МТС: таємничий тариф «хайп»

У МТС прямо-таки інтрига. У регіонах з'явився новий тариф для молоді «хайп», про який буквально по-секрету ми дізнаємося не на офіційному сайті оператора, а з якоїсь там соцмережі - неофіційного Спільноти співробітників МТС.

Тариф запущений з 1 вересня 2017. Наприклад, є він в Казані, але на казанської версії сайту МТС інформації ні-ні.

Чи буде «хайп» в Москві - поки невідомо. Абонентська плата відрізняється в залежності від регіону. Наприклад, якщо в Казані або Самарі вона 300 руб. / Місяць, то для кавказької версії - 370.

Самі параметри такі:

  • 7 Гб інтернет-трафіку. На додачу до нього безлімітні музичні сервіси, ігри, соціальні мережі і ... як не дивно, YouTube.
  • 100 хвилин на всі мережі домашнього регіону і МТС Росії.
  • Понад пакет хвилин - безліміт на МТС Росії.
  • 200 SMS на номери свого регіону.

Тариф діє без роумінгу по всій Росії. Невикористані пакети на наступний місяць не переносяться.

Що мене найбільше здивувало в тарифі - це безлімітний YouTube. Про будь-які обмеження даного відеобезліміта поки нічого не говориться. Справа в тому, що YouTube можна вважати мало не найголовнішим пожирачів трафіку з усіх існуючих. Один мій друг «спускає» на нього 1 Гб в день і постійно скаржиться мені на брак, тому що я йому примудрився нарадити тариф «Smart для своїх» , Не знаючи такий його «залежності», і тепер не можу знайти альтернативу. Само собою, при безліміт можна почати насиджувати і більше 1 Гб в день. Наскільки це вигідно оператору за таку плату - мені незрозуміло. Навіть при тому, що 100 хвилин - це курям на сміх.

Продовження. офіційно:

МТС «хайп» вийшов. розбираємо >>

По темі:

Новий МТС Smart mini за 400 руб. >>