приблизно в половину вартості нового пристрою. Якщо гарантія скінчилася, чи варто зв'язуватися з ремонтом? Ще не відомо, як довго він пропрацює після відновлення.

Іноді буває так - модем не працює на 3G, а при перемиканні режим 2G все починає відмінно функціонувати. Тут можливі два варіанти.

 1. Неполадки на лінії. У такому випадку потрібно просто почекати деякий час, не поспішати натискати на кнопки і міняти установки. Можливо, через пару годин все відновиться само собою.
 2. Пора оновити програмне забезпечення модему. Зайдіть в налаштування і знайдіть пункт Перевірити оновлення. Після завантаження нової програми все має запрацювати нормально.

Підключити модем «Білайн» до ноутбука або ПК нескладно, але в залежності від моделі модему інтерфейс управління може бути різним.

Якщо у вас «3G Модем E 3131»

Щоб включити модем і почати з ним працювати, інтерфейс потрібно встановити на комп'ютер. Детальніше дивіться в «навчальному відео».

Якщо у вас «3G Модем MF667»

Для роботи з даними модемом існує два варіанти установки інтерфейсу, в залежності від моделі:

 • Через комп'ютер

Використовуючи спеціальну програму, докладніше дивіться «навчальне відео».

 • Через веб-інтерфейс

Використовуючи веб-додаток, реалізоване в веб-браузері. Детальніше в інструкції нижче.

Вітаємо, ви змогли самі підключити інтернет «Білайн» до вашого комп'ютера!

Технічні запитання

Процес установки максимально простий. Ознайомитися з процесом установки, настройки і використання можна в поданій в комплекті до USB-модему інструкції. Процес установки USB-модема складається з простих кроків:

 1. Вставте SIM-карту, яку ви отримали в комплекті, в модем.
 2. З'єднайте модем з будь-яким USB-роз'ємом комп'ютера.
 3. Після цього протягом 30 секунд автоматично запуститься програма установки ПО USB-модем «Білайн». Якщо цього не відбулося, відкрийте Flash-диск модему і запустіть файл установки «вручну» як описано в інструкції.
 4. Після установки програми натисніть на значок програми USB-модем «Білайн», який з'явиться серед інших значків на робочому столі комп'ютера.
 5. Програма попросить вас активувати стартовий баланс. Після активації стартового балансу вночі, наступного за днем ​​активації стартової суми, відбудеться списання щомісячного платежу. До цього моменту оплата віддаленого з'єднання буде проводитися помегабайтно відповідно до вашого тарифного плану.

Характерними ознаками того, що модем не визначається як USB-пристрій, можуть бути:

 • індикатор на модемі не горить,
 • не виникає повідомлення про нове обладнання,
 • в розділі «Мій комп'ютер» не визначається новий знімний носій.

Ймовірні причини того, що модем не визначається:

 • недостатнє для модему харчування на USB-роз'єму,
 • антивірус закриває доступ до нового пристрою,
 • модем несправний,
 • збій операційної системи.

Існують такі шляхи усунення проблеми:

 • Переставте модем в інший USB-роз'єм (бажано підключати без використання USB-шнура, хаба або в роз'єми на задній панелі системного блоку).
 • Перевірте харчування (для ноутбуків).
 • Тимчасово вимкніть антивірусний захист (особливо актуально для Касперського), потім вимкніть модем і підключіть заново.
 • Перевірте роботу модему на іншому комп'ютері (з метою уточнення джерела проблеми - або модем несправний, або комп'ютер).
 • Відкрийте Диспетчер пристроїв, знайдіть розділ «Контролери універсальної послідовної шини USB» (для Microsoft Windows XP) або «Контролери USB» (для Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7), видаліть пункт Складений USB-пристрій (USB Mass Storage Device).
 • Перезавантажте комп'ютер.

Вимкніть Антивірус, перевірте наявність знімного диска Beeline в «Моєму комп'ютері»: відкрийте папку «Мій комп'ютер», знайдіть знімний дисковод, клацніть правою кнопкою миші і в спадному меню виберіть пункт «Відкрити». Якщо диск відкрився, знайдіть файл Setup.exe або Autorun.exe і запустіть його. При їх відсутності, «очистіть» комп'ютер від залишків попередніх програм самостійно.

Налаштування мережі 3G здійснюється в кілька етапів:

 • Запустіті програму (або ПОСИЛАННЯ) для управління USB-модемом
 • Перейти в розділ «Налаштування»
 • Вібрато пункт «Налаштування мережі»
 • Віставіті «Режим Вибори мережі» - «Автоматично»
 • Віставіті «Пріоритет Вибори мережі» - Тільки «3G» (або «WCDMA (UMTS)»)
 • Натиснути кнопку «Зберегти».

