На яку тему створити сайт - як вибрати грошову тематику для сайту

 1. Чому так важливо вибрати правильну тематику для сайту?
 2. Популярні ніші
 3. Некомерційні та комерційні тематики
 4. Нюанси при виборі тематики сайту

Доброго времени суток, відвідувачі, inetsovety.ru! Цю статтю я хочу присвятити важливій темі, яка хвилює будь-якого початківця блогера - яку вибрати тематику для свого майбутнього сайту. Від правильного вибору тематики сайту залежить не тільки розмір прибутку, яку Ви будете отримувати з сайту, але його популярність і затребуваність.

Чому так важливо вибрати правильну тематику для сайту?

Від тематики сайту головним чином залежить дохід, який Ви будете отримувати від сайту (потрібно вибирати тематику, яка користується інтересом у багатьох людей). Так само в залежності від тематики сайту Ви будете підбирати шаблон з відповідним дизайном, складати семантичне ядро ​​і підбирати ключові слова для написання статей.

Вкрай не рекомендується створювати блог або сайт про все. По-перше такий сайт важко буде просунути в пошукових системах, по-друге у сайту не буде постійної аудиторії, навіщо підписуватися на сайт про все, якщо можна почитати блог спеціалізований тематики.

Щоб добре заробляти на сайті, потрібно наростити відвідуваність. Чим вище відвідуваність, тим вищий дохід. Від відвідуваності сайту головним чином залежить розмір доходу на рекламі. Чи не будь-яка тематика сайту, популярна і затребувана користувачами інтернету. Тому, якщо Ви створюєте сайт для заробітку, то повинні відповідально підійти до вибору теми для сайту. Давайте розглянемо, які теми для сайту популярні і затребувані зараз.

Також на вибір тематики впливає Ваше володіння тією чи іншою темою. Адже Вам доведеться самим писати пости на свій блог. Якщо Ви думаєте, що скопіювали контент з інших сайтів і буде Вам щастя, то глибоко помиляєтеся. Таким чином, обрана тематика повинна бути близька Вам. Інакше, Ви не зможете зацікавити відвідувачів нецікавими і не змістовними постами.

до змісту ↑

Популярні ніші

Пізнавальні - на таких сайтах можна знайти відповіді на повсякденні питання, з якими людина стикається в житті. Наприклад, що і як приготувати, як зробити ремонт або ж виростити щось вдома. Погодьтеся, що зараз набагато простіше знайти відповідь на ці питання в інтернеті, ніж читати в журналах і книгах.

Також не менш популярні теми сімейних відносин чоловіків і жінок, вагітності, виховання дитини. Як не крути, але одними з відвідуваних сайтів, є порно сайти. Що сказати, інстинкт розмноження в популярності таких сайтів відіграє не останню роль.

Сайти жіночої тематики затребувані не менше за інших. Сюди ж слід віднести тему моди, яка постійно змінюється, додаючи нові ідеї для статей.

Не меншою популярністю користуються теми здоров'я. Лікування хвороб, профілактика захворювань, правильне і здорове харчування, дієти все це користується великою популярністю серед пошукових запитів.

до змісту ↑

Некомерційні та комерційні тематики

Величезний вплив на просування сайту надає конкурентність тематики. Комерційні теми для сайту більш конкурентні. Ось приклади таких тематик:

 • нерухомість
 • будівництво
 • туризм
 • фінанси

Важливою особливістю комерційної тематики є те, що залучити відвідувачів на такі сайти складніше, але дохід від 1000 відвідувачів вище, ніж на сайті розважальної тематики. Це пов'язано з тим, що рекламодавці готові платити більше за цільового відвідувача. Пробитися в топ видачі за інформаційним запитом складніше через наявність великої кількості сайтів конкурентів.

Некомерційні теми для створення сайту (інша назва розважальні):

 • догляд за собою
 • хобі (рибалка, полювання)
 • дієти
 • кулінарія
 • здоров'я

Пробитися в топ легше. Головне писати статті під ключові слова, які несуть користь відвідувачеві. На положення сайту в результатах видачі впливають поведінкові чинники . Важливою особливістю, яка впливає на дохід є низька ціна за клік по рекламі (1-3 руб.).

до змісту ↑

Нюанси при виборі тематики сайту

Якщо порівнювати тематики за комерційним типу, то на сайти розважальних тематики залучити відвідувачів простіше, але заробити складніше ... Перший сайт краще створити на ту тему, в якій Ви розбираєтеся або хочете розібратися. Якщо Ви любите готувати смачні страви, створіть свій сайт з фото рецептами. А якщо Ви багато подорожуєте, діліться на своєму сайті Вашими враженнями про відвідані місцях, давайте рекомендаціями.

Як вибрати тематику для свого блогу?

 1. популярність теми (користувачі повинні шукати інформацію з даної теми)
 2. Конкурентні (важливо вибрати тему, для якої можна залучити багато відвідувачів без великих грошових вкладень)
 3. тема повинна бути цікава рекламодавцям, інакше грошей Ви не заробите.

Це далеко не повний список популярних тематик для сайту. створюйте сайти для людей з корисними статтями, і люди до Вас підтягнуться. Після прочитання цієї статті, сподіваюся, Ви знайшли відповідь на питання "на яку тему зробити сайт". Якщо Ви ще думаєте, на яку тему створити сайт? Швидше визначайтеся і не втрачайте часу. Поки Ви роздумуєте, хтось уже робить.

Що потрібно зробити:

 1. Визначтеся, в яких тематиках Ви розбираєтеся найбільше, на які теми Ви можете писати самі статті. Напишіть на аркуші паперу ці тематики.
 2. Далі з отриманого списку тематик, потрібно вибрати ту, в якій Ви: розбираєтеся краще, ніж інші, зможете писати про щось новому (про що ще не написано), обрана тематика цікава людям (потенційним відвідувачам), ця тематика буде цікава Вам ( Не вибирайте нецікаву для Вас тематику, інакше Вам швидко набридне писати пости, і Ви закинути свій блог).

Перевірити користується популярністю дана тематика чи ні можна легко. Для цього скористайтеся сервісом підбору ключових слів. Введіть в рядок пошуку будь-якої запит Вашої тематики, і подивіться скільки разів на місяць він запитується в пошуковій системі.

Чому так важливо вибрати правильну тематику для сайту?
Чому так важливо вибрати правильну тематику для сайту?
Як вибрати тематику для свого блогу?
Якщо Ви ще думаєте, на яку тему створити сайт?

Дополнительная информация

rss
Карта