MyTest - Завантажити (скачати) програму MyTestXPro або MyTestX

Завантажити файл установки програми Завантажити файл установки програми . (рекомендується!)

Інсталятор допоможе вам легко встановити програму, а також створити значки і ярлики, асоціювати файли, створити потрібні каталоги ... Цей варіант установки програми підходить для більшості користувачів. Розмір 7 МБайт.

Завантажити архів з програмою (для установки вручну):   Rar-архів   ,   Zip-архів Завантажити архів з програмою (для установки вручну): Rar-архів , Zip-архів .

Досить розпакувати архів в потрібну папку на Вашому комп'ютері. Створити ярлики і асоціювати файли можна пізніше через меню настройки програми або самостійно. Вимагає ручного налаштування. Цей варіант підходить для більш досвідчених користувачів, які знають навіщо він їм потрібен. Розмір архіву з програмою всього близько 7 КБ.

Завантажити модуль тестування для термінальних класів:   MyTestStudentTerminal Завантажити модуль тестування для термінальних класів: MyTestStudentTerminal.rar

Замініть файл MyTestStudent.exe в папці з програмою на файл з цього архіву.

Завантажити модуль для створення автономних тестів   MyTestBuilderSetup Завантажити модуль для створення автономних тестів MyTestBuilderSetup.exe

Встановіть його в папку з іншими модулями MyTestX. Без спеціального ключа exe-файли працюють 3 місяці. Цей модуль застарів і може працювати некоректно. Для створення автономних тестів рекомендується використовувати не його, а актуальну 11-ю версію програми (імпорт з редактора тестів).

Програма для імпорту тестів з текстових файлів спеціального формату (приклад в файлі) в формат програми MyTest X 10 Програма для імпорту тестів з текстових файлів спеціального формату (приклад в файлі) в формат програми MyTest X 10.2 Завантажити RAR-архів: TextToMyTestX.rar (Розмір 600 Кб)

Набір утиліт для перетворення тестів для MyTest з одного застарілого формату в інший, випущені за час розвитку програми Набір утиліт для перетворення тестів для MyTest з одного застарілого формату в інший, випущені за час розвитку програми. Буде цікавий тільки тим користувачам, які давно не оновлювали програму і має тести версій нижче 10.2. Завантажити архів: ConverterMyTestAllOld.rar (Розмір 2.3 МБ).