МТС тарифи

МТС тарифи

МТС тарифи для масових абонентів включають близько 20-25 тарифних планів, які умовно розділені на два блоки: препейдние - це МТС тарифи без абонплати та з привабливою ціною хвилини, і контрактні МТС тарифи, на яких передбачені абонентська плата і пакети різного трафіку.

МТС тарифи без абонентської плати

До першої категорії препейдних тарифів МТС відносяться найбільш популярні сьогодні «Супер нуль», Red Energy і «Довгі розмови».

МТС тариф Red Energ y адресований студентській аудиторії. У Петербурзі передбачена пільгова ціна на дзвінки всередині тарифної групи (дзвінки абонентам цього ж тарифу) - в межах «домашнього» регіону вона становить 0,05 рубля за хвилину. Решта внутрішньомережеві дзвінки, а також дзвінки на номери абонентів інших стільникових операторів Петербурга і ЛО стоять по 1,5 рубля за хвилину розмови. Дзвінки на міські номери «домашнього» регіону стоять по 2,5 рубля за хвилину розмови. Відправка одного SMS-повідомлення тарифікується по 1,1 рубля.

У Москві все місцеві виклики МТС тарифу Red Energy тарифікуються по 2,2 рубля за хвилину. Дзвінки на номери фіксованих операторів «домашнього» регіону стоять по 4,2 рубля за хвилину. Відправка SMS-повідомлення по Росії тарифікується по 1,5 рубля (посилання на тариф МТС Red Energy на сайті компанії МТС ). На МТС тариф Red Energy можна підключити модифікатори «Безлімітні дзвінки», «Безлімітні SMS» і «Безлімітний нічний Інтернет». Перші два дозволяють спілкуватися всередині мережі та, відповідно, надсилати SMS-повідомлення без обмежень за 15 рублів на добу - в Петербурзі і 20 рублів на добу - в Москві. Третій сервіс - «Безлімітний нічний Інтернет» - дозволяє в нічний час (з 01.00 до 08.00) отримувати нетарифікований GPRS-трафік за 9,90 рубля на добу (див. Новина розділу МТС тарифи від 1 вересня 2009 року), (посилання на МТС тариф Red Energy на сайті компанії МТС в Петербурзі ). МТС тариф «Довгі розмови» створений для тривалих розмов. Передбачена ступінчаста тарифікація голосового трафіку (стосується викликів на мобільні). У Петербурзі найдорожча перша хвилина коштує 1,75 рубля. Вартість другої хвилини знижується до 1 рубля. Третя коштує 0,5 рубля. Далі, з четвертої по десяту хвилини, ціна голосового трафіку падає до 0,10 рубля за хвилину. Одинадцята і всі наступні хвилини тарифікуються по 1 рублю за хвилину. Виклики на номери операторів фіксованого зв'язку стоять по 2,75 рубля за будь-яку хвилину розмови (див. Новина розділу МТС тарифи від 1 вересня 2009 р посилання на МТС тариф «Довгі розмови» на сайті компанії МТС ). У Москві на МТС тариф е «Довгі розмови» всі місцеві виклики тарифікуються наступним чином - перша хвилина коштує 3,3 рубля, друга тарифікується по 2,3 рубля, третя коштує 1,3 рубля. Далі, з четвертої по десяту хвилини вартість трафіку знижується до 0,10 рубля за хвилину. Всі інші хвилини будуть коштувати по 2,3 рубля за хвилину (посилання на МТС тариф «Довгі розмови» на сайті компанії МТС в Москві ). МТС тариф «Супер Нуль» - одне з флагманських пропозицій - створений для любителів тривалих розмов, проте тут МТС робить акцент лише на спілкуванні всередині мережі. Усередині мережі абоненти можуть спілкуватися безкоштовно з другої по п'яту хвилину - це правило однаково для обох столиць. Весь інший голосовий трафік в межах Ленінградської області тарифікується по 1,75 рубля (див. Новина розділу МТС тарифи від 9 лютого 2009 року). (Посилання на МТС тариф «Супер нуль» на сайті компанії МТС в Петербурзі ). У Москві місцевий трафік усередині мережі (за винятком пільгових хвилин) тарифікується по 2,5 рубля за хвилину. Дзвінки на номери інших операторів стільникового та фіксованого зв'язку стоять по 3,5 рубля (посилання на МТС тариф «Супер нуль» в Москві на сайті компанії МТС в Москві ).