Ви можете користуватися USB-модемом «Білайн» в будь-якому місці зони дії мережі «Білайн».

USB-модем можна одночасно підключити до одного комп'ютера. Це не залежить від того, де він знаходиться: на роботі, вдома або за містом. Одночасно в одному місці підключити кілька комп'ютерів до інтернету ви можете за допомогою 3G / 4G Wi-Fi-роутера.

Цей пристрій отримує інтернет з мережі 3G / 4G і розподіляє його за допомогою Wi-Fi точки доступу. З 3G / 4G Wi-Fi-роутером одночасно можуть працювати до 5 пристроїв.

Не рекомендується використання різних модемів на одному комп'ютері без деінсталяції програмного забезпечення та драйверів. Спільне використання USB-модемів на одному комп'ютері може призвести до конфлікту програмного забезпечення, драйверів і пристроїв в операційній системі, встановленої на ваш комп'ютер.

Модеми розрізняються за зовнішнім виглядом і мають незначні відмінності в інтерфейсі програми, з якою встановлюється на робочий комп'ютер. Технічні характеристики модемів ZTE і Huawei одного класу схожі.

Ми не гарантуємо сумісність USB-модема «Білайн» з OC Linux. Інформація про сумісність USB-модема з різними операційними системами розміщена на упаковці і в довіднику абонента.

Для настройки програмного забезпечення модему скористайтеся інструкцією в розділі «Модеми та установки».
Список операційних систем (ОС), з якими працює програмне забезпечення (ПО) USB-модема, зазначений на упаковці та в інструкції, що додається до USB-модему. Якщо ОС вашого комп'ютера відсутня в списку, то коректна робота USB-модему не гарантується. У цій ситуації необхідно оновити версію програмного забезпечення модему до версії, в якій присутня підтримка вашої ОС або придбати новий USB-модем, в разі якщо технічна підтримка вашої моделі USB-модема припинена.

Кнопка «Підключити» може бути неактивна, якщо встановлено два USB-порту і пріоритетним обраний не той порт, до якого підключений модем.

Під'єднайте модем в інший кінець USB, відкрийте заново програму USB-модем «Білайн».

Для усунення розривів з'єднання необхідно переключити режим (тип) мережі (2G / 3G) в розділі «Налаштування». Якщо розриви з'єднання відбуваються в обох стандартах, потрібно звернутися в сервісний центр для тестування модему.

Помилка «-4». Спроба активувати стартову суму, але на SIM-карті немає стартової суми. Щоб не виникала ця помилка, потрібно припинити активувати стартову суму (натиснути скасування) і далі діяти за інструкцією (підключитися за допомогою активного профіль).

Помилка 4. см. помилка «-4»

Помилка 5. Часто поява помилки №5 при підключенні до інтернету пов'язане з активною функцією «Анти-дозвон» в Настройках антивіруса «Касперський» (або аналогічного). Вимкніть цю функцію. Якщо це не допомогло, перевстановити програму «USB-Модем Білайн».

Помилка 57. см. помилка «-4»

Помилка 619, 628. Пристрій знаходиться поза зоною дії мережі або послуга передачі даних не можна використовувати на SIM-картою. Для усунення переведіть режим (тип) мережі (2G / 3G) в розділі «Налаштування».

Помилки 718, 720. Збій протоколу TCP / IP. Неможливо з'єднатися з віддаленого комп'ютера. Можливо, буде потрібно зміна мережевої настройки. Для усунення необхідна перевстановлення або відновлення операційної системи.

Помилка 633,797. Модем або інший пристрій зв'язку вже використовується, або не налаштоване. Для помилки 797: Помилка з'єднання, оскільки модем не знайдено або зайнятий.
Для усунення необхідно переустановити програму «USB-Модем Білайн» або перевстановити драйвер модему.

Помилка 678. Віддалений комп'ютер не відповідає. Натисніть кнопку Додатково або зверніться до Центру обслуговування за допомогою, вказавши номер помилки.
Для усунення переведіть режим (тип) мережі (2G / 3G) в розділі «Налаштування».

Помилка 692. У модемі або іншому пристрої зв'язку сталася апаратна помилка (692).
Усунення: перевстановити драйвер модему. Примітка: при частій появі необхідно перевірити модем на іншому комп'ютері (підключити модем до іншого комп'ютера і перевірити його роботу) або звернутися в сервісний центр.

Помилка 0x84000011. Для усунення перевірити, яка точка доступу відкрита на SIM. В інтерфейсі програми вписати вірну APN.
Карта передачі даних вже використовується. Така помилка виникає, якщо підключення встановлено і відбувається повторна спроба встановлення з'єднання (або процес не відповідає). Необхідно перезавантажити комп'ютер, або знайти згорнуте підключення в панелі завдань.

