Моди для World of Tanks - тотальна перевага!

 1. зміст
 2. 2. Краще моди для World of Tanks
 3. 3. Установка модов для World of Tanks
 4. 4. Опис модів для World of Tanks
 5. 5. Покращений зум
 6. 6. Статистика гравців
 7. 7. Активація сервісів статистики
 8. 8. Видалення модов
 9. 9. Оновлення
 10. 10. Посилання

Кращі моди для World of Tanks, які потрібно встановити, щоб отримати значну перевагу над противником.

У минулій статті ми говорили про настройках World of Tanks , Які мають першочергове значення для ефективної гри, а зараз ми розглянемо кращі модифікації ігрового клієнта, які дозволять розкритися вашому потенціалу на повну!

зміст

зміст

1. Так чи потрібні моди

Якщо ви ще не встановлювали моди, то даремно, так як вони дають значну перевагу над противником! З модами ви зможете стріляти точніше, вчасно піти від обстрілу, дізнатися де знаходиться не засвітився противник, ніж він за вами стріляє і багато іншого!

Але не всі моди однаково корисні. Деякі з них тільки відволікають і знижують продуктивність гри. Я розповім вам про кращих модах, які з них потрібно встановлювати обов'язково всім, а від яких краще утриматися.

2. Краще моди для World of Tanks

Я використовую популярний збірник модів (модпак) від Джова, так як він містить найбільш корисні і якісні моди.

Завантажити модпак, додаткові файли і повний опис модов з рекомендаціями ви можете в розділі « посилання ».

Також на сторінці завантаження ви зможете подивитися відео від автора модпака. А тепер докладно про те як правильно встановлювати моди і рекомендації по їх використанню, засновані на великому особистому досвіді

3. Установка модов для World of Tanks

Якісно виконаний інсталятор модпака робить установку модов дуже простий. Запустіть завантажений модпак і кілька разів натисніть кнопку «Далі» поки не дійдете до наступного вікна.

Рекомендую завжди залишати «Видалити всі встановлені моди», тоді не виникне проблем сумісності і все буде працювати стабільно. У наступному вікні прийміть умови ліцензійної угоди та натисніть «Далі».

Зазвичай інсталятор сам визначає де встановлена ​​гра, але про всяк випадок перевірте, що шлях вказано правильно. У разі помилки натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть папку з грою.

Тепер залишилося вибрати галочками бажані моди і підтвердити установку.


Для досягнення найбільшого комфорту і ефективності в грі рекомендую використовувати якісну мишку , краще ігрову з додатковими клавішами. Миша A4Tech XL-740K

4. Опис модів для World of Tanks

При наведенні мишки на кожен пункт з'являється короткий опис, а в деяких випадках навіть картинка як виглядає цей мод в грі.

Я рекомендую встановити наступні найкорисніші моди.

Приціл «Як у Джова» Дуже простий і зручний приціл у вигляді білого перехрестя, який стає зеленим якщо ваш снаряд пробиває броню противника і червоним якщо не пробиває Індикатор масштабування Показує поточне збільшення в прицілі Індикатор напрямку обстрілу Показує напрямок звідки по вам стріляли Відключення випадкової стрілянини по своїм і трупах Постріл не відбудеться, якщо приціл наведений на союзника або знищений танк Напрямок стовбурів на міникарті Показує куди зараз цілиться ворог Індикатор найближчого ворога Показув ет напрямок і відстань до найближчого ворога Відключення тремтіння динамічної камери Приціл не тремти при стрільбі на ходу NoScroll - коліщатко не переключає автоматично в снайперський режим Приціл снайпера буде включатися тільки за допомогою клавіші «Shift» на клавіатурі 4-х ступінчастий снайперський приціл Збільшує зум в снайперський приціл покращений калькулятор броні ворогів Колір прицілу буде змінюватися з урахуванням кута входження снаряда Видалення бруду в снайперський режимі приціл снайпера стане чистіше Збільшення часу відображення лампочки ампочка буде відображатися 10 секунд Панель пошкоджень «Як у Джова» Панель в лівому кутку стане яскравішим і буде показувати хто і чим вас пробив Відображати непробиття в балці Буде також відображатися хто і чим вас не пробив Білі збиті гусениці Будуть добре видно танки зі збитими гусеницями Збільшення дальності видимості Прибирає туман з прицілу Додаткові фільтри списку танків Тонша вибірка танків, на яких ви хочете виходити в бій Рівень боїв і майстерності в списку танків Додає інформацію про рівень боїв і ефективності н іконки танків в ангарі Детальні описи умінь і навичок Додає точну інформацію про вплив умінь і навичок Годинники Додає поточний час в ангарі і бою Запам'ятовування останнього сервера Підставляє при вході в гру той сервер, на якому ви зазвичай граєте Альтернативні маркери техніки Більш гарні інформативні значки над танками з можливість подальшого включення рейтингу ефективності гравців в бою міні-карта з сонаром Покращена міні-карта з відображенням назв танків, кіл огляду і засвіти Маркери засвіти в вухах кома ди Допомагають визначити де можуть перебувати танки противника, які ще не засвітилися Зображення лампочки Більш яскраві й помітні картинки засвіти Сирена пожежі Допомагає швидше помітити, що ви горите Озвучка «Шостого почуття» Допомагає швидко піти від засвіти