МТС тарифи з абонентською платою

Абонентська плата передбачена на всіх МТС тарифах, яка зовсім недавно поповнилася Maxi Plus і Maxi Super (див. Новина розділу МТС тарифи від 5 жовтня 2009 року). На МТС тариф Maxi Plu s абонентська плата становить 180 рублів на місяць в Петербурзі і 250 рублів в Москві (федеральний номер). У Петербурзі в неї включені 300 хвилин на всі місцеві виклики і виклики абонентам «МТС Росія». Вартість хвилини понад встановленого обсягу тарифікується по 3 рубля (посилання на МТС тариф Maxi Plus на сайті компанії МТС в Петербурзі ). У Москві на тарифі підключений пакет об'ємом 100 хвилин на всі місцеві виклики і виклики абонентам «МТС Росія». Дзвінки, вчинені понад встановленого ліміту стоять по 3 рубля (посилання на МТС тариф Maxi Plus в Москві на сайті компанії МТС в Москві ).

Додатково на МТС тариф Maxi Plus можна підключити ще пакети трафіку. У Петербурзі голосові пакети обсягом 100 і 200 хвилин на місяць обійдуться в 90 і 140 рублів відповідно. У Москві пакети побільше - 200 і 300 хвилин вартістю 440 і 570 рублів, відповідно. Ці хвилини можна витратити на будь-які місцеві виклики (дзвінки на номери абонентів «МТС Росія» не включені). SMS-пакети обсягом 300 або 500 повідомлень стоять по 200 і 300 рублів в СПб і 400 і 500 рублів, відповідно, в Москві.

Другий МТС тариф - Maxi Super - передбачає щодобове абонентську плату в розмірі 20 рублів на Петербурзі і 49 рублів - в Москві. У цю вартість включено набір послуг: необмежену кількість внутрішньомережевих дзвінків в межах «домашнього» регіону, пакет об'ємом 300 хвилин на інші місцеві виклики, 100 SMS-повідомлень і 100 Мбайт GPRS-трафіку. Вартість хвилини місцевого дзвінка понад встановленого обсягу тарифікується по 3 рубля. Можна підключитися на прямий номер. У цьому випадку додаткова абонплата складе 150 рублів на місяць. (Посилання на МТС тариф Maxi Super на сайті МТС в Петербурзі і друга посилання на МТС тариф Maxi Super на сайті МТС в Москві ). Абонплата на МТС тариф Maxi, який сьогодні відкритий в Петербурзі - становить 590 рублів на місяць, і в неї включені 300 хвилин місцевих викликів, а також пакети SMS-повідомлень і GPRS-Інтернету обсягом по 100. Голосовий трафік усередині мережі не тарифікується. Хвилини місцевих викликів при перевищенні ліміту стоять по 2,55 рубля. Можна окремо підключити пакет об'ємом 500 хвилин для дзвінків на номери «МТС Росія», його вартість - 150 рублів на місяць. (Посилання на МТС тариф Maxi на сайті МТС в Петербурзі ). Ще один МТС тариф - «Максі Лайт», що стартував в Петербурзі в квітні цього року (див. Новина розділу МТС тарифи від 10 квітня 2009 року), передбачає абонентську плату в розмірі 180 рублів на місяць. У неї включені 300 хвилин на всі місцеві виклики і виклики абонентам «МТС Росія». Голосовий трафік понад пакету тарифікується по 3 рубля за хвилину в усіх напрямках. (Посилання на МТС тариф «Максі Лайт» на сайті МТС тарифи в Петербурзі ). МТС тариф Maxi Ultra, також доступний лише жителям Петербурга, являє собою традиційний контрактний тариф - в абонплату в розмірі 850 рублів включений безлімітний внутрішньо-мережевий трафік, 500 хвилин місцевого голосового трафіку, 100 SMS-повідомлень і 100 Мбайт GPRS-Інтернету, а також пакет голосового трафіку об'ємом 600 хвилин, який можна витратити на будь-які місцеві виклики. Хвилини за пакетами тарифікуються по 3 рубля. (Посилання на МТС тариф Maxi Ultra на сайті МТС в СПб ).

