Найкраща прошивка для PSP. відмінності версій

  1. Яку CFW вибрати?
  2. Як правильно оновлювати PSP?

Тим, хто хоч якось знайомий з консольним світом і з однією з яскравих його представниць PSP, вже не раз могли чути слово «прошивка». Якщо ні, не переживайте, зараз ми все пояснимо.

Прошивка, в контексті ігрових консолей, має кілька значень.

У першому випадку, під словом «прошивка» мається на увазі офіційна операційна система, яка встановлюється прямо на заводі. Це те ж саме, як Windows на комп'ютері. Серед геймерів вона отримала назву OFW (офіційна прошивка PSP).

У другому випадку, «прошивка» - це злом тієї самої операційної системи, наприклад, для установки безкоштовних ігор, викачаних з інтернету, або додатків, створених незалежними розробниками. Це називають «кастомной прошивкою» або CFW.

У свою чергу, CFW ділиться на дві групи - це віртуальна прошивка PSP і постійна.

Недолік віртуальної прошивки полягає в одному нюансі його роботи - дія злому може припиниться після перезавантаження PSP. Якщо прошивка «злетіла» (частково пішла), увійшовши до списку з іграми, ви побачите, що він порожній. На такий випадок на вашій Memory Stick були встановлені спеціальні файл, за допомогою якого всі функції і гри будуть знову доступні.

Скопіюйте Recovery-файл на жорсткий диск комп'ютера або надішліть його, наприклад, самому ж собі по електронній пошті або в чат в соцмережі. Дуже часто користувачі забувають про нього, наприклад, коли чистять карту пам'яті від «мотлоху» або форматують її.

Постійна прошивка, як випливає з назви, працює весь час, незалежно від того, скільки разів ви будете включати і вимикати вашу консоль.

Сказати, яка прошивка краще для PSP з двох названих груп, не можна. За функціоналом вони абсолютно однакові. Єдине їх відмінність описано вище. До того ж, для деяких користувачів, наприклад, віртуальна прошивка буде єдиним виходом із ситуації.

Яку CFW вибрати?

CFW розробляються різними спільнотами або програмістами, яким цікаво повозитися з системою захисту консолі і знайти її слабке місце. Відповідно кожна кастомними прошивка має свою назву.

Так як Sony часто модифікувала захист, а хакери ставали все більш прогресивні, в інтернеті з'явилася маса різних версій прошивок PSP (CFW), наприклад, 6.60 PRO-B, 6.60 PRO-C2, 6.60 ME 2.3, 6.60 LME 2.3 і ін. Причому, остання прошивка для PSP не завжди виходила кращою за попередню.

Перед установкою прошивки не полінуйтеся почитати різні форуми, а також подивитися відеоогляди. Так ви зможете вибрати кращу прошивку для своєї PSP.

Якщо при установці CFW ви не хочете зламати PSP, краще зверніться за допомогою до фахівців. Хоча б проконсультуйтеся, а краще скористайтеся їхніми послугами. У народі недарма кажуть: «скупий платить двічі», а ми додаємо: «один раз за ремонт, другий за прошивку». Так краще один раз зробити все по розуму, ніж зламати, а потім горювати.

Як правильно оновлювати PSP?

Переходимо до однієї з найважливіших частин нашої статті - оновлення системи на PSP.

Якщо ви вирішите оновити PSP, на якій встановлена CFW, ви можете втратити не тільки безкоштовних ігор, а й самої консолі.

PlayStation Portable

Найчастіше, повідомлення з проханням завантажити нову версію OFW з'являється після запуску ліцензійного диска з грою або входу в PSN. Щоб не отримати «брик», відмовтеся від оновлень.

З англійської мови слово brick перекладається, як «цеглина». Найчастіше проблеми виникають при перепрошивки. Якщо консоль вимкнулася прямо в процесі установки нової версії OFW або CFW, або була встановлена постійна прошивка на моделі 300х, е100х і 200х - при включенні буде загорятися лише індикатор живлення, а сама система не запуститься.

Якщо ви хочете грати в усі останні гри, що вийшли для PSP, вам доведеться встановити останню версію OFW і відповідну їй версію CFW. Вона ставиться на всі моделі PSP 1000, PSP 2000, PSP 3000, PSP E1000, тому процес установки кастомной прошивки буде для всіх однаковий.

У наших майстернях проводиться прошивка PSP . Ви можете сміливо довіритися багаторічному досвіду наших фахівців. Телефонуйте і записуйтеся!

Щоб прошивка запустилася без наслідків, користувач (або майстер, до якого ви звернетеся) повинен все правильно зробити. Для цього йому потрібно знати деякі тонкощі:

1. Найчастіше на своїх консолях ви можете зустріти одну з версій OFW: 6.20, 6.31, 6.35, 6.37, 6.38, 6.39, 6.60.

Щоб дізнатися версію системи, перейдіть в «Налаштування» і на вкладці «Налаштування системи» знайдіть «Відомості про систему». Якщо консоль вже прошита, там буде вказана версія CFW.

2. Постійна прошивка PSP 2000 ставиться тільки при наявності відповідного модуля.

3. Постійна прошивка для PSP 3000 і PSP Go ставиться виключно на 6.20 або 6.60. Але це ще не все. Спочатку потрібно встановити віртуальну прошивку, а потім пропатчити її спеціальним файлом.

Версія ПО 6.20 може не запускати деякі ISO-образи ігор, проте, якщо ви скопіюєте ці ж ігри в форматі CSO, то, швидше за все, вони будуть працювати.

4. PSP E1000 прошивається тільки за допомогою віртуальної прошивки.

5. Перед прошивкою перевірте, щоб акумулятор був заряджений на 100%. Якщо в процесі консоль вимкнеться, система може злетіти, через що запустити її буде досить проблематично.

Яку CFW вибрати?
Як правильно оновлювати PSP?
Яку CFW вибрати?
Як правильно оновлювати PSP?

Дополнительная информация

rss
Карта