Неможливо з'єднатися з профілем ... см. «Помилка 619»

Невірні налаштування профілю або APN см. «Помилка 619»

Невизначена помилка 5. см. «помилка 5»

Вимкніть Захист антивіруса. см. «помилка 5»

Підніміть трубку і наберіть номер або попросіть це зробити оператора. В цьому випадку необхідно встановити Windows. Натисніть Пуск / Панель управління, Мережеві підключення / Додатково (вгорі) і зніміть позначку з пункту «Набір номера через оператора».

Набір номера не вдався.
Виникає на універсальних модемах інших компаній, в програмі управління модемом, невірно прописано APN. Виберіть пункт «Зміна APN» і дотримуйтесь рекомендацій.

Access violation. З'являється одне або кілька вікон з написом Access violation.
Для усунення переустановите програму «USB-модем Білайн». При установці виберіть інше розміщення кінцевої папки, тобто, якщо раніше модем був встановлений на диску C, то вибрати диск D, якщо диск один, то змінити папку установки.

Необхідно повністю видалити програмне забезпечення, налаштування, драйвери USB-модема, який використовувався раніше.
Якщо програма, встановлена ​​до попереднього модему, вже видалена, то необхідно очистити операційну систему від тимчасових файлів і налаштувань, внесених програмним забезпеченням попереднього модему. Зробити це можна самостійно (якщо ви досвідчений користувач персонального комп'ютера), вручну або скористатися спеціальними програмами для очищення операційної системи від зайвих файлів і програм.
У разі, якщо це не допоможе, потрібно перевстановити операційну систему на комп'ютері.

 1. Відключити новий модем і видалити програмне забезпечення нового модему.
 2. Перезавантажити персональний комп'ютер.
 3. Видалити програмне забезпечення старого модему (модем повинен бути відключений).
 4. Перезавантажити програмне забезпечення.
 5. Повторно встановити програмне забезпечення нового модему згідно додається до нього.
 6. Перезавантажити комп'ютер і продовжити роботу.
 • для Windows ХР: Пуск - Панель управління - Перехід до класичного вигляду - Установка і видалення програм - «USB-модем« Білайн »- Видалити.
 • для Windows 7 і Vista: Пуск - Панель управління - Класичний вид - Програми та засоби - «USB-модем« Білайн »- Видалити.

Шляхи виправлення помилки при установці драйверів:

Варіант 1:

 • вимкніть модем,
 • перезавантаження комп'ютера
 • відкрийте Диспетчер пристроїв, знайдіть розділ «Контролери універсальної послідовної шини USB» (для Microsoft Windows XP) або «Контролери USB» (для Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7), видаліть пункт Складений USB-пристрій (USB Mass Storage Device).

Варіант 2:

 • вимкніть модем,
 • видаліть програмне забезпечення через Панель управління / Установка і видалення програм,
 • встановіть програмне забезпечення заново.

Для Microsoft Windows 7:

 • правою клавішею миші на значку «Мій комп'ютер», виберіть у спадному меню пункт «Управління»,
 • у вікні, відкрийте «Диспетчер Пристроїв», далі - «Інші Пристрої». Зазвичай при некоректній установці драйверів пунктів буде 3 і вони будуть виділені жовтим знаком оклику. Клацніть правою клавішею миші на останній пункт і виберіть "Оновити драйвер»,
 • потім виберіть «Пошук драйвера на цьому комп'ютері». Натисніть «Огляд», вкажіть шлях до настановної папці (за замовчуванням С: \ Program Files \ Мобільний офіс або назва модему, наприклад, ZTE \ Drivers),
 • натисніть «Далі» і повторіть операцію з рештою двома драйверами.

Важліво! Якщо при оновленні драйвера Microsoft Windows 7 видає помилку, необхідно завантажити драйвери з сайту.

Слід враховувати, що для збільшення шансів вирішити цю проблему підключення модему необхідно виконувати схожі дії, дані в інструкції, незалежно від приналежності пристрої (МТС, Білайн, Мегафон) при наявності такої можливості.

