На всіх абонентів з безлімітним мобільним інтернетом зовсім скоро чекає «сюрприз»

У другій половині 2016 року всі російські стільниковий оператори, включаючи «МТС», «Мегафон», «Білайн» і Tele2, почали надавати жителям Росії можливість підключити тарифний план з безлімітним мобільним інтернетом. За невелику суму грошей на місяць абонент отримував необмежений інтернет-трафік без обмежень по швидкості. Сотні тисяч людей встигли скористатися таким щедрим пропозицією, однак багато інших - немає. Виною всьому стала масова відмова від таких тарифних планів на початку цього року. У підсумку, зараз, жоден зі стільникових операторів, включаючи Yota, не може запропонувати справжній безлімітний мобільний інтернет.

Очевидно, що раз російські стільникові оператори закрили тарифні плати з безлімітним мобільним інтернетом для підключення, то на це були якісь причини. Про масову скасування тарифів з такою особливістю поки що ніхто не говорить, однак деякі оператори вже підняли абонентську плату для всіх абонентів, які є власниками SIM-карт з такою особливістю. Якщо раніше, наприклад, їм доводилося платити 300 рублів щомісяця, то вже зараз ця цифра становить 500 рублів.

Сьогодні по мережі пройшов слух про те, що всіх абонентів з безлімітним мобільним інтернетом зовсім скоро чекає «сюрприз», який піднесуть користувачам абсолютно всі оператори - «МТС», «Білайн», «Мегафон», Tele2 і Yota. Полягати він буде в тому, що на початку 2018 року абонентська плата за тарифи з такою особливістю зросте в два рази і більше. Це пов'язано з тим, що якщо оператори просто заборонять свої тарифи, то на них обрушиться величезна кількість судових позовів і негативних відгуків, тоді як постійне підвищення цін змусить абонентів самих перейти на інші тарифи.

Відзначається, що «сюрприз» для власників SIM-карт з безлімітним мобільним інтернетом трапиться вже на початку 2018 року. Подейкують, що оператори мають намір всіляко заважати користуватися безлімітом своїм абонентам, йдучи на різних хитрощі. Одне з них є вкрай ефективним - підвищувати абонентську плату до тих самий пір, поки від таких тарифів абоненти не відмовляться самі. На жаль, конкретних точних термінів поки що немає, але вони повинні з'явитися вже в грудні. Сумлінні оператори самі оголосять про це за кілька тижнів.

Російських стільникових операторів не можна звинувачувати в тому, що вони будуть всіляко «знущатися» над володарями тарифних планів з безлімітним мобільним інтернетом, адже всі вони, по суті, змушені виконувати російський «закон Яровий», який передбачає збір і зберігання всієї інформації в плині тривалого періоду часу . Відмова від безлімітних тарифів - це єдиний спосіб скоротити свої витрати, і громадяни Росії повинні це розуміти, адже у операторів просто немає іншого вибору, окрім як відмовитися від тарифів з необмеженим інтернет-трафіком.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.