модульні системи в графічному дизайні скачати книгу

Формат: Pdf
Розмір:. MB
Завантажено: раз

Це науково доведений факт, і дизайнер повинен постійно Йозеф Мюллер-Брокманн (1914-1996) - графічний дизайнер і викладач, один з найвідоміших і яскравих представників швейцарської дизайнерської школи. Автор на прикладах розповідає про застосування модульної сітки в дизайні книг, періодичних видань, корпоративної поліграфії, виставкових просторів, наводить історичні зразки архітектури, типографіки та дизайну і переконливо доводить універсальність і ефективність модульного методу проектування. Графічні роботи Мюллера-Брокманом є визнаним зразком простоти в дизайні і тонкого використання типографіки, форми і кольору, і продовжують впливати на багатьох сучасних дизайнерів.

Автор на прикладах розповідає про застосування модульної сітки в дизайні книг, періодичних видань, корпоративної поліграфії, виставкових просторів, наводить історичні зразки архітектури, типографіки та дизайну і переконливо доводить універсальність і ефективність модульного методу проектування. Графік і друкар за допомогою модуля роблять рекламу, проспекти, каталоги, книги, журнали, дизайнер виставок створює концепцію експозиції, стендів, рекламних дисплеїв і так далі.

Структуруючи за допомогою модульної сітки площині і простір, дизайнер отримує можливість організувати тексти, фотографії і графічні зображення за принципами об'єктивності і функціональності. Модуль використовується друкарями, графіками, фотографами і дизайнерами виставок для вирішення двох-і тривимірних візуальних завдань. Інформація з ясно і логічно розташованими заголовками, підзаголовками, текстами, ілюстраціями і підписами до них не тільки швидше і легше читається, вона краще розуміється і відкладається в пам'яті. Книга являє собою докладний посібник з використання модульної системи в графічному дизайні і оформительской роботі.

Модульні системи в графічному дизайні. Посібник ... 1 Жовтня 2015 ... Книга являє собою докладний посібник з використання модульної системи в графічному дизайні і оформительской ... Awdee. Графічний дизайн запис закріплена - Стіна ... Гроші при цьому не знімуть, і місяць можна читати реально безкоштовно. Промокод ...... Книга «Модульні системи в графічному дизайні. Посібник для ...
  • матеріали для підготовки до обов'язкового іспиту з німецької мови книга скачати
  • скачати книгу О.В. Дибіна ознайомлення з предметним і соціальним оточенням середня група
  • скачати книга як говорити щоб діти слухали і як слухати щоб діти говорили
  • Авдєєва Стеркиной основи безпеки дітей дошкільного віку скачати книгу
  • скачати Благовещенська Т.А. перші уроки англійської. книга для занять з дошкільнятами
  • олег Бубела все книги по порядку списку вбивця скачати
  • п'ятдесят відтінків сірого книга скачати в форматі txt
  • скачати касова книга в електронному вигляді для України
  • скачати книга бажань через торрент в хорошій якості
  • скачати книга обліку доходів і витрат при УСН 2016

Модульні системи в графічному дизайні ... - BookmateЧітать онлайн «Модульні системи в графічному дизайні. Посібник для ... Друзі, редактори та експерти допоможуть знайти нові цікаві книги. Модульні системи в графічному дизайні. Посібник ... - PinterestМодульние системи в графічному дизайні. ... doc, fb2, epub] Тоні Шварц - Бізнес бібліотека скачати книги безкоштовно без реєстрації INWIT.Ru ... модульні системи в графічному дизайні скачати книгу

Дополнительная информация

rss
Карта