My VIP Box: Популярні снайпери

Myibay (Myibidder)

Myibay

Один з найпоширеніших в Росії снайперів. Став відомий в Росії в 2008 році, і продовжує працювати досі, що підтверджує надійність і працездатність сервісу. Його недолік, повна англомовність, повністю нівелюється простотою інтерфейсу. Плюс ви можете скористатися інструкцією нижче, якщо розібратися в системі Myibay не виходить.

Розробники пропонують нам вибрати будь-який з трьох способів використання снайпера. Перший - це класичний інтернет-сервіс. Ви заходите на сайт, виставляєте настройки «снайпера», і виграєте лот. Швидко і безкоштовно. Другий - це програми для Android, iOS і Windows. Вони платні (орієнтовно $ 15), але дозволяють управляти «снайпером» з будь-якого пристрою. Третій спосіб - це доповнення до браузерів Firefox і Google Chrome. Вони додають кнопку «Snipe it» до лотів на eBay. І ви можете швидко додати товар, який сподобався в список для відстрілу.

Який саме варіант підходить вам - покаже практика. Але для початку варто перевірити свої сили на безкоштовних сервісах. Зокрема, протестувати web-систему Myibay.

Крок перший. Реєстрація на сайті
Щоб увійти на сайт, в формі нагорі вводимо свій логін і пароль від eBay. Не хвилюйтеся, ці дані шифруються і видно тільки самому «снайперу». Ніхто інший доступ до вашого аккаунту не отримає. Повідомляти ж цю інформацію потрібно для того, щоб «снайпер» в потрібний час залогінився на eBay, і зробив той самий постріл, який принесе вам успіх.

Як тільки ви введете логін / пароль і натиснете стрілку, вас перенаправить на головну сторінку сервісу. Вона лаконічна і проста. Найголовніше, не потрібно робити ніяких хитромудрих дій.

Щоб зарядити «снайпер», необхідно надати йому інформацію про лот, який ви хочете придбати, а також максимальну суму, яку готові витратити на цей лот. Сума повинна бути дійсно великий. Тієї, на яку ви згодні в самому крайньому випадку. Необов'язково, що «снайпер» вистрілить саме нею, але ж наша мета - з вигодою випередити конкурентів у боротьбі за лот, чи не так?

Знайти номер лота можна в адресному рядку або прямо на сторінці з описом.

Знайти номер лота можна в адресному рядку або прямо на сторінці з описом

Крок другий. налаштовуємо снайпер
Вводите номер лота в першому віконці, суму (в валюті продавця) максимальної ставки в другому віконці, і натискаєте «Add Item». Тобто вставляєте в свою обойму покупок перший патрон для «снайпера». На сторінці відобразиться більш детальна інформація про лот, а також ваші дані. Перевірте, чи все правильно? Якщо так, переходимо до наступного кроку.

Якщо так, переходимо до наступного кроку

Крок третій. заряджаємо снайпер
Зверніть увагу, в самому правому стовпчику поруч з описом лота є кнопка Snipe. Вона-то нам і потрібна.

Вона-то нам і потрібна

Натискаємо на неї, і переходимо на іншу сторінку, де можна змінити налаштування «снайпера». Вгорі вказано повну назву лота (порівняйте з тим, який вам потрібен, щоб не вистрілити по інший мішені), ім'я продавця, поточна ставка.

Нас цікавить бузковий блок, в якому вказується (зверху вниз): Галочка для зарядки снайпера - Activate Sniper, ваша максимальна ставка - My Maximum Bid) і час спрацьовування «снайпера». За замовчуванням час спрацьовування встановлено на 5 секунд до кінця торгів. Ви можете вибрати той час, який влаштовує вас.

Все, натискаємо Change. Тепер можна забути про аукціон до того часу, поки на пошту не надійде повідомлення про те, що ви виграли (або програли) боротьбу за лот. Система буде працювати сама, не вимагаючи від вас присутності в мережі або будь-якого контролю. Якщо ставка стала переможною, віконце з сумою на головній сторінці буде зеленим, а внизу з'явиться напис «You won the item».

Якщо ж хочеться скасувати ставку, ви можете її видалити, поставивши галочку у назви лота і натиснувши на кнопку видалити (невеликий хрестик під чекбоксами). Як варіант, знову зайти в розділ зарядки снайпера за потрібною лоту, і прибрати там галочку з «Activate Sniper». Тоді на головній сторінці в описі лота, в осередку «My Bid» з'явиться слово «No».

