Мотор-колесо EvoWheel перетворить будь-байк в електричний всього за 30 секунд

Трансформація «звичайних» велосипедів в електричні стала вже своєрідною тенденцією

Трансформація «звичайних» велосипедів в електричні стала вже своєрідною тенденцією. Нещодавно ми повідомляли про знімному веломотор Rubbee X і схожому електрокомплектуючих go-e ONwheel , А роком раніше американцями було представлено універсальне мотор-колесо GeoOrbital . Тепер же сінгапурська команда виводить на ринок свій аналогічний продукт.

Інноваційний електроколесо EvoWheel перетворює практично будь-який старий велосипед в новий і швидкий електробайк, менш ніж за 30 секунд. Цей цікавий проект недавно почав кампанію зі збору коштів на Indiegogo. Колесо, кероване спеціальним програмним забезпеченням, здатне збільшити швидкість звичайних велосипедів до 32 км / ч.

Колесо, кероване спеціальним програмним забезпеченням, здатне збільшити швидкість звичайних велосипедів до 32 км / ч

EvoWheel неймовірно зручно в плані установки. Велосипедисту потрібно всього лише замінити звичайне переднє колесо на електричне, використовуючи тільки гайковий ключ. Нове мотор-колесо є в шести різних розмірах (20, 24, 26, 27,5, 29 дюймів і 700C) і, за словами розробників, підійде до понад 95% всіх байків.

Нове мотор-колесо є в шести різних розмірах (20, 24, 26, 27,5, 29 дюймів і 700C) і, за словами розробників, підійде до понад 95% всіх байків

Колесо важить 7,2 кілограма і поставляється з додатком, яке допоможе користувачеві налаштувати оптимальний стиль їзди. Є кілька режимів: тренування, для отримання збалансованої навантаження і прогулянкова їзда - для більшого задоволення від поїздки по парку або скверу. Вбудоване програмне забезпечення враховує вагу, швидкість і розмір велосипеда (і велосипедиста), щоб забезпечити максимальний комфорт. Інтелектуальна система також запам'ятовує переваги їзди і може миттєво вносити корективи.

Інтелектуальна система також запам'ятовує переваги їзди і може миттєво вносити корективи

Для тих, хто не хоче відволікатися на свої смартфон під час поїздки, EvoWheel має додатковий дисплей сумісний з Bluetooth, який можна приєднати до керма велосипеда. Він відображає швидкість пересування, потужність і рівень заряду батареї, а також загальна відстань і час їзди.

на Indiegogo кампанія вже зібрала понад $ 53000 із заявлених $ 35000. EvoWheel, в комплект якого також входить інформаційний дисплей і зарядний пристрій, можна замовити за $ 299. Поставку перших примірників виробник обіцяє почати в червні 2018 року.

Читайте також: Байкшерінговий сервіс на електровелосипед Smoove захоплює міста

Сподобалася стаття? Поділіться нею і буде вам щастя!

Loading ...