Настільна гра Монополія з банківськими картами + батарейки ААА - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Монополія з банк. картами ціна

 1. Форум
 • видавництво: Hasbro
 • Компоненти настільної гри Монополія з банківськими картами  Родзинка настільної гри Монополія з банківськими картами - безготівкова система розрахунків між учасниками за допомогою пластикових карток і банківського терміналу Компоненти настільної гри Монополія з банківськими картами Родзинка настільної гри Монополія з банківськими картами - безготівкова система розрахунків між учасниками за допомогою пластикових карток і банківського терміналу! Грайте і заробляйте на нерухомості! Вас чекає успіх!

  Настільна гра Монополія - ​​економічна гра, яка отримала найбільшу популярність в кінці ХХ століття в багатьох країнах світу, в тому числі і в Росії.

  Мета гри: використовуючи стартовий капітал, купуючи, продаючи і орендуючи нерухомість залишитися єдиним не збанкрутував гравцем.

  Ігрове поле настільної гри Монополія складається з квадратів, за якими гравці, відповідно до кидками кубиків, можуть переміщатися. Кожен квадрат - це або ділянку нерухомості, яку можна купити у банку для забудови будинками і готелями, або якусь подію. В процесі гри вам доведеться платити податки, при необхідності закладати нерухомість, брати участь в аукціонах ...

  Чому ж гра називається Монополія? Купуючи ділянки під забудову (квадрати ігрового поля) однієї галузі (одного кольору) ви можете стати монополістом і брати з інших гравців збільшену орендну плату - це одна зі складових виграшної стратегії ...

  Залежно від того, на початку гри ви перебуваєте або в середині, має сенс звернути увагу на відповідні галузі. Десь доцільно купувати більш дешеву нерухомість, десь продавати дорогі ... І, будуючи свою стратегію гри, не забувайте про обмеженість коштів - все як у житті;)

  Якість виконання настільної гри Монополія з банківськими картами на висоті: поле міцне, фішки симпатичні, картки акуратні, електронне банківське пристрій надійне ... Правила російською мовою знаходяться всередині коробки.

  Настільна гра Монополія - найпопулярніша гра в світі! По ній проводяться чемпіонати, гравці в Монополію ставлять всілякі рекорди: граючи під землею, під водою, на голову ... Якщо ви ще не грали в Монополію - швидше виправте це непорозуміння! ;)

  Ігровед безкоштовно прикладає до гри батарейки (типу ААА) для терміналу, так що ви відразу ж можете почати гру. :)

  Зверніть також увагу на інші ігри серії Монополія . А якщо у вас підростають маленькі монополісти, радимо порадувати їх спеціальної дитячої версією гри - Моя перша монополія .

  Форум

  Залишити свій відгук (сподобалося / не сподобалося і чому) ви можете трохи нижче в розділі Відгуки та коментарі , А задати питання по правилам і просто поговорити про гру, ми вас запрошуємо на Форум »

Чому ж гра називається Монополія?