На краю світу. Блог про Нової Зеландії.

Цей блог, який спочатку створювався як сайт заміток для друзів, де я ділилася особистими враженнями від подорожі в нову Зеландію , Вже давно перестав бути блогом одного учасника. Читачі надсилають відгуки та, завдяки цьому, сайт наповнюється цікавою та корисною інформацією про самих різних аспектах життя в Новій Зеландії.

Сьогодні хочу поділитися з вами відгуком Світлани - моєї читачки, з якої ми теж познайомилися завдяки блогу. Світла два тижні самостійно подорожувала по Новій Зеландії і встигла за цей час відвідати багато цікавих місць як на Північному , Так і на південному острові . У відгуку вона не тільки ділиться враженнями, а й дає дуже багато практичної інформації, яка стане в нагоді тим, хто також планує подорожувати по Новій Зеландії самостійно.

Відгук довгий, тому викладати я його буду частинами. І сьогодні перша частина - присвячена підготовці до поїздки, деяким фінансових моментів і перельоту. Всі фотографії в відкликання авторські і зроблені зовсім недавно - в кінці грудня минулого і січні цього року. Отже, поїхали ...

Це мій перший відгук, тому не судіть строго. Відгук написала з метою допомогти порадою іншим людям. В першу чергу, тим, хто не водить машину, так як і я. При підготовці до поїздки не знайшла жодного відгуку, як люди подорожували, використовуючи громадський транспорт.

Ідея поїхати в Нову Зеландію зародилася в моїй голові давно. Після того, як подивилася «Володар кілець». Також інтерес прискорив знайомий, сказавши, що мріє туди з'їздити. Ну і як плюс - близьке розташування до Австралії, до якої я все життя небайдужа.

Ну і як плюс - близьке розташування до Австралії, до якої я все життя небайдужа

Повернувшись з поїздки до Бразилії в мені прокинувся ген далеких мандрівок ... Я вирішила, що Європу об'їду на старості, а ось що подалі, поекзотічнее і подорожче треба неодмінно зараз. Почала моніторити квитки. Якщо до Австралії можна було дістатися за 45, то до Нової Зеландії - мінімум за 57 тисяч. Так як в цю країну їхати менш, ніж на 2 тижні безглуздо, вирішила поїхати на Новий рік і взяти тиждень відпустки.

Квитки були куплені у вересні 2014 року на дати 30 грудня - 17 січня за 59 (з усіма зборами) компанією China Southern Airlines. Далі вирішила зайнятися візою. Чесно кажучи, особливо з-за візи не переживала, тому що в паспорті стояли 2 британські, американська, шенген і індійська. Ніякі документи переводити і завіряти не треба. Заздалегідь теж не варто записуватися, у візовому центрі практично немає людей. Прийшла, здала - все пройшло гладко. Через 3 дні отримала лист - мовляв, приходьте, забирайте паспорт. Я була трохи здивована таким швидким переходом і вже кілька засумнівалася, чи була схвалена моя віза. Отримавши конверт з паспортом, відкрила паспорт і побачила новозеландську візу - без фото, у вигляді папороті.

Читати запис повністю »

Дополнительная информация

rss
Карта