Наклейки на вітрини і скла

Вітрини вже давно визнані одним з найважливіших засобів позиціонування брендів і потужним рекламним носієм. Вони завжди привертають погляди, завдяки чому можуть служити в якості інструменту формування у покупців думки про асортимент, вартості та якості товару. Крім того зовнішній вигляд вітрини говорить про престижність магазину, рівні його обслуговування і.т.д.

Всі зображення на вітрині доносять до покупця безліч інформації, наприклад, повідомить про сезонні знижки, акції, розпродажі, нові надходження. Зазвичай для створення таких зображень використовують наклейки на стекла, які можна швидко замінити або зняти.

Використовуючи наклейку можна барвисто уявити товар, зобразити логотип фірми або написати її назву, в результаті вона буде служити рекламою торгової точки, товару або бренду. Одним з важливих плюсів використання наклейок на вітрини, в якості реклами є те, що така реклама обходиться дуже дешево. Оскільки не вимагає серйозних фінансових вкладень, наприклад як при оренді рекламних щитів, білбордів та інших носіїв. Всі витрати обмежаться створенням красивого і привертає увагу зображення і друку наклейки.

Наша компанія виробляє клеяться зображення для стекол і вітрин будь-яких типів і видів. Володіючи всім необхідним обладнанням і всіма необхідними технологіями, в тому числі, і плоттерной різкою , Давно займаючись різними видами широкоформатного друку , В тому числі інтер'єрної ( фотошпалери , картини на полотні і мн.др), компанія "Зірка" виконує всі замовлення на високому рівні якості і в термін.

Наклейки, замовлені у нас, зможуть стати справжньою родзинкою вашої вітрини, яка приверне до вас безліч покупців.

З іншими варіантами зображень для фотошпалер ви можете ознайомитися в фотобанку
Можлива також розробка індивідуального макету.