Модулі WordPress для установки favicon для браузерів

 1. Модулі WordPress для установки favicon
 2. Плагін FavIcon Switcher
 3. Установка плагіна FavIcon Switcher
 4. Налаштування плагіна Favicon Switcher
 5. Плагін All In One Favicon
 6. Налаштування плагіна All In One Favicon
 7. Favicon by RealFaviconGenerator
 8. Custom Favicon
 9. висновок
 10. свіжі плагіни

Модулі WordPress для установки favicon

Favicon підвищує привабливість вашого сайту WordPress в браузері. WordPress плагіни для Favicon включають інструменти для зміни Favicon без зміни коду теми і дозволяють завантажувати свій власний фавікон або генерувати динамічний фавікон для будь-яких платформ.

Варто зазначити, що з розвитком WordPress практично всі автори тим стали додавати інструмент створення favicon в налаштування тем.

На сайті я вже писав статтю, як встановити favicon сайту WP за допомогою вставки кодів в шаблон теми. У цій статті запропоную кілька плагінів для створення іконок вашого сайту WordPress.

Плагін FavIcon Switcher

Сторінка плагіна: https://ru.wordpress.org/plugins/favicon-switcher/. Даний доданок не тестувався з останніми 3 значними випусками WordPress.

За допомогою плагіна FavIcon Switcher ви зможете встановити кілька іконок для різних функціональних сторінок.

 • Можна поставити favicon за замовчуванням на весь сайт,
 • Можна встановити окрему іконку для admin панелі,
 • Для сторінок з будь-якими обраними словами, що знаходяться в URL сторінок.

Кількість іконок не обмежена. Працює плагін на основі правил створених URL match (може знайти URL-адресу в тексті, з протоколом або без нього). Локалізована для російської мови частково. Картинки для іконок завантажуються в папку: / wp-content / uploads / favicon /

Установка плагіна FavIcon Switcher

встановіть плагін будь-яким доступним способом:

 1. На вкладці Модулі → Додати новий, знайти плагін по слову і послідовно натиснути на кнопки: Встановити і Активувати.
 2. Завантажити плагін зі сторінки плагіна в WordPress.org, завантажити архів, що скачав на сайт через Додати плагін → Завантажити в меню «Додатки» і активувати плагін;
 3. Завантажити плагін зі сторінки плагіна в WordPress.org. Розпакувати архів і завантажити всі папки плагіна на сайт в папку wp-content / plugins. Потім, активувати плагін в меню Консоль → Модулі → Встановлені.

Налаштування плагіна Favicon Switcher

Для настройки плагіна FavIcon Switcher потрібно увійти на вкладку Модулі → Встановлені. Знайти рядок з плагіном FavIcon Switcher і натиснути «Налаштування».

В налаштуваннях плагіна є кілька пунктів для вибору місця устанавка фавікона. Перший пункт за замовчуванням іконка на весь сайт. В інших пунктах можна встановити інші іконки для окремих сторінок. Сіснтаксіс налаштувань наступний:

 1. . * \ / Wp-admin \ /.* - favicon для адміністративної панелі;
 2. . * Category. * -Favicon для сторінок зі словом category;
 3. . * Slovo. * - favicon для сторінок, в адресі якої є слово "slovo".

Плагін All In One Favicon

Офіційна сторінка плагіна All In One Favicon на WordPress.org ( https://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-favicon/ ).

Плагін All In One Favicon створює і розміщує будь-які картинки форматів ico, png, gif як іконок вашого сайту. Визначено два місця розміщення іконок: на фронтальній (загальнодоступною) частини сайту і в admin панелі сайту.

Завантажувати картинки для іконок можна як по URL картинки, так і безпосередньо з вашого (локального) комп'ютера. Розмір картинки не має значення. Плагін русифікований в повному обсязі. Картинки для іконок завантажуються в папку: / wp-content / uploads / Рік / Місяць

Рік і Місяць в патчі це папки завантаження всіх фото сайту, якщо ви поставили галочку в налаштуваннях Параметри >>> Медіафайли.

Встановлюється плагін будь-яким з можливих способів установки плагінів. Після установки не забудьте плагін активувати.

Налаштування плагіна All In One Favicon

Для настройки плагіна необхідно увійти: Консоль → Параметри → All In One Favicon. У вікні завантажуємо потрібні картинки для favicon сайту, і, звичайно ж, зберегти всі зроблені зміни.

Ще плагіни WordPress для установки favicon.

Favicon by RealFaviconGenerator

Сторінка плагіна: https://ru.wordpress.org/plugins/favicon-by-realfavicongenerator/

Цей унікальний плагін створює динамічний фавікон для будь-якого браузера і будь-якої платформи, включаючи Windows 8 і платформи для мобільних пристроїв.

Створюйте та налаштовуйте іконку сайту для настільних браузерів, iPhone / iPad, пристроїв Android, планшетах Windows 8 і інших. За лічені секунди створіть іконку, яка відмінно виглядає на всіх основних платформах.

Custom Favicon

Сторінка плагіна: https://ru.wordpress.org/plugins/custom-favicon/. Плагін оновлювався на початку 2015 року та доданок не тестувався з останніми 3 значними випусками WordPress.

Простий плагін для генерації і додавання користувацького фавікона для сайту WordPress.

висновок

Як завжди WordPress пропонує два принципових варіанти виконання завдання. В даному випадку було завдання зробити favicon для сайту. Можна встановити favicon вставивши код в шаблон сайту (про це читати в окремій статті - посилання вгорі) або використовувати плагіни WordPress для установки favicon.

свіжі плагіни

Ще плагіни WordPress для установки favicon, протестований на версії WP 4.9.5.

Genie WP Favicon

 • https://ru.wordpress.org/plugins/genie-wp-favicon/

Very Simple Favicon Manager

 • https://ru.wordpress.org/plugins/very-simple-favicon-manager/

azurecurve Multisite Favicon

 • https://ru.wordpress.org/plugins/azurecurve-multisite-favicon/

PWD WP Favicon

 • https://ru.wordpress.org/plugins/pwd-wp-favicon/

© www.wordpress-abc.ru

Інші статті розділу: Модулі


Статті пов'язані з теми:

Дополнительная информация

rss
Карта