МТС «Гудок» - опис і підключення

 1. розширені можливості
 2. Даруйте мелодії
 3. копіюйте мелодії
 4. особливості опції
 5. відключення

Хочете виділятися на тлі інших

Хочете виділятися на тлі інших? Щоб усі, хто дзвонить вам під час очікування відповіді слухали популярні мелодії замість гудків? Тоді ви можете скористатися опцією МТС «Гудок». З її допомогою можна не тільки радувати абонентів відомими музичними хітами, але і кумедними жартами.

Для активації послуги існує кілька простих способів:

 • Зателефонувати 0550 або 07701 і діяти відповідно до голосових інструкцій меню. В межах домашнього регіону дзвінок безкоштовний.
 • Відвідати web-портал goodok.mts.ru і вибрати вподобані мелодії.
 • Набравши на телефоні спеціальну USSD-команду * 111 * 221 # і натиснувши кнопку виклику. У меню, вибрати цікавий жанр, а після улюблену пісню.
 • Скориставшись спеціальним додатком для смартфонів на базі Android і iOS.

ВАЖЛИВО! Послуга «GOOD'OK» від МТС не спрацює, якщо у абонента встановлена ​​переадресація викликів на інший номер.

розширені можливості

"Музична шкатулка"

Якщо ви не змогли визначитися з однієї конкретної музичною композицією, то можна встановити додаток «Музична скринька». Вона містить в собі цілий пакет мелодій, які автоматично програється у користувача з послугою «GOOD'OK». Якщо дана опція не підключена, «шкатулку» можна активувати одним з двох способів.
[Wp_ad_camp_1]

 1. Ввести на мобільному телефоні запит * 111 * 28 # і натиснути клавішу «Подзвонити».
 2. Надіслати повідомлення будь-якого змісту на короткий номер 0550 або 9505.

Дія опції припиняється, якщо користувач активує будь-яку платну мелодію / пакет мелодій, або музичний канал.

Даруйте мелодії

Тепер ви можете не тільки встановлювати улюблені пісні на своєму телефоні замість гудків, а й дарувати їх іншим абонентам з опцією «Подарунок». Скористатися нею можна за допомогою Особистого кабінету.

ВАЖЛИВО! Вартість подарункової пісні сплачує відправник. Сума наступних платних продовжень стягується з рахунку абонента, який прийняв подарунок. Прийняти або відмовитися від мелодії можна на голосовому порталі за номером 0550.

копіюйте мелодії

Якщо ви почуєте цікаву мелодію або жарт замість гудків в іншого абонента, то сміливо зможете скопіювати її собі. Для цього досить зайти в відведений розділ Особистого кабінету або скористатися послугою голосового інформатора на порталі 0550. Або ж просто під час телефонної розмови натисніть клавішу «*», таким чином ви автоматично встановіть прослуховувати пісню собі на телефон.

особливості опції

[Wp_ad_camp_5]

 1. Опція надається в первісному пакеті послуг в більшості тарифів передплаченої МТС при першому підключенні до мережі, а також в обов'язковому порядку при переході на ці тарифні плани.
 2. Початок дії опції з моменту підключення - до трьох днів. Вартість подарункової мелодії входить у вартість використання пакета послуг. Після закінчення деякого часу мелодія автоматично продовжується на місяць. Її вартість буде залежати від тарифного плану.
 3. Обрана клієнт мелодія автоматично продовжується ще на 30 днів, якщо він не відключив послугу.
 4. Якщо лінія зайнята, то абонент, який здійснює вхідний дзвінок почує звичайні гудки замість мелодії.
 5. Якщо ви бажаєте, щоб конкретна композиція грала в певний час доби, або ж відтворювалася тільки при дзвінку від певної групи абонентів (сім'я, друзі, колеги), то можете налаштувати її за допомогою Особистого кабінету на сайті послуги «Гудок».

відключення

Для тих, хто вирішив видалити раніше обрану мелодію, або взагалі відмовитися від послуги, стане корисною інформація про те, як відключити «Гудок» на МТС. Нижче наведені прості способи, які не займуть багато часу.

Якщо ви хочете скасувати замовлену мелодію, жарт або набір мелодій, вам досить просто зателефонувати за коротким номером 0550, і вислухавши голосові підказки провести деактивацію. Або ж можете зробити це за допомогою спеціального розділу на сайті компанії.

Для тих, хто вирішив повністю відключити послугу «GOOD'OK» на МТС підійдуть такі рекомендації.

 • Можна набрати на своєму телефоні USSD-запит * 111 * 29 # і натиснути клавішу виклику.
 • Деактивувати функцію в Особистому кабінеті на сайті MTS.
 • Зателефонувати в службу підтримки компанії за номером 0890 і попросити оператора відключити вам цю функцію.

Відключення послуги абсолютно безкоштовно.

При підключенні функції «Гудок» одним з перерахованих вище способів, абонент дає згоду на отримання смс-повідомлень, в яких буде міститися інформація про всі новини, нових каталогах пісень або додаткові можливості опції. Якщо абонент бажає відмовитися від смс-розсилки, йому варто зателефонувати до Контакт-центру компанії MTS по телефону 0890 і залишити спеціальну заявку.

Поделітеcь посиланням на статтю з друзями:

Поділитися на Facebook ВКонтакте Twitter Однокласники


Проголосуйте за статтю:


Щоб усі, хто дзвонить вам під час очікування відповіді слухали популярні мелодії замість гудків?

Дополнительная информация

rss
Карта