Налаштувати гітару онлайн через мікрофон з камертоном, на слух

 1. Онлайн інструменти для настройки гітари
 2. TunerOnline
 3. BestGuitar: допоможе налаштувати гітару онлайн через мікрофон
 4. Gitarre
 5. Який софт вибрати?

Існує чимало сервісів, які дозволяють налаштувати гітару онлайн через мікрофон, але деякі з них перенасичені рекламними банерами, непотрібною інформацією і не зовсім підходять для новачків. Я вибрав для Вас кілька відмінних веб-ресурсів, які допомагають виконати настройку струнних музичних інструментів.

Я вибрав для Вас кілька відмінних веб-ресурсів, які допомагають виконати настройку струнних музичних інструментів

ЗМІСТ СТАТТІ:

Онлайн інструменти для настройки гітари

Зовсім не обов'язково звертатися за допомогою до професіоналів, платити гроші за правильну настройку гітари. Досить перейти по одній з посилань (які будуть надані далі) і слідувати інтуїтивно зрозумілим підказкам. Варто відзначити, що є не тільки програми, безкоштовно запускаються на ноутбуці, а й відповідні мобільні додатки. Про них я теж згадаю. Але почнемо з веб-сторінок, що відкриваються в браузері на ПК.

TunerOnline

Один з кращих способів добитися бажаного результату. Все російською і максимально інформативно розписано.

 • Переходимо по посиланню;
 • У верхній частині вікна відобразиться область тюнера, але спочатку слід надати доступ до використання мікрофона (цей пристрій має бути обов'язково підключена в цей момент):

Переходимо по посиланню;  У верхній частині вікна відобразиться область тюнера, але спочатку слід надати доступ до використання мікрофона (цей пристрій має бути обов'язково підключена в цей момент):

 • Тепер просто виймайте звук з струн і дивіться, що показує програма: вона автоматично визначає ноту і відхилення від «ідеального» звучання. Потрібно просто обертати кілочки до тих пір, поки назву ноти не стане зеленим;
 • Трохи нижче є записи, як повинна звучати гітара - можете перевірити правильність своїх маніпуляцій або ж скористатися ними для тюнінгу, якщо у Вас відсутній записуючий обладнання;

Потрібно просто обертати кілочки до тих пір, поки назву ноти не стане зеленим;  Трохи нижче є записи, як повинна звучати гітара - можете перевірити правильність своїх маніпуляцій або ж скористатися ними для тюнінгу, якщо у Вас відсутній записуючий обладнання;

 • А для настройки на слух камертон доступний на цій сторінці - просто активуєте певний звук, і він ритмічно повторюється, а в цей момент Ви підлаштовуєте струни;
 • Якщо традиційний устрій (так званий «іспанська») Вас не зовсім влаштовує, то інші варіації доступні за посиланням.

А для настройки на слух камертон доступний на цій сторінці - просто активуєте певний звук, і він ритмічно повторюється, а в цей момент Ви підлаштовуєте струни;  Якщо традиційний устрій (так званий «іспанська») Вас не зовсім влаштовує, то інші варіації доступні за посиланням

Найбільша складність в роботі з сервісом може виникнути з мікрофоном, якщо в плагіні Flash будуть обрані некоректні значення. Потрібно клікнути по тюнеру правою кнопкою мишки і перейти на соответствующею вкладку. Тут потрібно правильно вказувати Ваше пристрій з переліку:

Тут потрібно правильно вказувати Ваше пристрій з переліку:

Нерідко виникає необхідність встановити останню версію Adobe Flash плеєра , Щоб все запрацювало.

BestGuitar: допоможе налаштувати гітару онлайн через мікрофон

Суть у цього інструменту практично нічим не відрізняється від попереднього, але інтерфейс більш приємний. Спочатку теж варто надати дозвіл на використання підключених пристроїв. Потім витягаєте звучання і дивіться на шкалу - чим ближче стрілка до значення «0», тим правильніше Ваші коригування.

Зверніть увагу на кнопки, що дозволяють завантажити онлайн тюнер - мобільний додаток для Android і iOS.

Великим плюсом є детальне текстове роз'яснення для новачків, а такде відео інструкція:

А якщо потрібно налаштувати онлайн через мікрофон 12 струнну гітару (або будь-яку іншу різновид з нині існуючих), то досить у вікні тюнера клікнути по напису - «Стандартна ...» і отруюються великий перелік варіацій:

Як бачите, не тільки тюнінгом 6 струнної акустичної гітари може похвалитися цей інструмент.

Сайт дуже інформативний, багато цікавого знайдете в розділі «Блог», а якщо виникнуть питання - доступна форма коментування під кожним оглядом.

Gitarre

Переглядаючи подібні ресурси, я зіткнувся з критикою з боку користувачів. Найчастіше скаржаться на неточність визначення звуку через мікрофон. Звісно ж, краще покладатися виключно на свій слух, але не всі можуть похвалитися подібними якостями.

Якщо ж здатні чути і розрізняти ноти, то Вам точно сподобається сайт Gitarre, який може працювати не тільки на Flash (що не є найкращим методом відображення контенту), але і на найсучаснішому стандарті HTML5.

Якщо ж здатні чути і розрізняти ноти, то Вам точно сподобається сайт Gitarre, який може працювати не тільки на Flash (що не є найкращим методом відображення контенту), але і на найсучаснішому стандарті HTML5

Просто натискаєте на букву, що відповідає тій чи іншій ноті-струні, слухаєте і підлаштовуєте свій інструмент, використовуючи онлайн камертон.

Якщо потрібні інші варіанти, то справа можете знайти список з посиланнями на тюнери для інших різновидів гітар, а також інших струнних «пристосувань».

Крім цього, доступні опису акордів і безліч навчальних матеріалів як для новачків, так і для досвідчених музикантів.

Якщо шукайте мобільний тюнер, скачати його можна в офіційному Google Play маркеті, перейшовши за посиланням. На Ваш вибір - кілька додатків зі схожою функціоналом, але відрізняються інтерфейсом.

Який софт вибрати?

Сказати однозначно, який сервіс краще - мені важко. Потрібно пробувати особисто. Наприклад, у мене якось не склалися стосунки з TunerOnline, коли я користувався сайтом в браузері Гугл Хром. А в Opera ресурс працював відмінно.

BestGuitar порадував різноманіттям налаштувань, які будуть корисні професіоналам. Та й почуття є що цікавого.

А Gitarre я б віддав перевагу за простоту, інформативність ресурсу. Після 5 років навчання в музичній школі (давно це було!) Зі слухом ніби все в порядку, тому налаштувати гітару онлайн через мікрофон за допомогою цього сайту мені вдалося дуже швидко.

Який софт вибрати?

Дополнительная информация

rss
Карта