МТС тариф «Багато дзвінків», який існує як в лінійці московського, так і петербурзького МТС, з'явився в травні 2009 року але активно просуватися почав в кінці червня (див. Новина розділу МТС тарифи від 26 травня 2009 року), вирізняється з-поміж інших пропозицій для балакучих абонентів своїми параметрами. На тарифі немає абонентської плати, тарифікація ступінчаста - передбачається зниження вартості розмови після декількох хвилин в день. «Дорогими» в Петербурзі є перші три хвилини - 2,95 рубля за хвилину. Далі вартість внутрішньомережевого трафіку знижується до 0,07 рубля за хвилину, а всіх інших місцевих викликів - до 0,50 рубля за хвилину (посилання на МТС тариф «Багато дзвінків» на сайті компанії МТС в СПб ). На МТС тариф «Багато дзвінків» в Москві «дорогими» є перші шість хвилин - вони стоять по 3,95 рубля. Решта тарифікуються по 0,19 рубля (посилання на МТС тариф «Багато дзвінків» на сайті МТС в Москві ).

Вузькоцільовий МТС тарифи без абонентської плати

Всі перераховані вище МТС тарифи адресовані широкому колу абонентів. До того ж, МТС просуває кілька тарифів, створених для обмеженого кола користувачів. До таких відносяться тарифи: «МТС Класний», «Обласна», «Подружки», «Турботливий», - всі вони об'єднані в групу, яку МТС назвав як «Спілкування з сім'єю або розмови з друзями». Абонентної плати на тарифах не передбачено.

МТС тариф «Подружки», адресований жіночої аудиторії, по суті, створений для тривалих розмов з абонентами будь-яких стільникових операторів (2 рубля за хвилину розмови в межах «домашнього» регіону і знижка 20% від вартості попередньої хвилини на кожну наступну хвилину), дозволяє підключити до 10 «улюблених» номерів, виклики на які безкоштовні, але абонентська плата становить 3,1 рубля на добу за перший «улюблений» номер і на 20% менше від попереднього за кожен наступний підключений «улюблений» номер. (Посилання на МТС тариф «Подружки» на сайті МТС в Петербурзі і на сайті МТС в Москві ). На МТС тариф «Обласна», створеному для жителів Ленобласті, використовується принцип зональної тарифікації - іншими словами, виклики з Ленінградської області стоять дешевше і оплачуються по 0,5 рубля (якщо відбуваються всередині мережі МТС «домашнього» регіону) і по 1,2 рубля у всіх інших випадках. Дзвінки з Петербурга тарифікуються по 1,5 рубля в будь-якому випадку з умовою, що виклики здійснюються в межах «домашнього» регіону. (Посилання на МТС тариф «Обласна» на сайті МТС ). У Москві тарифікація також заснована на зональному принципі. Всі виклики їх столиці тарифікуються по 5 рублів за хвилину. Дзвінки із зони «Область» стоять у вихідні по 1 рублю за хвилину і по 2,2 - в будні дні (посилання на МТС тариф «Обласна» в Москві на сайті МТС в Москві ). Окремий тариф існує у МТС для літніх людей - тариф «Турботливий» був запущений рік тому (див. Новина розділу МТС тарифи від 2 жовтня 2008 року). Одне з ключових переваг МТС тарифу «Турботливий» полягає в передбаченої бонусної накопичувальній системі. За її умовами абонент може підключити до 5 «улюблених» номерів і за кожні 5 хвилин вхідних дзвінків з «улюбленого» номери йому буде нараховуватися 1 бонусна хвилина. В рамках тарифу підключення трьох перших «улюблених» номерів здійснюється безкоштовно. Вартість вихідного дзвінка на «улюблений» номер також знижена і становить 0,7 рубля за хвилину розмови в Петербурзі і 1,25 рубля - в Москві. Єдина ціна на всі місцеві виклики і дзвінки абонентам інших мобільних операторів «домашнього» регіону тарифікується з розрахунку 1,7 рубля за хвилину розмови в Петербурзі (посилання на МТС тариф «Турботливий» на сайті МТС в Петербурзі ). У Москві внутрішньомережеві дзвінки тарифікуються по 2,5 рубля. Весь інший місцевий трафік коштує 5 рублів за хвилину (посилання на МТС тариф «Турботливий» на сайті МТС в Москві ). Для гостей міста в лінійці МТС існує тариф план «Пансіон» (він був запущений 6 серпня 2007 року). В рамках тарифу вартість дзвінків по Росії і країнам СНД єдина і становить 7 рублів за хвилину розмови в Петербурзі і 5,5 рубля - в Москві. Виклик на номер абонента МТС в будь-який регіон Росії тарифікується з розрахунку 1,95 рубля за хвилину. Стільки ж коштує і хвилина будь-якого місцевого дзвінка - як на мобільні, так і на стаціонарні телефони (посилання на МТС тариф «Пансіон» на сайті МТС в Петербурзі і на сайті МТС в Москві ).