Галочки з модів, які ви не хочете встановлювати, потрібно зняти. Детальний опис всіх модов, їх плюси і мінуси, вплив на продуктивність ви можете скачати в розділі « посилання ».

Якщо вашому комп'ютеру катастрофічно не вистачає продуктивності, задумайтеся над встановленням нової відеокарти рівня GTX 1050 Ti або 1060. Відеокарта MSI GTX 1050 Ti

5. Покращений зум

За замовчуванням в модпаке встановлені значення зуму прицілу 2x, 4x, 8x, 16x, 25x. Я експериментував з різними значеннями зума шляхом правки конфігурації прицілу і прийшов до висновку, що зум 2x взагалі в принципі ні до чого, тому що такого збільшення завжди бракує. Зум 25x навпаки має дуже велике наближення і тільки збиває з пантелику, так як при такому збільшенні втрачається почуття реального відстані до цілі. Крім того, така кількість перемикань зуму збільшує час прицілювання.

Я визначив, що кращими значеннями зума є 5x, 10x, 20x і пропоную вам спробувати такі значення, думаю вам сподобається Я зробив спеціальний файл, який потрібно запустити і встановити в папку з модами:

... \ World of Tanks \ res_mods \ номер патча

Наприклад, у мене гра встановлена ​​в папку «GAMES» на диску «C» і версія патча 0.9.12:

C: \ GAMES \ World of Tanks \ res_mods \ 0.9.12

Якщо ви вказали папку правильно, має з'явитися повідомлення для підтвердження заміни файлу. Натисніть «Так для всіх».

Після цього у вас буде зручний триступеневий зум 5x, 10x, 20x і ви зможете стріляти точніше

Завантажити цей файл можна в розділі « посилання ».

6. Статистика гравців

Статистика гравців - це ще одне потужне знаряддя перемоги! За статистикою можна визначити на скільки небезпечний ваш противник і чи варто їхати за вашим союзником. Я скоригував деякі файли мода статистики таким чином, щоб в бою над усіма танками відображався рейтинг ефективності гравця.

За цим цифрам можна визначити на скільки сильним є гравець. Крім того, вони фарбуються в різні кольори і запам'ятовувати їх немає необхідності.

Раджу вкрай акуратно ставитися до блакитних і фіолетовим противникам і не рватися в бій за червоними або оранжевими. Щоб не відволікати свою увагу в бою, не дивіться на ці цифри заздалегідь, а тільки коли зіткнетеся з противником або будете думати їхати чи за союзником.

Крім цього, рейтинг ефективності гравців буде відображатися на екрані завантаження бою, в бою при натисканні клавіші «TAB» і в вухах команд. Також ви будете бачити ймовірність перемоги вашої команди і рівень бою.

Ці цифри не можна сприймати буквально. Але якщо ймовірність перемоги 30%, рівень бою 10, а ви на танку 8-го рівня, то ми не летите в раш (атаку), а краще займіть оборонну позицію і підтримуйте ваших союзників в найбільш гарячих точках.

