Найпопулярніші CMS для створення сайтів

Коли справа доходить до створення сайтів, орієнтованих на контент, найкращим варіантом є вибір CMS. Наявність призначеного для користувача веб-сайту, розробленого без надійного бюджету на технічне обслуговування в майбутньому, може надати величезний вплив на ваші бізнес-операції в довгостроковій перспективі, тоді як більшість сучасних систем управління контентом є безкоштовними і з відкритим вихідним кодом, що дає можливість легко вносити правки під свої потреби.

Звіт по управлінню системою контенту W3Techs передбачає, що провідні топ-три CMS використовуються більш ніж в 70% загального використання CMS на всіх веб-сайтах в Інтернеті. У цьому огляді провідних систем управління контентом основна увага приділяється як провідним платформ, так і конкретним нішах на таких ринках, як електронна комерція.

Стартапи, власники бізнесу електронної комерції, творчі художники, письменники і багато інших, які приходять з подібних областей, зрозуміли, що не потрібно інвестувати десятки тисяч доларів в свою особисту платформу контенту, і замість цього можна покладатися на те, що вже існує, повністю створене і підтримується спільнотою мільйонів людей. Наступний список найпопулярніших CMS був зібраний завдяки даним з деяких провідних платформ аналітики в Інтернеті, існує досить різноманіття, щоб кожен міг знайти рішення своєї конкретної ідеї.

Наступний список найпопулярніших CMS був зібраний завдяки даним з деяких провідних платформ аналітики в Інтернеті, існує досить різноманіття, щоб кожен міг знайти рішення своєї конкретної ідеї

WordPress

WordPress

CMS WordPress - це остаточна платформа для публікації в Інтернеті. Сайти всіх розмірів покладаються на WordPress, щоб допомогти публікувати, керувати та організовувати контент широкої різноманітності; статті, підручники, фотографії, відео, розповіді і багато іншого. WordPress не тільки простий в освоєнні, але і дуже гнучкий як для початківців, так і для досвідчених користувачів. У публічному репозиторії плагінів доступно 40 000 безкоштовних плагінів, доступних для завантаження, в той час як загальна база даних теми WordPress має більш 2100 стилів на вибір. WordPress став стандартом для веб-сайту, який є функціональним і приємним для перегляду. Стартапи і мобільні додатки вже давно переведені в WordPress для задоволення їх потреб на сайті не тільки через велику кількість доступних стилів і простоти гнучкості дизайну, а й тому, що WordPress безпечний, надійний і приємний в роботі. У користувачів WordPress є можливість створити сайт будь-якого контексту; електронна комерція, бізнес, творчість, спільнота, некомерційні організації та т. д.

Joomla!

Joomla! для тих, хто шукає трохи проблем, принаймні, з точки зору потужності кодування. Багато в чому розробники створили Joomla! для середніх і великих проектів. В Joomla! база коду набагато складніше, ніж у WordPress, але вона забезпечує більшу масштабованість і велику інтеграцію з вихідними текстами.

Багато з тих, кого я знаю, які використовують Joomla! дуже люблять такі функції, як редагування контенту на внутрішньому інтерфейсі, гнучкість управління контентом і вбудована інтеграція декількох мов, що робить контент сайтів більш дружелюбним до відвідувачів іноземного характеру.

Drupal

Drupal ще глибше вписується в архітектуру самої системи управління контентом, і через те, наскільки широко вона адаптована до професійних стандартів кодування, багато веб-майстри, що працюють з інженерами і розробниками, адаптувалися до Drupal в якості своєї основної CMS. Він пропонує більше 30 000 розширюваних модулів, щоб привести ваш сайт на абсолютно новий рівень, а також понад 2000 індивідуальних та унікальних тим, які допоможуть побудувати сайт, який ви завжди хотіли створити. Тисячі членів беруть участь у щоденних обговореннях на форумі, а це означає, що пошук підтримки Drupal насправді не проблема.