Причини і способи усунення проблем 4G модему МТС

 1. Перш за все, при наявності яких-небудь проблем в роботі модемів, має сенс провести переустановлення МТС Connect Manager. Це, як правило, усуває наявні неполадки з імовірністю 90%.
 2. У разі неможливості провести які-небудь дії з модемом (підключити пристрій, створити драйвера) через відмову в доступі, необхідно відкрити програму від імені адміністратора.
 3. Неможливість підключення МТС модему може бути викликана блокуванням номера, найчастіше через відсутність грошей на рахунку. В цьому випадку потрібно перевірити чи підключена послуга GPRS і активний чи наявний номер МТС (не повинен бути блокований). Крім того, необхідно перевірити наявність реєстрації сім-карти в мережі. Зробити це можна в програмі МТС Connect. Також, можна спробувати перемістити сам пристрій в інший USB-порт, або, при наявності кабелю, протягнути його до вікна.
 4. Якщо з'являється - «Підключення перервано віддаленим комп'ютером», причину проблеми слід шукати у відсутності сім-карти, або в не введення пін-код.
 5. Також, пристрій може не працювати через некоректно встановленого драйвера. Для усунення подібної проблеми потрібно перевстановити драйвер модему і програму роботи з ним.
 6. При наявності запису - «Запит прострочений», необхідно перевстановити МТС Connect Manager.
 7. Неправильно введене ім'я користувача, або пароль також можуть бути причиною відсутності підключення пристрою. Для усунення проблеми слід внести в налаштуваннях точки доступу вірні дані.
 8. У разі помилки під номером 666, слід шукати неполадки в роботі драйвера пристрою (в цьому випадку його необхідно переустановити), або в роботі самого пристрою або мережевого кабелю . В цьому випадку потрібно звернутися в салон МТС.
 9. Якщо з'являється - «Віддалений комп'ютер не відповідає», необхідно перевірити настройки в МТС Контент Менеджер. При цьому, у відповідному пункті налаштувань потрібно вибрати тип мережі «Тільки 3G». Якщо це не допомогло, то слід звернути увагу на тих же налаштуваннях «Тільки EDGE / GPRS».

Причини і способи усунення проблем 4G модему Мегафон

 1. Насамперед слід перевірити наявність позитивно балансу в програмі Мегафон Інтернет. При його відсутності, рахунок слід поповнити, після чого обов'язково потрібно перезавантажити комп'ютер і спробувати знову підключитися до інтернету.
 2. У разі, якщо модем не був коректно визначений системою, необхідно увійти в програму Мегафон Інтернет і перейти на вкладку "Інструменти» - «Налаштування / Опції». При наявності точки навпроти RAS, її слід переставити на NDIS. При зворотній ситуації необхідно виконати протилежні дії. Далі, можна знову спробувати підключитися до мережі Мегафон.
 3. Проблема може бути викликана і недостатнім рівнем сигналу мережі Мегафон. Для його визначення можна також скористатися програмою Мегафон Інтернет. Якщо сигнал становить менше 40%, то пристрій бажано перенести якомога ближче до вікна. У цьому може допомогти покупка USB-подовжувача.
 4. Причиною виникнення проблем з підключенням до інтернету можуть стати невірні настройки профілю в програмі Мегафон Інтернет. Для недопущення подібних проблем потрібно в тій же програмі Мегафон Інтернет коректно створити власний профіль.

Для недопущення подібних проблем потрібно в тій же програмі Мегафон Інтернет коректно створити власний профіль

Причини і способи усунення проблем 4G модему Білайн

 1. Як не дивно, основною причиною того, що Білайн модем не підключається є банальна відсутність позитивно балансу на рахунку Білайн. Причина цього (крім того, що абонент сам прострочив щомісячні платежі) полягає в повільній роботі білінгових систем провайдерів. Так, Білайн через інтернет можна деякий час користуватися і при негативному балансі. У зв'язку з цим, щоб уникнути проблем з виходом в інтернет, в разі скрутній ситуації, необхідно звернутися в технічну підтримку Білайн і дізнатися чи не є номер заблокованим. Якщо це так, то потрібно попросити співробітника Білайн його розблокувати.
 2. Крім того, бажано використовувати на комп'ютері додаток firewall. З його допомогою можна з легкістю переглядати інформацію про те, які з додатків витрачають занадто багато трафіку або блокують модем, і при бажанні відключати їх.

З його допомогою можна з легкістю переглядати інформацію про те, які з додатків витрачають занадто багато трафіку або блокують модем, і при бажанні відключати їх


Чому багато користувачів звертаються до мобільного інтернету навіть в домашніх умовах?
А ви не забули внести абонентську плату?
Чи не відвідували ви останнім часом підозрілі сайти?
Давно чистили комп'ютер від пилу?
Як вилікувати комп'ютер від вірусів?
Що робити, якщо модем Білайн не вдалося підключитися до інтернету?
Раніше у вас все відмінно працювало, а от сьогодні перестало?
Або ж ви тільки що стали щасливим володарем новенького модему?
Навіщо тоді платити більше?
Чому так?