Зверніть увагу, сервіс дозволяє стріляти відразу по декількох цілях. Для цього формуються групи у відповідному розділі сайту. Після цього однакові товари потрібно буде помістити в потрібну групу, і «снайпер» буде стріляти до тих пір, поки одна з ставок не виграє.

Rapidcatch

Rapidcatch

Цей «снайпер» користується величезною популярністю по тій простій причині, що розрахований на російськомовних користувачів. У ситуації, коли англійська термінологія і лаконічний дизайн Myibay викликає недовіру, Rapidcatch стає справжнім порятунком. Цей сайт працює ось уже 8 років, і за цей час, якщо вірити статистиці, близько 37,5 тисячі осіб виграли понад 920 тисяч лотів.

Повністю російськомовний сервіс, російськомовна підтримка і простий інтерфейс сайту припадуть до душі будь-якому покупцеві. Тим більше що тут передбачені SMS-повідомлення, а також автоматичні повідомлення на пошту з скріншот. Для гарантії точного пострілу розробники підняли чотири сервера в чотирьох різних країнах. Тому збої в роботі сервісу - це дуже велика рідкість.

Є і один мінус. Безкоштовно користуватися сервісом можна лише 30 днів після реєстрації. Цього часу вистачає для повноцінного тестування всього функціоналу Rapidcatch. Потім функціонал урізається до базового, і вам пропонується оформити підписку. Її вартість - $ 5 в місяць, що не так вже й багато. Якщо ж підписку не оформляти, сервіс дозволяє робити не більше однієї ставки на добу. Активних аукціонів також не може бути більше одного. Якщо ви купуєте на eBay рідко, цей варіант вам підійде. Якщо ж ні, краще взяти підписку.

Якщо ж ні, краще взяти підписку

Крок перший. Реєстрація

Як і у попереднього сервісу, тут не вимагають попередньої реєстрації
Як і у попереднього сервісу, тут не вимагають попередньої реєстрації. Вам потрібно буде ввести актуальний логін / пароль від аккаунта eBay в формі під логотипом сайту. Можна також запам'ятати пароль на місяць. Натискаємо «Почати роботу з сервісом», і все. Реєстрацію завершено. Відкривається сторінка з порожнім списком аукціонів.

Крок другий. заряджаємо снайпер

заряджаємо снайпер

Натискаємо «Додати аукціон», і переходимо на іншу сторінку. Там потрібно буде ввести номер одного або відразу декількох лотів (або посилання на них), вашу максимальну ставку, кількість одиниць товару.

Там потрібно буде ввести номер одного або відразу декількох лотів (або посилання на них), вашу максимальну ставку, кількість одиниць товару

Збільшити кількість лотів можна натисканням на значок «+», а час ставки в секундах можна не змінювати. Або виправити на 6-7 секунд, якщо це необхідно. Зручна система повідомлень дозволяє отримувати повідомлення про результат роботи «снайпера» поштою або SMS. Для цього в розділі «Профіль» потрібно вказати свої контакти. Також можна доповнити повідомлення скріншотом або заборонити висилати повідомлення про програних лотах. Натискаємо «Відправити». Все, система заряджена. Залишається чекати результату.

Залишається чекати результату

Якщо ви зробили все правильно, на головній сторінці сервісу відобразяться всі актуальні аукціони, в яких ви хочете взяти участь.

Якщо ви зробили все правильно, на головній сторінці сервісу відобразяться всі актуальні аукціони, в яких ви хочете взяти участь

А коли ви виграєте лот, це буде відображено у відповідному розділі:

А коли ви виграєте лот, це буде відображено у відповідному розділі:

Аналогічно і в випадку невдачі:

Аналогічно і в випадку невдачі:

Крок третій. Додаткові можливості
Ви можете спостерігати за поточною ціною, що залишився до кінця аукціону часом, редагувати або скасовувати ставки. Виберіть з виграними, програними і завершеними аукціонами дозволяють контролювати свою діяльність на eBay. Однотипні лоти можна об'єднувати в групи, і як тільки буде виграний один лот, постріли по іншим автоматично скасовуються.

Фактично, надається повна свобода дій. Це дуже зручно. Але за зручність це, як ми пам'ятаємо, потрібно буде платити через 30 днів після завершення тестового періоду.

Який з цих «снайперів» вибрати, вирішувати вам. Цілком можна скористатися і іншими сервісами. Благо, їх досить багато. Але ми рекомендуємо звернути увагу саме на описані вище. Перевірені тисячами користувачів, вони точно не підведуть вас.

Необов'язково, що «снайпер» вистрілить саме нею, але ж наша мета - з вигодою випередити конкурентів у боротьбі за лот, чи не так?
Перевірте, чи все правильно?