Найбільш отруйні змії в світі

  1. П'яте місце - австралійська тигрова змія
  2. Четверте місце - очкова змія, "індійська кобра"
  3. Третє місце - чорна мамба
  4. Друге місце - Австралійський тайпан
  5. Сама отруйна змія в світі

Абсолютно всі люди схильні до різного роду страхів. У одних це проявляється слабо і досить рідко. А у інших виникають відверті фобії, які заважають людині повноцінно жити. самі поширені в світі страхи - це боязнь павуків, змій, собак, комах і навіть птахів.

Найцікавіше те, що більшість істот, які своїм виглядом викликають паніку, є дуже полохливими і часто безпорадними. Нижче, вашій увазі пропонується рейтинг 5 найбільш отруйних змій світу. Але, більшість з них ніколи не проявляють агресії, не дивлячись на свій сильна отрута.

П'яте місце - австралійська тигрова змія

Абсолютно всі люди схильні до різного роду страхів

Австралійська тигрова змія

П'яте місце займає австралійська тигрова змія, яка мешкає на південному сході країни. Ховається ця рептилія добре. Тому ймовірність зустрічі з нею дуже маленька. Але, іноді вона потрапляє людям на їхньому шляху.

Характер змії спокійний, тому вона на за що не нападає першою. І навіть не проявляє ніяким чином агресію. Може вкусити в тому випадку, якщо спробувати її спіймати або наступити на неї. І то, вона не завжди відразу кусає. Буває, вона намагається просто налякати кривдника своїм виглядом і різкими випадами, а якщо це не спрацювало, тоді кусає.

Четверте місце - очкова змія, "індійська кобра"

Очкова змія, "індійська кобра"

Четверте місце найбільш отруйних змій займає очкова змія, яка відома ще як "індійська кобра". Зустрічається вона в Індії, на Філіппінах, Півдні Китаю і в Середній Азії. Вона живе всюди, де хоче і не має особливих переваг в місцевості. Зустрічається і в глибинах джунглів і в міських парках. Характер не самий агресивний, але кусають часто, коли їх випадково потурбували або налякали.

Перші ознаки, після укусу, починають давати про себе знати вже через десять хвилин. Смерть настає в середньому через 6-12 годин, в результаті зупинки серця або системи дихання.

Третє місце - чорна мамба

Чорна мамба

Середня позиція топа дісталася Чорна Мамба, яка дуже небезпечна і має звірячим характером. На щастя, вона мешкає виключно в Африці, тому якщо не їздити туди, то боятися нічого. Але, будучи в Африці, варто завжди мати при собі протиотруту. Так як ця відносно невелика змія, здатна пересуватися зі швидкістю близько двадцяти кілометрів за годину. Від неї дуже важко втекти, якщо вона вас помітить. Через її неврівноваженості, вона полює на все живе, що з'являється в поле її зору.

Якщо мамба наздоганяє жертву і та чинить опір, то вона завдає цілу серію укусів (до 12 поспіль). Це при тому, що отрути в одному укусі вистачить, щоб вбити приблизно двадцять п'ять дорослих людей. Потрапивши в кров, нейротоксин відразу ж, з першої секунди, починає вражати всі тканини. Тому так важливо мати протиотруту. Його потрібно встигнути ввести протягом декількох секунд, тоді буде шанс вижити. В іншому випадку смерть настає по проходженню півгодини, максимум.

Друге місце - Австралійський тайпан

Австралійський тайпан

Австралійський тайпан, який на батьківщині відомий, як "жорстока змія", по праву займає друге місце в цьому рейтингу. Якби рейтингу брали участь тільки ті тварини , Які живуть на суші, то він був би на першій позиції. Дослідження цього прекрасного великого хижака показали, що його отрута більш токсична отрути кобри і гримучої змії в десятки разів. Однією порції його токсичної отрути буде досить щоб сто людина заснули назавжди.

За всю історію людства не було зафіксовано жодного випадку, коли б тайпан вкусив когось. Він є дуже спокійним і не агресивним створенням, яке кусає тільки свою їжу. Крім того, що він не агресивний, його вкрай складно виявити, так як змій сам намагається уникати непотрібних йому зустрічей. І живе він в таких місцях, куди люди рідко заходять.

Сама отруйна змія в світі

Морська змія Белчера

Найотруйнішою рептилією в світі визнали морську змію Белчера, яка водиться в океанічних глибинах і ніколи не зустрічається на суші. Це унікальне створіння, які було названо на честь вченого, який виявив його. За подальшим дослідженням було встановлено, що всього порція отрути, якою володіє цей прекрасний змій в стані вбити тисячу дорослих людей. На щастя, це миролюбна істота, яке веде потайний спосіб життя.

Кусала така змія тільки необережних мореплавців, які намагалися її ловити. І то, Белчерова змія кусається лише для того, щоб звільнитися з людських рук. Так просто вона не нападає, навіть якщо опинитися з нею поруч. Особливості доброго характеру позначаються і на укусах. У дев'яносто відсотках випадків водяна змія робить сухий укус. Те-є без впорскування отрути в ранку.

Вона просто пошкоджує шкіру зубами і відразу ж тікає, як рука укушенного разожмется. Людина отримує механічне пошкодження, але не отруюється і живе довго і щасливо. І, напевно, більше не ловить таких водних мешканців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Рейтинг: 4.8 / 5. З 20 голосів.

Please wait ...

Дополнительная информация

rss
Карта