Моніторинг соціальних мереж. Як налаштувати? | Milk You

  1. Навіщо вам моніторинг соціальних мереж? Кількість соціальних мереж та інших сайтів, де може обговорюватися...
  2. Google Alerts
  3. Babkee
  4. IQBuzz
  5. BrandSpotter

Навіщо вам моніторинг соціальних мереж?

Кількість соціальних мереж та інших сайтів, де може обговорюватися ваш бренд, невблаганно наближаються до тисячі. Додайте до цього сайти, блоги, журнали і ви зрозумієте, наскільки великий потік інформації, який потрібно постійно відстежувати. У всьому цьому різноманітті обговорень, коментарів, повідомлень і публікацій не просто виловити всі згадки про вашу компанію. Але недостатньо просто знати про згадках, важливо швидко реагувати на повідомлення, що загрожують вашій репутації в інтернеті. На щастя, існує безліч як платних, так і безкоштовних сервісів моніторингу соцмереж.

Яндекс Блоги

http://blogs.yandex.ru

Один з найбільш доступних інструментів для управління репутацією компанії в інтернеті. Доступний він не тільки тому що безкоштовний, цим сервісом дуже легко користуватися і налаштовувати. Яндекс здійснює моніторинг всіх основних блогів і соціальних мереж, включаючи Livejornal, Facebook, Twitter, Вконтакте, а так само форуми і коментарі. Даного сервісу досить для нескладних проектів з управління репутацією в мережі з невеликою кількістю найменувань для аналізу.

Даного сервісу досить для нескладних проектів з управління репутацією в мережі з невеликою кількістю найменувань для аналізу

Сервіс дозволяє налаштувати RSSленту з повідомленням про появу нових повідомлень на пошту, що особливо корисно щоб оперативно захищати репутацію в інтернеті. У той же час, у даного інструменту вкрай обмежений функціонал з аналізу результатів пошуку. По суті, вам доведеться самим переглядати всі повідомлення, визначати тональність згадувань і частоту в тому чи іншому джерелі, що для великих проектів вкрай незручно.

Google Alerts

https://www.google.com/alerts

Сервіс практично ідентичний попередньому, але є і ряд відмінностей. Google краще індексує сайти новин і показує результати пошуку, при цьому не дуже добре справляється з соціальними мережами. Унікальною фішкою сервісу є можливість пошуку по відео і книгам, правда це актуально не для багатьох бізнесів.

Унікальною фішкою сервісу є можливість пошуку по відео і книгам, правда це актуально не для багатьох бізнесів

За допомогою цього інструменту можна легко налаштувати оповіщення про появу значущих для ділової репутації вашої компанії матеріалів в інтернеті. Під час налаштування сервісу важливо включити в список оповіщення різні форми написання вашого бренду або товару як, наприклад Leader-web, лідер веб, ледер веб і т.д. На жаль, як і Яндекс Googleнікак не допомагає аналізувати інформацію і більше підходять для відстеження новин по заданій темі.

Babkee

http://www.babkee.ru

Мабуть самий функціональний з безкоштовних сервісів для моніторингу соц. мереж. Безкоштовна версія дозволяє проводити моніторинг двох об'єктів, використовуючи необмежену кількість ключових слів для них. Сервіс вміє аналізувати повідомлення, визначати їх емоційне забарвлення, а так само збирати демографічні дані (стать і вік) їх авторів. З його допомогою можна легко проводити моніторинг всіх основних соціальних мереж і своєчасно боротися з можливим негативом. У той же час, повнота аналізу може бути під сумнівом, так, в нашому прикладі по досить відомому інформаційному приводу було знайдено тільки 10 повідомлень.

У той же час, повнота аналізу може бути під сумнівом, так, в нашому прикладі по досить відомому інформаційному приводу було знайдено тільки 10 повідомлень

На виході отримуємо готову аналітику по географії користувачів, демографії, емоційному забарвленню і можемо вивантажити дані в файл для подальшого застосування. Сайт передбачає що ви можете проводити командну роботу над проектами. Є можливість ставити, доручати і делегувати завдання, що дуже зручно при роботі над невеликими проектами з управління репутацією в інтернеті.

IQBuzz

http://iqbuzz.ru

Це серйозний і професійний інструмент для моніторингу згадок в інтернеті. Функціонал сервісу досить широкий, крім аналізу всіх основних соціальних мереж і блогів, він так само дозволяє аналізувати їх джерела. Сервіс досить розумний і дозволяє оцінювати тональність повідомлень не тільки автоматично, але і вручну. Можна так само набудувати фрази, які сигналізують про негативну або позитивною емоційним забарвленням публікацій. Для обробки великих обсягів даних зручно розбивати їх на рубрики і підрубрики. У IQBuzzдостаточно розумний аналізатор, який видає різні види статистики і може повідомити вас про різкі скачках (наприклад, при інформаційній атаці) і виявляти інформаційні приводи.

У IQBuzzдостаточно розумний аналізатор, який видає різні види статистики і може повідомити вас про різкі скачках (наприклад, при інформаційній атаці) і виявляти інформаційні приводи

Сервіс не дуже дорогий. Після 7-ідневного пробного періоду можна скористатися одним з пакетів вартістю від 7,5 до 70 тис. Руб. у місяць. Або, якщо немає бажання самому налаштовувати сервіс, пропонується замовляти дослідження за допомогою даного сервісу. На виході можна отримувати різні види звітності для маркетологів, бренд-менеджерів, PR-фахівців і ін.

BrandSpotter

http://brandspotter.ru

Даний сервіс передбачає професійне використання, пропонуючи досить широкий спектр матеріалів аналітики. Містить велику кількість різних налаштувань, включаючи автоматично визначаються теми повідомлень, тональність висловлювань, платформи, джерела, пошук за повідомленнями і багато іншого.

Містить велику кількість різних налаштувань, включаючи автоматично визначаються теми повідомлень, тональність висловлювань, платформи, джерела, пошук за повідомленнями і багато іншого

Сам проект досить зручний для агентств і середніх фірм і в меншій мірі для особистого використання. Не так просто розібратися у всьому цьому різноманітті налаштувань. До того ж, пакет послуг вам обійдеться в суму не меншу 20 тис. Руб. За ці гроші ви отримуєте готове рішення для проведення складного моніторингу та управління репутацією в інтернеті.

Звичайно, моніторинг соціальних мереж і управління репутацією в інтернеті сьогодні доступні вже не тільки великим компанія. Все більше середніх і малих компаній розуміють необхідність аналізу громадського думці і своєчасної нейтралізації негативу. Щоб домогтися цього, дуже важливо правильно налаштувати процес моніторингу, що дозволить вам завжди залишатися в курсі всього, що говорять про вас в інтернеті.

Ви хотіли б професійно організувати моніторинг в соціальних мережах для своєї компанії?
Ми можемо вам з цим допомогти!

Сподобалася стаття?

Навіщо вам моніторинг соціальних мереж?
Ви хотіли б професійно організувати моніторинг в соціальних мережах для своєї компанії?
Сподобалася стаття?

Дополнительная информация

rss
Карта