Налаштування модему ZyXel P-600 series для Укртелекому

Однією з найпоширеніших моделей для доступу до Інтернет поставляються для клієнтів «Укртелекому» на даний момент є модем ZyXel P-600 series, про те, як його налаштувати в режимі маршрутизатора (router) самостійно, через веб - панель управління модемом і піде мова.

У чому перевага настройки в режимі маршрутизатора (router)?

Якщо модем налаштувати в режимі router, то перше що вам не доведеться постійно робити, з'єднуватися за допомогою дозвону, вводити логін і пароль, при включенні комп'ютера і модему. Коли ваша система завантажиться, ви вже будете підключені до інтернету без додаткових дій. Також вам не потрібно буде заново вводити настройки при перевстановлення операційної системи, коли завершиться установка ви відразу будете підключені до інтернету. Ну і саме, на мій погляд, головна перевага в тому, що якщо вам потрібно підключити кілька комп'ютерів з доступом в інтернет, ви за допомогою підключення до комутатора (switch) отримуєте доступ до інтернету з декількох комп'ютерів або мережі.

Також ви можете налаштувати і в автоматичному режимі за допомогою диска йде в комплекті при покупці модему, майстер установки покроково з підказками проведе вас через весь процес настройки.

Для входу в веб - панель управління модемом необхідно набрати в адресному рядку браузера IP адресу 192.168.1.1 після чого ви перейдете у вікно авторизації (див. Рис. 1), введіть пароль: 1234 і натисніть кнопку Login.

1), введіть пароль: 1234 і натисніть кнопку Login

Малюнок 1. Вікно авторизації

Після того, як ви введете пароль, відкриється вікно зміни логіна і пароля (див. Рис. 2), в ньому ви нічого не змінюєте і залишаєте поля порожніми, натискаєте кнопку Ignore. Якщо звичайно є бажання змінити логін і пароль, ви можете ввести в поле New Password: новий пароль і в полі Retype to Confirm: введіть пароль ще раз, щоб підтвердити його.

* Пам'ятайте, перш ніж вводити нового пароля і підтвердження змін, слід записати його наприклад в блокнот, в разі втрати пароля ви не зможете увійти в панель управління модемом.

* Пам'ятайте, перш ніж вводити нового пароля і підтвердження змін, слід записати його наприклад в блокнот, в разі втрати пароля ви не зможете увійти в панель управління модемом

Малюнок 2. Зміна логіна і пароля в модемі ZyXel P-600 series

Далі у вас відкриється, вікно з пропозицією Please select Wizard or Advanced mode програма запропонує вам вибрати вид настройки за допомогою майстра або розширений режим, виберіть Go to Advanced setup (розширений режим), далі на свій розсуд ставите галочку на Click here to always start witch the Advnced setup, якщо поставити галочку, то при наступному заході в веб - інтерфейс модему дане вікно більше не буде з'являтися, тиснете кнопку Apply.

Ну, ось ви в панелі управління модемом (див. Рис. 3) в меню зліва натискаєте на Network після чого відкриється підменю, тисніть WAN.

3) в меню зліва натискаєте на Network після чого відкриється підменю, тисніть WAN

Малюнок 3. Головне вікно веб-панелі управління

Далі у вікні (див. Рис.4) введіть дані, видані вам в «Укртелекомі» логін обов'язково вводити такого виду Ваш логин@dsl.ukrtel.net.

Малюнок 4. Налаштування модему

User Name: Ваш логин@dsl.ukrtel.net
Password: Ваш пароль
Service Name: Ім'я сервісу в даному полі ви привласнюєте ім'я своїх налаштувань. Вписуєте будь-яке ім'я або залиште поле порожнім
VPI: 1
VCI: 32
MTU: Якщо у вас інше значення, міняєте на тисячу чотиреста дев'яносто дві
• Чи відзначаєте точками Obtain an IP Address Automatically і Nailed-Up Connection, натискаєте кнопку Apply.

Ось і все, ви і налаштували свій модем, і після декількох секунд, можливо і хвилин очікування ви підключилися до глобальної мережі, про що вас і повідомить довгоочікуване миготіння на модемі індикатора INTERNET. Насолоджуйтесь серфінгом.

Якщо пройшло більше, наприклад 15 хвилин, а ви так і не підключилися, перевірте налаштування ще раз, якщо всі дані ввели правильно (обов'язково перевірте логін і пароль) можливо, вас ще не підключили в «Укртелекомі», в такому випадку потрібно, або почекати ще, або зв'язатися зі своїм провайдером.

Для скидання налаштувань на стандартні (заводські), потрібно на задній панелі модему в отвір натиснути за допомогою, наприклад: скріпки, кнопку Reset і потримати приблизно 10 секунд.

© www.live-new.com

Поділитися:

У чому перевага настройки в режимі маршрутизатора (router)?