МТС представив новий інтернет-тариф з підключаються пакетами трафіку

Мобільний провайдер МТС вивів на ринок нову пропозицію для передачі даних: тарифний план «Інтернет» без абонентської плати та інтернет-послуги Mini, Midi і Maxi Мобільний провайдер МТС вивів на ринок нову пропозицію для передачі даних: тарифний план «Інтернет» без абонентської плати та інтернет-послуги Mini, Midi і Maxi. Підключити новий тарифний план можуть фізичні та юридичні особи, а також індивідуальні підприємці.

Тарифний план «Інтернет» з побайтно тарифікацією розроблений спеціально для планшетів, модемів та інших пристроїв, що використовують мобільний інтернет через SIM-карту. При цьому, підключивши тарифний план «Інтернет», також можна користуватися іншими послугами - відправляти SMS або здійснювати голосові виклики.

Як бонус МТС надає додатковий нічний трафік, яким можна скористатися з півночі до полудня.

Послуга Mini Midi Maxi Сумарний щомісячний трафік 4 ГБ 8 ГБ 12 ГБ Основний трафік 2 ГБ 4 ГБ 6 ГБ Бонусний нічний трафік з 00:00 до 12:00 2 ГБ 4 ГБ 6 ГБ 1 МБ понад пакет, руб. 180 180 180 Вартість в місяць
з ПДВ, руб. 45 600 64 800 84 000

Одним з умови користування нового тарифного плану «Інтернет» є обов'язкова наявність хоча б однієї з послуг: Mini, Midi, Maxi, «3G Лайт», «Безліміт», «Безліміт 2.0» або «Корпоративний безлімітний інтернет» (тільки для юридичних осіб та індивідуальних підприємців).

Тарифний план «Інтернет» з підключеною послугою Mini, Midi або Maxi дозволяє одночасно користуватися і іншими інтернет-послугами МТС, крім лінійки «3G Коннект».

Якщо абонент «Інтернету», який використовує одну з послуг Mini, Midi або Maxi, підключить собі «3G Лайт», то спочатку буде витрачатися трафік в рамках пакетів - 4, 8 або 12 ГБ. Якщо підключити пакет «Інтерн @ йт», то з півночі до 12 ранку витрачається трафік пакета «Інтерн @ йт», а в інший час - трафік по послугах Mini, Midi, Maxi.

Якщо підключити «Гіпер.NET», то трафік буде тарифікуватися цілодобово по 1,2 рубля за мегабайт в рамках послуги «Гіпер.NET». Підключаючи «Безліміт» або «Безліміт 2.0», ви будете користуватися мобільним інтернетом без обмежень по трафіку. У кожному з двох випадків трафік в рамках послуг Mini, Midi, Maxi не витрачається.

Якщо абонент тарифного плану «Інтернет» вирішить відключити всі зазначені послуги, то йому необхідно буде додати не пізніше 1 числа наступного місяця хоча б одну з обов'язкових послуг, інакше йому автоматично додасться послуга Mini.

Вартість послуг Mini, Midi, Maxi списується в повному обсязі в момент підключення послуги і далі 1-го числа кожного наступного календарного місяця. При відключенні послуг Mini, Midi, Maxi невитрачений трафік не обнуляється і може бути використаний до кінця календарного місяця.