Magento

Magento

eCommerce - це сам по собі ринок, і важливо розуміти, що для деяких наших завдань електронної комерції, мабуть, найкращим вибором є вибір незалежної платформи електронної комерції в цілому, і одна з таких платформ - Magento. Незалежно від того, чи шукаєте ви рішення для малого бізнесу в середовищі, де ніхто не розуміє технологію, або ви працюєте в корпорації, якій потрібно професійне рішення для електронної комерції, Magento, ймовірно, буде вибором, який не розчарує вас ні в шлях. Такі компанії, як Nike, Gant і Cort, є лише деякими з клієнтів списку клієнтів платформи електронної комерції Magento.

Blogger

За останні роки Blogger значно змінився. Але він зберігає свою спадщину в якості платформи для ведення блогу. Розробники використовують його як систему управління контентом більш ніж одним способом. В останні роки була введена велика гнучкість в способі створення сайтів Blogger. Це означає, що фотографи, гурмани і креативщики мають більше можливостей для створення контент-платформи, що відповідає їхнім потребам. Blogger є частиною Google і пропонує ряд функцій, таких як призначені для користувача домени, настроюються стилі і параметри налаштування.

TYPO3

Найбільший аргумент щодо TYPO3 і інших систем управління контентом полягає в тому, що TYPO3 був створений виключно для обслуговування сайтів з набагато більшою величиною, а також для власної платформи управління контентом, тоді як платформи, такі як WordPress, традиційно вважаються рідними платформами ведення блогів , TYPO3 популярний серед корпоративних сайтів завдяки інтеграції функцій, які в іншому випадку вимагали б розширень або плагінів. Ми всі знаємо, що це уповільнює роботу сайту і загальний розмір TYPO3 для всього сайту, об'єднав їх для вас. Розробники зробили цю CMS дуже гнучкою. Ви також можете розширити її за допомогою нових функцій без написання будь-якого програмного коду.

Shopify

Shopify

Shopify - це ще одна платформа електронної комерції, яка більше орієнтована на допомогу фрілансерам, малим підприємствам. Ця CMS також допомагає компаніям з розмірами корпорацій, які потребують надійних і безпечних сервісах платформи eCommerce. Він існує вже досить довго, щоб його можна було поважати як одну з провідних платформ управління контентом eCommerce. Є кілька мільйонів членів спільноти, які активно використовують Shopify для продажу, покупки і торгівлі продуктами. Shopify прекрасно працює з будь-яким типом пристрою. Це робить його дуже привабливим для тих, у кого немає величезного бюджету, щоб викласти на призначені для користувача проекти. Крім того, Shopify пропонує ряд проектів, які ви можете повністю оптимізувати самостійно.

vBulletin

vBulletin зазвичай була CMS форуму. В останні роки перехід від традиційних послуг спільноти спільноти до більш орієнтованої на контент платформі. Він також як і раніше залучає до себе більшу частину участі спільноти через власні функції форуму. Ті, хто хоче створити спільноту навколо свого контенту, повинні розглядати vBulletin як один з кращих варіантів. Це безпечно, і команда, що стоїть за цією платформою, має більш ніж десятирічний досвід роботи з будівельними платформами. Він також підтримує деякі з найбільших спільнот в світі. Це ідеальна платформа для веб-майстрів, які хочуть створити багато контенту за допомогою спільноти.

Liferay

Liferay

Liferay - досить новий гравець в грі CMS, але вже є батьківщиною близько 1500 клієнтів. Ці клієнти користуються унікальними веб-сайтами, порталами клієнтів, сайтами членства і контент-ресурсами для потреб будь-якого різноманітності. Сучасний підхід Liferay до дизайну і технологій дозволив їм залучити свою аудиторію. Аудиторії, які хочуть створювати професійні та привабливі сайти за допомогою останніх досягнень в області тематичних технологій.

Підписуйтесь на оновлення сайту, а також наш Telegram .