МТС тарифи для користувачів мобільного Інтернету

Для інтернет-користувачів МТС просуває кілька тарифів, основним серед яких є «МТС Коннект-2». В його рамках абоненту пропонується споживати інтернет-трафік пакетами різного об'єму. Так, мінімальний обсяг трафіку - 100 Мбайт, - коштує 90 рублів на місяць. Пакет обсягом 250 рублів передбачає абонплату в розмірі 215 рублів. Щомісячна плата за пакет об'ємом 500 Мбайт становить 400 рублів. Пакет об'ємом 1000 Мбайт коштує 700 рублів на місяць. Новий пакет об'ємом 3 Гб коштує 799 рублів на місяць (див. Новина розділу МТС тарифи від 28 серпня 2009 року), (посилання на МТС тариф «МТС Коннект-2» на сайті МТС ). У Москві вартість мобільного Інтернету традиційно дорожче. Вартість пакета МТС тарифу «МТС Коннект-2» об'ємом 100 Мбайт становить 300 рублів, пакет об'ємом 250 Мбайт коштує 600 рублів, пакет об'ємом 500 Мбайт - 1100 рублів, пакет об'ємом 1000 Мбайт - 1700 рублів і новий пакет об'ємом 3000 Мбайт коштує 3700 рублів в місяць (посилання на МТС тариф «МТС Коннект-2» на сайті МТС в Москві ).

У жовтні, в Петербурзі МТС запустив два сервісу, які підключаються до «МТС Коннект-2» і дозволяють користуватися умовно-безлімітним Інтернетом. Перша послуга - «Бюджетний безліміт», - створена для мереж EDGE, максимальна швидкість передачі даних тут складе 128 Кбіт / с, абонентська плата - 349 рублів на місяць. В рамках другого сервісу - - «Безлімітний онлайн», - надається безлімітний інтернет-трафік в мережах 3G на швидкості до 512 Кбіт / с з абонентською платою в розмірі 549 рублів на місяць. На послуги «Бюджетний безліміт» передбачено обмеження по швидкості до 64 Кбіт / с терміном на 14 календарних днів у разі, якщо абонент витратить за три дні більше 1024 Мбайт трафіку. Аналогічне правило діє в рамках сервісу «Безлімітний онлайн», але поріг вище - за три дні можна прийняти / отримати до 3072 Мбайт трафіку.

У лінійці МТС є інтернет-тариф для абонентів, які виходять в Інтернет зі своїх мобільних або комунікаторів і користуються послугою час від часу. Такий МТС тариф називається «Онлайнер», не передбачає абонентської плати, вартість GPRS-інтернету становить 3,25 рубля за 1 Мбайт. Можна також підключити послугу «Інтернет +», тоді ціна 1 Мбайта знижується до 1 рубля, при цьому абонентська плата складе 1,65 рубля на добу. Підключення послуги обійдеться в 15 рублів. Що стосується WAP-трафіку, вартість за 10 Кбайт становить 2,75 рубля.

Вартість голосового трафіку на МТС тариф «Онлайнер» традиційно вище, ніж на голосових тарифах. Внутрішньомережеві дзвінки по Петербургу і Ленінградській області, а також по Росії стоять 3 рубля за хвилину. Всі інші місцеві виклики тарифікуються по 3,95 рубля за хвилину розмови (див. Новина розділу МТС тарифи від 15 липня 2009 року), (посилання на МТС тарифи «Онлайнер» на сайті компанії МТС ).