Якщо ймовірність перемоги 60-70% і ви в топі (верхні місця в списку команд), то не варто сидіти в кущах, дійте більш агресивно, але обдумано.

Мені ця статистика не раз допомагала приймати правильні рішення в бою і сьогодні я ділюся з вами своїми настройками. Я зробив спеціальний файл, який потрібно запустити і встановити в папку з грою:

... \ World of Tanks

Наприклад, у мене гра встановлена ​​в папку «GAMES» на диску «C»:

C: \ GAMES \ World of Tanks

Якщо ви вказали папку правильно, має з'явитися повідомлення для підтвердження заміни файлів. Натисніть «Так для всіх».

Після цього потрібно активувати сервіси статистики.

Для того, щоб більш повно насолодитися командною грою рекомендую використовувати гарну ігрову гарнітуру . Навушники A4Tech Bloody G430

7. Активація сервісів статистики

Через високу навантаження на сервера було введено обмеження на використання сервісів статистики. Тепер їх необхідно активувати вручну кожні 14 днів, але робиться це швидко і просто.

Зайдіть на сайт, натисніть на посилання «Увійти» в правому верхньому кутку і виберіть ваш регіон.

Введіть ваш e-mail і пароль, які ви використовуєте для входу в гру, цифри, зображені на картинці і натисніть «Увійти».

Натисніть «Підтвердити» для повернення назад на сайт активації статистики.

При наступних активаціях підтвердження доступу вже може не турбуватися.

Натисніть «Активувати сервіси» (або «Activate services»).

Після цього зайдіть в меню «Налаштування» і включіть бажані опції. На скріншоті нижче виділені опції, які рекомендується включити, щоб статистика у вас відображалася також як і у мене.

Якщо все зроблено правильно, то при наступному запуску гри почне відображатися статистика гравців над танками і в командах. Через 14 днів статистика відображатися перестане і сервіси потрібно буде активувати повторно. Але це вже повинно зайняти менше часу. Досить буде зайти на сайт і натиснути посилання «Активувати сервіси».

8. Видалення модов

Не турбуйтеся про те, що моди викличуть якісь проблеми в грі, так як вони не змінюють файли гри. Але якщо все-таки проблеми виникли, ви хочете встановити інші моди або вони вам просто набридли, то їх завжди можна легко видалити.

Натисніть кнопку «Пуск», зайдіть в «Панель управління» і виберіть «Видалення програми».

Знайдіть у списку модпак, виділіть її мишкою і натисніть «Видалити».

Після цього всі моди повинні піти і гра буде невинно чистою як і раніше

Якщо ваш комп'ютер працює не так швидко як хотілося, встановіть SSD диск і ви отримаєте значний приріст продуктивності! Жорсткий диск A-Data Ultimate SU650 120GB

Для того, щоб видалити моди вручну, зайдіть в папку «World of Tanks \ res_mods» і видаліть всі папки та файли, крім папки з номером останнього патча. Папку з номер останнього патча потрібно не видаляти, а зайти в неї і видалити всі файли, сама папка повинна залишитися порожній.

В результаті в папці «res_mods» у вас повинна залишитися тільки одна порожня папка з номером останнього патча.

9. Оновлення

З моменту публікації статті відбулися деякі зміни.

Рейтинги ефективності замінені зірочками небезпеки / корисності гравця.

Для включення колірної індикації в залежності від рейтингу гравця, при установці модпака поставте галочки:
 • Альтернативні маркери техніки
 • Іконки фокуса / захисту (за бажанням)
 • «Зірочки» небезпеки / корисності гравця

Не забудьте активувати статистику на сайті XVM. Після цього над усіма танками будуть відображатися кольорові зірочки:

 • Червоний - слабкий гравець
 • Жовтий - середній гравець
 • Зелений - хороший гравець
 • Синій - сильний гравець

10. Посилання

За посиланнями нижче ви можете завантажити модпак і корисні додатки до нього, а також повний опис всіх модов.

Навушники A4Tech Bloody G500
Клавіатура A4Tech Bloody B130
Миша A4Tech Bloody A91

Дополнительная информация

rss
Карта