Налаштування та доповнення до Flock

 1. Оптимізація роботи Flock
 2. Аддони до Flock

Сподіваюся, ви вже  поставили собі  браузер Flock і подивилися, що там до чого Сподіваюся, ви вже поставили собі браузер Flock і подивилися, що там до чого. Сьогодні я (зі слів Еда Дейла) розповім про налаштування та доповнення до цього чудового (але поки за великим рахунком незвіданого 🙂) інструменту. Відеоуроки в оригіналі ви знайдете тут і тут . Раджу подивитися їх вже хоча б з тієї причини, що вам буде корисно знати, які дива можна робити з відеоподкасти на Маке. Камтазіа і поруч не лежала.

(Хоча Марафон 2008 уже щосили набирає обертів, не варто забувати і про зовсім недавно минулому Весняному Марафоні, подяку за анонс якого сьогодні вирушає Володимиру Лапшин, автору блога Brimz.ru . Упевнений, що ці Марафони будуть прекрасно доповнювати один одного.)

По суті настройки в Flock аналогічні налаштуванням в FireFox (і знаходяться вони там же, Tools -> Options ...), тому труднощів з ними у вас виникнути не повинно. Єдина вкладка, якої немає в вогнелис, це вкладка Searching, де ви можете налаштувати під себе функціонал пошукового вікна (того, що у верхньому правому куті).

Єдина вкладка, якої немає в вогнелис, це вкладка Searching, де ви можете налаштувати під себе функціонал пошукового вікна (того, що у верхньому правому куті)

Та ще кнопка підписки на RSS-стрічку в адресному рядку Flock знаходиться не праворуч, як в FireFox, а зліва.

Та ще кнопка підписки на RSS-стрічку в адресному рядку Flock знаходиться не праворуч, як в FireFox, а зліва

Оптимізація роботи Flock

Щоб прискорити роботу браузера, виконайте наступні дії:

1. Введіть в адресному рядку about: config.

2. У поле Filter введіть network.http.

3. Два рази клікніть на сходинці network.http.pipelining, щоб змінити значення з false на true.

4. Те ж саме зробіть з рядком network.http.proxy.pipelining.

5. Змініть значення network.http.pipelining.maxrequests з 4 на 40. Для цього двічі клацніть по відповідній рядку і введіть значення вручну.

Для цього двічі клацніть по відповідній рядку і введіть значення вручну

6. Перезапустіть Flock.

7. Отримуйте задоволення 🙂

(З огляду на те, що в даний момент завантаження на Віслюку забирають у мене більше 90% вхідного трафіку, Flock став працювати швидше, ніж до цього. Цей же хак підходить і для FireFox, я тільки що перевірив.)

Аддони до Flock

У 99% випадків доповнення, які працюють в FireFox, працюватимуть і в Flock, тому що, як я вже говорив в попередньому пості, обидва браузері розроблені на основі одного і того ж движка. Процес установки доповнень також абсолютно ідентичний.

Ось список аддонов, які рекомендує встановити Ед Дейл:

 1. Google Global . Показує результати видачі Google для різних країн. Для США також можна дивитися результати по штатам.
 2. Google Notebook . Спрощує роботу з записами. З його допомогою ви зможете робити нотатки, копіювати шматки тексту і складати невеликі записи, не виходячи з браузера.
 3. SEO for Firefox . Без комменатріев.
 4. SearchStatus . Показує PR сторінки і рейтинг Alexa домену.
 5. StumbleUpon . Аддон від соціальної мережі StumbleUpon.
 6. TwitterBar . Облагчает постинг посилань в Twitter. Але з цим аддоном щось незрозуміле, на сторінці з описом зазначено, що з версії 1.0 підтримка Twitter вбудована в сам браузер. Загалом, час покаже, що і як з цим аддоном.
 7. TDC Toolbar . Фірмовий тулбар Марафону, який буде допомагати вам протягом всього курсу.
 8. PicLens . Помітно полегшує пошук і перегляд фото і відео на сайтах типу YouTube і Flickr.

На сьогодні все.

-----

Тим часом на блозі Obmananet.ru завершився конкурс , В рамках якого всі учасники отримали 6-значні номери аськи, а переможці в додаток до шестізнаков ще і невеликий піар від інформаційних спонсорів: мене і Глобатора . Ось ці хлопці:

 • SEO Філософ , Він же Bormaley. Однозначно корисний блог для тих, хто збирається працювати або вже працює в дейтинг. Автор блогу надає неабияку допомогу своїм рефералам, тому якщо ви роздумуєте про те, щоб зрубати грошенят в ніші онлайн-знайомств, вам однозначно сюди.
 • SEO-чайник . Блог молодий і дуже нудний. Основний спрямованості в ньому поки не бачу, хоча немає ... є така спрямованість, і називається вона "про SEO з гумором та ще й у віршах". Ось вам перший куплет з мантри, присвяченій FeedBurner'у (закінчення читайте тут ):

О, передплатник! Ти читаєш,
Текст очима сеодаммі ?!
Тут відіграють словами,
Сео-сео Дамм-Дамм.
Обережніше будь!

(на видиху) SEOммм!

 • Бізнес і дизайн від Павла Малюгина. Назва блогу повністю відповідає його суті: велика частина постів присвячена дизайнерським і околодізайнерскім темам. Якщо дана тема вам цікава, обов'язково відвідайте цей ресурс, може, знайдете для себе щось нове.

-----

Хостинг для блогів з передвстановленим WordPress - кращий хостинг для блогів.

Записи по темі:

Подобаються статті? Підписуйтесь на розсилку!