На Вашому сайті є повільні скрипти? Google Chrome буде з цим боротися

Кожен користувач періодично стикається з проблемою повільного інтернету. Це, в першу чергу, негативно впливає на завантаження сторінок, що переглядаються. Наприклад, коли завантаження обривається, щоб прогрузити якийсь важкий блок на сайті. У більшості випадків така проблема виникає через неправильне вбудовування елементів за допомогою JavaScript. Розробники Google Chrome вже давно звернули увагу на дане питання та вирішили діяти зовсім радикально.

Розробники Google Chrome вже давно звернули увагу на дане питання та вирішили діяти зовсім радикально

Суть проблеми. Це, звичайно ж, справа в швидкості завантаження сторінок і особливості роботи браузерів. Перед процесом відображення сторінки сайту браузер повністю її аналізує і складає DOM-дерево. Якщо в коді попадається скрипт, браузер чекає, поки той закінчить свою роботу, щоб продовжити аналіз HTML-розмітки.

Суть процесу: коли один скрипт вбудовує на сторінку іншого скрипт, це тягне ланцюгову реакцію - браузер зобов'язаний чекати, поки наступний скрипт скочується і виконає свою роботу.

За дослідженнями Google, то це досить серйозна проблема. Для користувачів, у яких повільне інтернет-з'єднання, очікування завантаження сайту може досягати кілька десятків секунд. І в підсумку подібні сайти або закривають через неможливість очікування, або сайт так і не відкривається через технічні неполадки, за якими завантаження все-таки обривається. Рекомендуємо статтю " 8 порад, які допоможуть прискорити роботу вашого сайту ".

Блокування подібних скриптів має ряд переваг для користувачів з повільним інтернетом. Так Google наводить докладну статистику після відключення подібних скриптів на сайтах:

  • на 10% більше завантажень досягають «first contentful paint», тобто присутній візуальне підтвердження завантаження сторінки;
  • на 25% більше завантажень стали досягати повного відображення контенту сайту;
  • кількість перезавантажень сторінок впало на 10%, що дає можливість зробити висновок про задоволеності користувачів результатами від завантаження сайту;
  • на 21% (це більше ніж на секунду) зменшився час завантаження до «first contentful paint»;
  • на 38% зменшився час обробки сторінки (в середньому 6 с), що напевно є найбільш істотним і значимим показником для відвідувача сайту.

Багато веб-фахівців задаються питанням: чи часто зустрічається вбудовування скриптів на сайті. Відповідь Google: в 7,6% користувачів, які мають справу з повільним інтернет-з'єднанням. Як бачимо, відсоток досить не маленький, тому дане питання істотний.

Що зроблено для боротьби з повільними скриптами? Перш за все буде відбуватися блокування скриптів вбудованих за допомогою document.write. Але для того, щоб ця умова відбувалося, необхідно поєднання кількох наступних моментів. Розглянемо їх далі:

  1. Користувач має низьку швидкість з'єднання.
  2. Виклик document.write () відбувається з основного документа.
  3. Скрипт, який викликається за допомогою document.write, насправді перешкоджає завантаженні сторінки. Скрипти, які мають атрибути a sync і defer блокуватися не будуть.
  4. Скрипт, який викликається, чи не закешируваний бразуер. Якщо скрипт закешируваний, то він не буде значно впливати на швидкість завантаження сайту.
  5. Звернення до сторінці - це не перезавантаження.

Використання CDN для Вашого сайту - ще один метод прискорення завантаження вашого сайту.

Якщо Вам необхідно, щоб всі ваші скрипти завантажувалися у користувача, дотримуйтесь порад.

Найбільш правильним варіантом буде відмовитися від використання document.write для здійснення завантажень. Google має список сервісів, які пропонують скрипти з асинхронної завантаженням (якщо Ви знаєте сервіси, яких немає в даному списку, але які мають хорошу репутацію, додавайте їх до даного перерахуванню). У разі крайньої необхідності використання сторонніх скриптів з document.write, ви можете самостійно змінити їх додавши атрибут async до елементу script, або замінити document.write на document.appendChild () або parentNode.insertBefore (), так само роблять для Google Analytics.

Чи торкнеться дана проблема до мого сайту?

Спочатку необхідно дізнатися, скільки користувачів Вашого ресурсу використовують 2G інтернет. Це можна зробити використовуючи Network Information API. Більш точну і додаткову інформацію можна дізнатися на офіційному сайті Google у відповідному розділі.

також для прискорення WordPress використовуйте наші практичні советои для вашого сайту.

1939 раз (а) 1 Сьогодні переглянуто раз (а)

Що зроблено для боротьби з повільними скриптами?
Чи торкнеться дана проблема до мого сайту?

Дополнительная информация

rss
Карта